Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2011 o 20:44, hans_olo napisał:

A co to zmienia, jeśli mam 1ms do routera i z powrotem? A i z tym trzeba być ostrożnym,
bo pewnie jest mniej (system mniej nie potrafi podać). Wyłączasz aktualizacje i nic się
w sieci działo nie będzie.

Nie chodzi mi o połączenie w routerem... Tylko, że pc podczas gry obciąża bardziej połączenie sieciowe, niż konsola (nawet wyłączając antywirusy, aktualizacje itp. to i tak coś działa w tle). A za tym idzie przecież większe opóźnienie wysyłania/pobierania i zwiększa się ping.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 21:18, woko27 napisał:

Nie chodzi mi o połączenie w routerem... Tylko, że pc podczas gry obciąża bardziej połączenie
sieciowe, niż konsola (nawet wyłączając antywirusy, aktualizacje itp. to i tak coś działa
w tle). A za tym idzie przecież większe opóźnienie wysyłania/pobierania i zwiększa się
ping.

Nieprawda. Ping do serwera gier w grach mam taki sam jak w linii poleceń. Ostatnio grając w BF3 na G4G stojącym na serwerze inei, która jest moim operatorem, miałem ping 8ms. 8 ms to na tyle mało, że mogę stanowczo zaprzeczyć temu, co twierdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 21:55, hans_olo napisał:

Nieprawda. Ping do serwera gier w grach mam taki sam jak w linii poleceń. Ostatnio grając
w BF3 na G4G stojącym na serwerze inei, która jest moim operatorem, miałem ping 8ms.
8 ms to na tyle mało, że mogę stanowczo zaprzeczyć temu, co twierdzisz.

8ms z polskim serwerem i na tej samej sieci operatora to nic nadzwyczajnego... Gdybyś porównał połączenia konsoli (choć nie wiem jak to sprawdzic) i pc z jakimkolwiek, takim samym serwerem to z pewnością ping byłby z korzyścią dla konsoli (nawet wyłączając wszystko na pc co obciążało by transfer, ale różnica minimalna i tak by była).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 01:05, nightfaler napisał:

Z tego co widzę to pingi mam na podobnym poziomie co inny ~140? czasami zejdzie do 90
czasami podskoczy do 200, tyle, że w innych grach na pc lagów nie mam....

Całkowicie normalne pingi dla BC2. Nikt nie wie o co chodzi na 100%, ale wg mnie to wynik monopolu na serwery do BC2. Najczęściej te 100ms w BC2 w rzeczywistości jest zawyżoną wartością i jest grywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 11:54, hans_olo napisał:

Całkowicie normalne pingi dla BC2. Nikt nie wie o co chodzi na 100%, ale wg mnie to wynik
monopolu na serwery do BC2. Najczęściej te 100ms w BC2 w rzeczywistości jest zawyżoną
wartością i jest grywalne.

To, że są wysokie to zdaje sobie z tego sprawę, ale to, że praktycznie wychodzić po schodach nie mogę (;/), czy to, że rzuca mną po mapie jak piłeczką pingpongową to już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam małe pytanko. Opłaca się kupować jeszcze dodatek Vietnam? Słyszałem już od kogoś, że serwery świecą pustkami i nie wiem czy ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 08:00, WeziWoo napisał:

Witajcie. Mam małe pytanko. Opłaca się kupować jeszcze dodatek Vietnam? Słyszałem już
od kogoś, że serwery świecą pustkami i nie wiem czy ryzykować.


Grałem przed świętami to w trybie HC w podboju były 1-2 pełne i drugie tyle pustych. Nie wiem jak wygląda sprawa na Normalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Na Steam mam to dodać jako grę poza steam? Jeśli tak to po co? Ja mam kod w opakowaniu ale on ma po 4 Liter np: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX a na steam trzeba po 5 liter.

2. Skąd mam wiedzieć czy mam zaaktualizowaną na maxa wersję?
3. Mam pudełkową wersję BFBC2 CLASSICS
4. Spełniam wymagania bo gram w kampanię na wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pobrałem pb

dałem add game

wybrałem BFBC2

dodałem ścieżkę docelową

dałem update

i w tej tabeli wygląda to w ten sposób jak na Screenie ale nie wiem czy mam najnowszą wersję client i server version

PS Jak klikam graj teraz później wejdź to po szukaniu gier pisze że nie znaleziono żadnych gier a w liście serwerów wciąż nie ma żadnego serwer'a

20111230103137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 12:16, Sithis napisał:

Czy gra kupiona w serii EA classic zawiera klucz VIP który umożliwia pobranie darmowych
DLC?

na PC nie ma takowego klucza, chyba, że mówisz o tym z pre orderów, który dawał wcześniejszy dostęp do broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko:) czy jeżeli pobiorę tego patcha z linku z góry (2,6gb) to czy on zaktualizuje moją wersję(515195) do najnowszej (795745) czy oprócz niego musze pobierac jeszcze jakieś inne patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 11:17, Sithis napisał:

Czy istniej możliwość zakupienia DLC do Bad Company 2 m.in tego z dodatkowymi broniami
i trofeami?

Nie wiem o które ci chodzi, ale możesz wszystkie dlc kupić przez Origin, w sklepach jest tylko vietnam. (w wersji pc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować