Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Działa na 7. Ale w tej chwili BES nie jest już potrzebny do BC2. No, przynajmniej w moim przypadku. Niedawny update punkbustera do wersji v2.277 całkowicie wyeliminował u mnie problemy z wysokim zużyciem procesora przez proces PnkBstrB.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 20:35, ww3pl napisał:

Jasne - u mnie śmiga jak szalony (Win 7 Home).

Dzięki za pomoc, bo od 2 miechów nie mogłem spokojnie grać. Jutro sprawdzę czy program pomorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 20:15, ww3pl napisał:

"BES – Battle Encoder Shirase"
http://mion.faireal.net/BES/

Program pozwalający na ograniczanie wykorzystywania procesora przez daną aplikację/proces.
Przydatny jak diabli.


Cześć czy napiszecie , jak dokładnie używać tego programu ponieważ ma duży problem podczas grania w BF BC2 ponieważ mam bardzo duże użycie procesora.
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 20:58, ww3pl napisał:

@Kreeg
U mnie wciąż bez zmian.


Widać jestem jednym z nielicznych którym ten update pomógł, bo faktycznie z tego co widziałem (i widzę), wielu osobom nic to nie dało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Wcześniej miałem viste 32 bit i BF BC2 na 1680x1050 detale wysokie miałem 30fps i powiem że gra działała płynnie.
Po przejściu na win 7 32 bit BF BC2 na 1680x1050 jak i 1024x768 bodajże działa w 20fps , spadek tych 10fps jet bardzoo odczuwalny , po prostu się nie da grać.
Użycie procesora na win 7 mam 70% , odpalę byle gówniany program i od razu mam użycie 85% , gdy już gram w BF BC2 to jak minimalizuję jest 98% to jest po prosu tragedia :(.
Nie wiem dlaczego tak się dzieje . Sterowniki do Karty graficznej zainstalowane z płyty , nawet ściągałem aktualizację , i to samo.
Rozumiem jak bym miał ten spadek fps przy najwyższych ustawieniach , ale nawet jak najniższe ustawiam to nic to nie daje tyle samo fps .
Dodam jeszcze że najmniej użycia procesora mam 69% gdy siedzę na pulpicie . :(
Proszę o pomoc dlaczego tak się dzieje , a nie pisze mi się znów przeinstalowywanie systemu na vista 32 bit.
>>??<<

Może to nie temat na takie pytanie , ale mam nadzieje że mi ktoś odpowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 16:23, MiSiU3112 napisał:

Przy każdej zmianie serweru trzeba ograniczać proces PB ?

Tak - chyba że po zminimalizowaniu gry po zmianie serwera zobaczysz, że proces wciąż jest ograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 17:39, ww3pl napisał:

Tak - chyba że po zminimalizowaniu gry po zmianie serwera zobaczysz, że proces wciąż
jest ograniczony.

W menu BES po zmianie serwer pokazuje mi że nadal ogranicza, więc może w wersji 1.4.3 to autor poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 17:39, ww3pl napisał:

> Przy każdej zmianie serweru trzeba ograniczać proces PB ?
Tak - chyba że po zminimalizowaniu gry po zmianie serwera zobaczysz, że proces wciąż
jest ograniczony.

Mam problem z BES-em. Nie chce ograniczyć procesu pb.

20110916202805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 17:35, Feallan napisał:

Wyszedł nowy patch? Bo mi i znajomemu updater coś ściąga. :O

Tak, wyszedł polepsza wydajność gry na serwerach powyżej 24 osób, eliminuje lagi i kilka drobnych rzeczy- tak mówią twórcy- miejmy nadzieje, że mówią prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć zaktualizował ktoś BF BC2 . Chodzi mi o tego patcha.
Chodzi mi żeby ktoś wyraził swoje zdanie , ten który zaktualizował i zagrał.
Czy ten patch dużo poprawia.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 20:28, MiSiU3112 napisał:

> > Przy każdej zmianie serweru trzeba ograniczać proces PB ?
> Tak - chyba że po zminimalizowaniu gry po zmianie serwera zobaczysz, że proces wciąż

> jest ograniczony.
Mam problem z BES-em. Nie chce ograniczyć procesu pb.


Co to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 17:12, Bralo napisał:

Czy ten patch dużo poprawia.??


Nie widzę wielkiej różnicy, poza tym że lagi jakby mniejsze. Ale grałem dopiero na 2 serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 18:54, SpecShadow napisał:

Właśnie ściągam tą kobyłę. Może do 2 w nocy się wyrobię :D a rodzeństwo już domaga się
zwolnienia łącza.


Najlepiej ściągać z tego linku jakimś menedżerem pobierania, bo ten aktualizator lubi w połowie wywalić jakiś błąd i wyłączyć się (potem pobieranie od początku ofc).

http://static.cdn.ea.com/dice/u/f/bfbc2/Static/BFBC2_PC_Client_R11_795745_Patch.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 18:59, Feallan napisał:

Najlepiej ściągać z tego linku jakimś menedżerem pobierania, bo ten aktualizator lubi
w połowie wywalić jakiś błąd i wyłączyć się (potem pobieranie od początku ofc).

http://static.cdn.ea.com/dice/u/f/bfbc2/Static/BFBC2_PC_Client_R11_795745_Patch.exe


Cóż, teraz nie przerwę bo jest już 1/7. Mogłem też ściągnąć na łączu w drugim mieszkaniu (2.60 GB to byłoby jakieś 35min ściągania) ale nie miałem żadnego nośnika danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować