Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dante, wzruszająca historia... :D

Dnia 13.10.2011 o 18:34, Ciej napisał:

przed zakupem gry chciałby się jeszcze upewnić zadając pytanie: czy jest możliwość gry
z bootami poza fabułą bądź z kimś + booty przez LAN?


Nie ma botów. Trzeba od razu na wskakiwać na głęboką wodę. Ale nie bój żaby, w ostatnim czasie pojawiło się wielu nowicjuszy. No i myślę, że graczy w multi nie zabraknie przez najbliższych parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 18:49, inzkulozik napisał:

Dante, wzruszająca historia... :D

> przed zakupem gry chciałby się jeszcze upewnić zadając pytanie: czy jest możliwość
gry
> z bootami poza fabułą bądź z kimś + booty przez LAN?

Nie ma botów. Trzeba od razu na wskakiwać na głęboką wodę. Ale nie bój żaby, w ostatnim
czasie pojawiło się wielu nowicjuszy. No i myślę, że graczy w multi nie zabraknie przez
najbliższych parę lat.


Nie chodzi o mój poziom tylko poziom internetu. W akademiku korzystam usług Play więc mam limit (2Mb/s uciągną mi te grę?). Obecnie gram w BF2 przez LAN ze współlokatorem. On wysuną propozycje BFBC2 ale on z kolei korzysta z internetu akademickiego który ma zablokowane porty + przymus korzystania z programu Putty, regulamin zabrania korzystania z P2P, udostępniania folderów itp. ogólnie kupa zakazów i jedna wielka inwigilacja (mnie po tygodniu zablokowali bo próbowałem to wszystko obejść :P )
Tak wiec BFBC2 niestety odpada z planów grania na LAN. Szkoda, że coraz więcej tytułów nie ma tej przydatnej funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 16:19, pobite_gary napisał:

Jak zmieniac tryb strzelania broni na pojedyncze strzaly, seriami?

Takie rzeczy tylko Battlefield 3.
W BC2 pojedynczy strzał - szybkie kliknięcie, seria - klawisz myszy wciśnięty do oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja mam problem z grą online :/. Od wczoraj na xbl kiedy daję szukaj gry to wyskakuje okno szukania po czym wraca do poprzedniego ekranu i mogę tak cały dzień, w ogóle się nie łączy. Wczoraj udało mi się jednak rozegrać dwie, trzy rundki, ale graczy było bardzo mało, czterech z jednej, pięciu z drugiej buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 09:17, BartexooN napisał:

/.../
Również tak często mam, pomaga przeważnie granie w godzinach 19:30 +. Czasu polskiego
ofc.

Dokładnie, w godzinach wieczornych jest 90% pewności, że wejdę do gry, ale nadal serwery są puste :/. Nikt już nie gra czy jak? Pewnie wszyscy szykują miejsce na BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki problem, że kiedy już wbijam na serwer nagle po kilkunastu sekundach punkbuster wywala mnie do menu głownego za przyczynę podając: "corrupt module list"? Bardzo bym prosił o pomoc. Problem nie dotyczy jednego serwera, a, chyba ;) , wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki problem, że kiedy już wbijam na serwer nagle po kilkunastu sekundach punkbuster wywala mnie do menu głownego za przyczynę podając: "corrupt module list"? Bardzo bym prosił o pomoc. Problem nie dotyczy jednego serwera, a, chyba ;) , wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 20:46, pawbuk napisał:

Miał ktoś taki problem, że kiedy już wbijam na serwer nagle po kilkunastu sekundach punkbuster
wywala mnie do menu głownego za przyczynę podając: "corrupt module list"? Bardzo bym
prosił o pomoc. Problem nie dotyczy jednego serwera, a, chyba ;) , wszystkich.


Reinstall lub aktualizacja pb, jeśli to nie pomoże to musisz czekać na cud, że Ci zacznie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2011 o 08:27, Sericulum napisał:

Reinstall lub aktualizacja pb, jeśli to nie pomoże to musisz czekać na cud, że Ci zacznie
działać.


Własnie o to chodzi że to nie pomaga i dużo osób od wczoraj ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 08:45, TheorYhy napisał:


Własnie o to chodzi że to nie pomaga i dużo osób od wczoraj ma


Znów coś pewnie takiego jak to cholerne "invalid" jako nazwa grupy po ostatnim uaktualnieniu :D czyli pewnie czeka mnie kolejna reinstalka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 10:13, pawbuk napisał:

Znów coś pewnie takiego jak to cholerne "invalid" jako nazwa grupy po ostatnim uaktualnieniu
:D czyli pewnie czeka mnie kolejna reinstalka :D


U mnie problem sam sie rozwiązał, jeśli u ciebie nadal tak samo to ;

http://www.evenbalance.com/ a przed tym odinstaluj punkbustera i usuń folder w elemencie docelowym gry o nazwie "pb" po instalacji uruchom komputer jeszcze raz i sprawdź
tyle, bo ja wczoraj to robiłem ale nie resetowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się ostatnimi czasy zaczęło chrzanić. Gram na najniższych detalach, i raz na na jakiś czas gra mi się zamraża. Czasami trzej królowie nie pomagają i muszę resetować : /
Mam karte graficzną ATI Radeon 4850
Procesor Intel Core 2 duo E7400 28GHZ
Do niedawna wszystko było ok. Fakt czasami sporadycznie coś takiego się zdarzało, ale teraz to prawie za każdym włączeniem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś programy zainstalowane typu Easy Tune6 czy Asus Smart Doctor jak tak to je usuń u mnie powodowały problemy w BC2 jak i BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 19:16, Sipso2008 napisał:

Wam też na Xboksie Bad Company 2 nie działa na multi? Wyszukiwanie gier się zwyczajnie
przerywa i nic..


Bo ludzie nie grają. Najlepiej zmienić region na UK lub USA - zawsze ktoś szpila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować