Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2012 o 09:47, Szw3dzik napisał:

Witam mam pytanie czy jezeli posiadma konto zalozone w grze .To czy moge zaczac grac
2 kontem zalozonym na stronie glownej EA ?

Nie, gra jest przypisana tylko do 1 konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry w multi BC2 chłodzenie od procesora działa mi strasznie głośno. Natomiast jak gram w MW3 wiatraczka prawie nie słychać. Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 13:49, Hommicide napisał:

Podczas gry w multi BC2 chłodzenie od procesora działa mi strasznie głośno. Natomiast
jak gram w MW3 wiatraczka prawie nie słychać. Wy też tak macie?


Bo Bad Company 2 jest bardziej wymagające od tej gry z brzydkimi teksturami która ma 10 letni silnik graficzny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie odnośnie BC2. Dlaczego nie mam apteczek w swoim ekwipunku, grając jako medyk? To się odblokowuje po jakimś czasie grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 12:00, Hommicide napisał:

Jeszcze jedno pytanie odnośnie BC2. Dlaczego nie mam apteczek w swoim ekwipunku, grając
jako medyk? To się odblokowuje po jakimś czasie grania?

ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z grą. Otóż kiedy gram w singla lub multi gra "zacina się". Jednak nie jest to zwykłe zacięcie, ponieważ komputer przestaje reagować i muszę go restartować. Z głośników wydobywa sie wtedy uiążliwe brzęczenie, a modem zacina się(dioda USB miga na czerwono). Próbowałem wielu sposobów jednak żaden nie pomógł. Mój komputer: AMD Athlon X2 4200+, 4GB ramu, ,GeForce 8800GT 512MB, Windows 7 32-bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, w zasadzie to taki sam. Niestety sam nie wiem czemu sie tak dzieje. U mnie czasami jak sie zwiesi to jeszcze da rade zminimalizowac i wylaczyc w menagerze zadan, niestety w wiekszosci przypadkow pomaga tylko twardy reset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 23:09, Bralo napisał:

Witam. Mam problem , otóż nie wyszukuje mi żadnych serwerów nie wiem dlaczego??


A nie masz przypadkiem w filtrze wyszukiwania zaznaczonego czegoś w stylu "oficjalne serwery EA" czy cuś w ten deseń? Jeśli tak, odznacz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 23:32, Sad_Statue napisał:

> Witam. Mam problem , otóż nie wyszukuje mi żadnych serwerów nie wiem dlaczego??


A nie masz przypadkiem w filtrze wyszukiwania zaznaczonego czegoś w stylu "oficjalne
serwery EA" czy cuś w ten deseń? Jeśli tak, odznacz to.


Nie mam :]. Nie wyszukuje mi żadnych , ani w podstawce , jak i dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 13:07, Bralo napisał:

Nie mam :]. Nie wyszukuje mi żadnych , ani w podstawce , jak i dlc.


To nie wiem... próbowałeś w różnych zaporach/programach antywirusowych które masz sprawdzić, czy Ci Bad Company nie blokuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyliście, bynajmniej na konsolach, że ludzie są strasznie samolubni?
Nigdy nie mogę się doprosić o amunicje, a apteczkę to już w ogóle tragedia :(. Czemu tak jest... to takie trudne spojrzeć co jakiś czas na chwilkę na mini mapę, ewentualnie słuchać głosów otoczenia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 11:36, noobie napisał:

Też to zauważyliście, bynajmniej na konsolach, że ludzie są strasznie samolubni?
Nigdy nie mogę się doprosić o amunicje, a apteczkę to już w ogóle tragedia :(. Czemu
tak jest... to takie trudne spojrzeć co jakiś czas na chwilkę na mini mapę, ewentualnie
słuchać głosów otoczenia...?


Nie oni po prostu nie wiedzą że BF polega na współpracy. Takie czasy, że wielu noobków przeniosło się z Call of Duty do BF i myślą że tu gra się jak w Deadmatch. Dlatego jak nikt nie gra z moich znajomych to jako samotnych wilk nie gra bo za dużo bym się denerował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 21:10, Smooqu napisał:

Graja w to jeszcze ludzie na Xboxie 360? :)

Oj grają... Co prawda czasem ciężko znaleźć chociażby te 8 osób w teamie, ale też często zdarza się że są upragnione 32 osoby na serwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w grze nowy i mam dwa pytania:
1) Z tego co widze, nie ma opcji gry "infantry only" co już jest dla mnie pewnym minusem, ale czy sa może mapy gdzie może "latać" tylko piechota?

2) Gra działa mi gorzej niż się spodziewałem. Na Phenomie II X2 @3,5 GHZ 4 GB Ram Radeonie 4890 i windowsie 7 32bit muszę obniżyć opcje na średnie żeby móc grać (z kumplem z włączonym skype''m) płynnie, a i tak czuję, że rewelacji nie ma i przydałoby się kilka klatek więcej (mam pewnie z 40 fps, zaraz właczę frapsa toprwadze dokładnie)
To rzeczywiście normalne, czy może moge coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz jedynie pogrzebać w pliku z ustawieniami, który znajduje się w Moich Dokumentach. W szczególności opcja RenderAheadLimit, ustawiłem sobie ją na 1 i przybyło mi parę klatek. Generalnie gra chodzi i tak gorzej niż BF3 co jest dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego pytania...
Nie. Nie ma map bez pojazdów. Skoro mówisz o "Inf Only" to jak mniemam grałeś w BF2. Tutaj pojazdy nie odgrywają takiej roli. Tutaj gdy wsiadasz do pojazdu stajesz się po prostu większym celem, który równie łatwo da się zabić. Na mapach TDM APC jest niemalże nie używane, na mapach conquest są one używane, jednakże większość walki i tak odbywa się w budynkach lub w miejscach, gdzie raczej się nie jeździ. W Rush jest tylko jeden pojazd (nie licząc helikoptera), ale żaden doświadczony gracz raczej do niego nie wsiada, a poza tym zazwyczaj jest niszczony w minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować