Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dobra ściągnąłem patcha z podanego przez ciebie linka. Dzięki!

Nie mogę znaleźć tematu o BF2 więc się tutaj zapytam.

Kupiłem BF2 z EA Classic czyli podstawka i dodatki.

Mam zagwozdki:
-czy po pełnym spatchowaniu gra nadal będzie wymagać płyty w napędzie? Pomijając durnotę jaką jest wymagana płyta w napędzie w grze multi.
-zainstalowałem podstawkę niestety w trakcie instalacji Special Forces napęd strzelił focha i nie czytał płyty. Czy mogę w jakiś sposób kontynuować instalację dodatków?
-czy status Battlefield Veteran jest obliczany na podstawie adresu e-mail? Czy jest inna metoda jego zwiększenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się połączyć z żadnym z serwerem, po "łączeniu" wyskakuje komunikat o "Przerwano połączenie z serwerem. Sprawdź swoje połączenie sieciowe i spróbuj ponownie." Dodam ,że wszystkie porty 10000 w górę mam zablokowane, i muszę dzwonić do administratora o odblokowanie każdej gry. O porty dla bad company 2 (TCP 18390, 13395, 18505, UDP 18395,10000) już dzwoniłem, i myślę, że są odblokowane bo wcześniej, w ogóle nie mogłem się połączyć z ea online. Nową łatkę ściągnąłem, pbbuster zaktualizowany, plik host usunięty, więc o co chodzi? Czyżby wina dalej w portach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jest możliwość ściągnięcia aktualizacji, manualnie nie przez plik exe? Mój kolega ma słabe łącze, pomyślałem, że się zaoferuje i ściągnę plik na pendrive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 21:17, Largooo napisał:

Cześć, jest możliwość ściągnięcia aktualizacji, manualnie nie przez plik exe? Mój kolega
ma słabe łącze, pomyślałem, że się zaoferuje i ściągnę plik na pendrive.

http://static.cdn.ea.com/dice/u/f/bfbc2/Static/BFBC2_PC_Client_R11_795745_Patch.exe Wydaje mi się, że ten patch jest najnowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 17:29, Ecko09 napisał:

Jest sens teraz kupować Vietnam? Dużo ludzi w to gra?

Nie sensu. Sam kupiłem go ok 3 miesiące temu, pograłem może ze 3 godziny. Mało osób gra i do tego trudno znaleźć jakiś normalny serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 12:26, MiSiU3112 napisał:

> Jest sens teraz kupować Vietnam? Dużo ludzi w to gra?
Nie sensu. Sam kupiłem go ok 3 miesiące temu, pograłem może ze 3 godziny. Mało osób gra
i do tego trudno znaleźć jakiś normalny serwer.


To chyba powinieneś jeszcze uściślić co to jest dla Ciebie "normalny" serwer, bo ja prawie codziennie gram wieczorkiem (w godzinach 21-01) i nie mam żadnych problemów ze znalezieniem serwera do każdego rodzaju gry, także dla map Vietnam. Wyszukuje serwerów dla Europy, nie EA, z PB, nie pustych, z wolnym miejscem i nie hardcore i jest tego multum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 17:29, Ecko09 napisał:

Jest sens teraz kupować Vietnam? Dużo ludzi w to gra?

Ja kupiłem, troche pograłem, ale trudno się na niego przestawić. Grają w to ludzie, nie aż tyle co w podstawkę ale parenaście pełnych serwerów zawsze jest, dodatek ma super klimat i według mnie się opłaca bo super drogi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porzyczyczlem gre BC od brata. Loguje sie NA JEGO KONTO z mojego kompa, gra prosi mnie o cd key. To podaje ten ktory uzywa on i wyskakuyje okienko mowiace mi ze ten serial jest juz uzywany. Jak to mozliwe? przeciez loguje sie na konto na ktorym on juz ma wpisany serial... dlaczego wiec on mnie o to wogole pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok problem z glowy.

Widze ze panowie z Dice dalej nie naprawili problemow z serwerami. Od bety gdy wchodze na server po kilku minutach mnie wyzuca. gratz dice! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 17:21, diablolod napisał:

Widze ze panowie z Dice dalej nie naprawili problemow z serwerami. Od bety gdy wchodze
na server po kilku minutach mnie wyzuca. gratz dice! :/

A zaktualizowałeś PunkBustera? Mi to pomogło. Musisz ściągnąć PBSetup, a w nim wybrać Bad Company 2 i zaktualizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 10:26, 8bit napisał:

> Widze ze panowie z Dice dalej nie naprawili problemow z serwerami. Od bety gdy wchodze

> na server po kilku minutach mnie wyzuca. gratz dice! :/
A zaktualizowałeś PunkBustera? Mi to pomogło. Musisz ściągnąć PBSetup, a w nim wybrać
Bad Company 2 i zaktualizować.


juz usunelem.

Niestety od czasow bety mam to samo. Servy mi znajduje, ping tez jest ok. Po chwili gry (2-20 minut...zalezy) nagle wyzuca mnie do mendu i pisze ze stracilem polaczenie z serverem... i odrazu mnie wylogowuje na dodatek.
Teraz battlefield 3 - chodzil mi dobrze na mapce metro. 10 godzin grania i nic sie nie stalo (tylko mialem wrazenie ze ping mam ze 150 chociaz przy wyszukiwaniu mialem 40-80. Teraz dali druga mape. Weszlem i po 3 minutach mnie wywalilo... ja nie mam zamiaru sie uzerac z gra, tymbardziej ze na internecie tysiace osob ma ten sam problem od czasow ich pierwszych gier, Dice nigdy tego nie naprawilo mimo ze na ich wlasnym forum w temacie BC 2 jest 200 stron postow mowiacych tylko o tym ze maja taki problem ludzie i czy to naprawia. z czasem temat zamienil sie w wyklinanie Dice za to - zero odzewu. Z zadna gra nie mialem jeszce takiego problemu. Jezeli Dice nie potrafi naprawic czegos takiego to dla mnie znaczy ze nie chce moich pieniedzy.
Zeby to naprawic chociaz troche musialem bawic sie w regedicie, dalo mi to + 10 minut grania, ale dalej wywala. Tylko powiedzcie - czy przecietny uzytkownik powinien bawic sie z tym zeby pograc w gre? nie - przecietny uzytkownik nawet nie wie co to i stwierdzi ze jak mu nie dziala to mu nie dziala i nic sie nie da zrobic.
Pobawil bym sie tez z punkbusterem ale juz wywalilem z dysku obie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o wydawcy gier tylko o punkbuster''a. Nie wiem dlaczego winisz Dice, skoro to nie oni zrobili tego śmiesznego punkbustera. Sam miałem wiele problemów z tym programem. Na szczęście już w BF2 mi żaden komunikat nie wyskakuje, tak samo w innych grach. Możliwe, że masz zaśmiecony komputer różnymi badziewiami i one gryzą się z pb. Specjalnie dla BF2 przeinstalowywałem system i teraz wszystko ładnie śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 13:16, Sericulum napisał:

Możliwe,
że masz zaśmiecony komputer różnymi badziewiami i one gryzą się z pb. Specjalnie dla
BF2 przeinstalowywałem system i teraz wszystko ładnie śmiga.


naprawde myslisz ze od czasu bety bad company 2 nie robilem ani jednego formatu? ;>
Na dodatek bete mialem na windowsie XP. teraz mam win 7.

Winie ich, bo to oni jako tworcy gry widzac ze bardzo duzo (BARDZO) osob ma ten sam problem juz tyle lat i tylko z ich gra powinni odrazu w patchu dac na to naprawe. Przynajmniej mogliby napisac na forum w tym temacie co zrobic zeby bylo dobrze.
Punkbuster z tego co czytam zadko pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gram na Heavy Metal i po stronie ruskich. Nie grałem od początku ale staty mieli niezłe. A gram na takim serwerze po 4000 slotów czy tam ile ma. Ja może w przeciągu 10 minut nadrobiłem, na pierwsze miejsce się uplasowałem i koleś do mnie bo go zabiłem parę razy że niech popatrzę na staty bo miałem 34/30 a byłem pierwszy w teamie. Że ja to niby nowicjusz. Oj strasznie wkurzyłem gościa bo mu staty popsułem. Ale jestem z siebie zadowolony. Bo team to do najlepszych nie należał. Jak się jedzie na B to tam są takie skałki. Wiedziałem że tam kampią we 3 ale mój team to jakoś omijał ich i jak gdyby nic. Wreszcie ja czołgiem pojechałem, oczywiście nikt nie chciał jechać to jak tam byłem blisko to lufą w nich waliłem i szybko przełączałem na działko (F2) żeby ich się pozbyć i wreszcie za chyba 3 razem oczyściłem teren. Szybciej by było tylko mój team takie cyrk nie odwalał. Szkoda że nie nagrałem tego byście mieli zlewy z tego. Koleś do mnie że ja niby newbie a chyba jedyny byłem myślący w tym teamie. No ale widocznie niektórych boli że tak słabym teamem da się coś osiągnąć. Koleś myśl że jak skampi to nikt nie zauważy i nikt go nie zabije. To się grubo pomylił. Ale wkurza mnie takie gadanie. Staty nie miałem zbyt pięknych ale robiłem bardzo dużo dla drużyny i to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed zakupem gry chciałby się jeszcze upewnić zadając pytanie: czy jest możliwość gry z bootami poza fabułą bądź z kimś + booty przez LAN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 18:34, Ciej napisał:

przed zakupem gry chciałby się jeszcze upewnić zadając pytanie: czy jest możliwość gry
z bootami poza fabułą bądź z kimś + booty przez LAN?


Botów nie ma. Jest DLC "Rzeźnia" w którym można w coopie rozegrać trzy mapy z botami, ale nie wiem czy jest na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 18:38, Sipso2008 napisał:

> przed zakupem gry chciałby się jeszcze upewnić zadając pytanie: czy jest możliwość
gry
> z bootami poza fabułą bądź z kimś + booty przez LAN?

Botów nie ma. Jest DLC "Rzeźnia" w którym można w coopie rozegrać trzy mapy z botami,
ale nie wiem czy jest na PC.


jeśli nie ma bootów to jest w "podstawce" możliwość grania przez LAN co-opa czy coś w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować