Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2011 o 19:16, Sipso2008 napisał:

Wam też na Xboksie Bad Company 2 nie działa na multi? Wyszukiwanie gier się zwyczajnie
przerywa i nic..


Też ale wczoraj zaczęło działać. Ale np. nie mogę nigdy znaleźć gorączki na Operacji hastings w wietnamie, zawsze wrzuca mnie do pustego serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy coś się stało z multi? Otóż od września do zeszłego weekendu śmigaliśmy z kumplami bez jakichkolwiek problemów, a gdy chciałem pograć w miniony czwartek, stwierdziliśmy coś niezwykle dziwnego - otóż gdy włączyłem wyświetlenie wszystkich serwisów (vide wyszukiwanie bez ograniczeń itd.), to wyświetliło się ich niewiele ponad 40, gdy mojemu kumplowi - tak jak zazwyczaj - ponad 200. Nie możemy dołączać wzajemnie do swoich gier, bo pokazuje się informacje "UNABLE TO CONNECT TO EA SERVER" czy coś w ten deseń. Tak, jakbyśmy byli rozdzieleni i grali w innych sektorach... Nic z tego nie rozumiem. Co gorsza wygląda na to, że to problem z moją grą - wspomniana garstka serwerów, która mi się wyświetla jest dość nędzna i mało uczęszczana. Nie wprowadzałem żadnych wielkich zmian na PC, którego mogłyby spowodować "anomalie klientowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od premiery BF3 wszystkie gry EA mają okropne problemy z multi. Znajomi skarżą się, że NFSy nie działają, mi ledwo udaje się znaleźć ludzi w BC2 na Xboksa, w wątku o konsoli, ludzie mają problemy z FIFą... I coś długo to nie ustaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 21:32, Sipso2008 napisał:

Od premiery BF3 wszystkie gry EA mają okropne problemy z multi. Znajomi skarżą się, że
NFSy nie działają, mi ledwo udaje się znaleźć ludzi w BC2 na Xboksa, w wątku o konsoli,
ludzie mają problemy z FIFą... I coś długo to nie ustaje.


Fakt, wygląda na to, że BF3 ma wpływ na wszystko... Tymczasem zdaje się, że znalazłem solucję - otóż okazało się, że pierwszy raz od nie wiadomo kiedy pojawił się nowy patch do gry i było trzeba uruchomić Updater... Biję się w pierś, bo mogłem to sprawdzić, ale nie przyszło mi do głowy, że jeszcze dłubią przy BC2... Okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 21:32, Sipso2008 napisał:

Od premiery BF3 wszystkie gry EA mają okropne problemy z multi. Znajomi skarżą się, że
NFSy nie działają, mi ledwo udaje się znaleźć ludzi w BC2 na Xboksa, w wątku o konsoli,
ludzie mają problemy z FIFą... I coś długo to nie ustaje.


Nie wiem jak to wygląda w przypadku innych gier, ale w przypadku Bad Company 2 ( przynajmniej w moim wypadku ) jest na odwrót. O ile na początku mojej przygody z BC2 ( czyli gdzieś tak od marca tego roku ) zawsze na początku gry ( po podłączeniu się do serwera ) miałem lekkie problemy z płynnością i lagami, to po wyjściu Battlefield''a 3 i tym samym patcha do BC 2, gra mi się bardzo dobrze. Jakby wydajność wzrosła o te kilka procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 09:40, Jackaloppe napisał:


To jak już jesteśmy w tematach około-patchowych, możecie mi powiedzieć co wprowadziła
ów najnowsza łatka? ;)

Gra na pewno jest teraz o wiele lepiej zoptymalizowana, to rzuciło mi się w oczy najbardziej. Innych zmian nie zauważyłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2011 o 14:28, Maciejas napisał:

Gra na pewno jest teraz o wiele lepiej zoptymalizowana, to rzuciło mi się w oczy najbardziej. Innych zmian nie zauważyłem. :)


Nie ma to jak optymalizować grę po 1,5 roku obecności na rynku. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 20:12, Jackaloppe napisał:


> Gra na pewno jest teraz o wiele lepiej zoptymalizowana, to rzuciło mi się w oczy
najbardziej. Innych zmian nie zauważyłem. :)

Nie ma to jak optymalizować grę po 1,5 roku obecności na rynku. :p


Nie ma co się śmiać, Gothic 3 na zoptymalizowanie gry potrzebował aż niespełna trzy lata i do tego jeszcze - o ironio - nie zrobili tego twórcy lecz społeczność. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 21:57, TigerXP napisał:

Wie kto moze jak wypieprzyc te invalid z mojego nicku ktore sie pojawilo po ost patchu??


Wyłącz autologowanie czy jak to tam się nazywa. Podobno przez zaznaczenie tej opcji pojawia się owy napis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 10:27, Mroczny_Joga napisał:

Mam pytanie, czemu ciągle wyskakuje mi ten komunikat i nie mogę grać ? Pomimo tego że
mam pb ?

Zreinstaluj Punkbustera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 10:34, Mroczny_Joga napisał:

Już dwa razy instalowałem i to z różnych stron ;/

A dodałeś grę do niego i zrobiłeś aktualizację ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[o ja cię M-007] męczę to Demolition Man... Obklejam budynek C4 znajomy wchodzi wysadzam budynek się wali i zamiast mi nabijać Destruction Kill 2.0 to znajomemu nabija samobójstwo.. ręce mi opadają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować