Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Ostatnio wróciłem do BF: BC 2 i widząc, że na swoim koncie odblokowałem już wszystko, co było do odblokowania zainteresowałem się jedyną brakującą bronią - M1 Garand. Pamiętam, że gdy grałem zaraz po premierze żeby ją zdobyć, trzeba było uzyskać status weterana poprzez rejestrowanie innych BF-ów na danej stronie. Wówczas jakoś nie mogłem się zmusić, żeby to zrobić i z czasem o tym zapomniałem. Gdy teraz próbuję zrobić to samo, okazuje się, że strona nie działa, co - jak się domyślam - ma jakiś związek z platforma Origin. W związku z tym pytanie: jak można uzyskać status weterana serii Battlefield i - tym samym - dostęp do M1 Garand w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze na multi?
Ostatnio próbowałem się zalogować kilka razy do gry w internecie, w kilka różnych dni i za każdym razem to samo;
"nie można wczytać żołnierza".
EA wyłączyło serwery, czy bana dostałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA raczej nie może wyłączyć serwerów, bo serwery nie należą do EA. Może po prostu masz błąd wewnątrz systemu plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na PS3 grają jacyś ludzie w dodatek Vietnam?
Może ktoś ma i mógłby sprawdzić?
Bo mam podstawkę i chciałbym dokupić tylko nie wiem czy znajdę wogóle kogoś do gry.
Na PC też mam problem z zalogowaniem żołnierza i zacząłem grać na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos problem z wieszaniem sie gry na pc? Gra czasami lapie zwieche po 2h, czasami po 2 min, czasami pomaga minimalizacja i wylaczenie w procesach, czasami pozostaje twardy reset.
Ogolnie problemow z kompem nie mam, temperatury w normie, wszystko ok, problem pozostaje tylko w tej grze. Gra sciagana i przeinstalowana, system nowy, problem jak by tak i jest dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System ma akurat najmniejsze znaczenie. Przy graniu na PC ważniejsze są inne czynniki. Może gra nie dogaduje się z kartą graficzną lub procesorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 12:35, Sigu napisał:

System ma akurat najmniejsze znaczenie. Przy graniu na PC ważniejsze są inne czynniki.
Może gra nie dogaduje się z kartą graficzną lub procesorem.


Z karta graficzna raczej nie, bo na starej bylo to samo. Jesli z prockiem to lipa, ale to by bylo troche bez sensu, ze tak randomo sie wiesza, czasami moge grac i przez dwa tyg zadnej zwiechy, czasami kilka zwiech dziennie. Tym bardziej ze athlon x2 byl raczej popularnym procem w czasie premiery BC2. No nic, bede szukal dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na Intel Core 2 Duo E6xxx nie miałem żadnych problemów. Nie wiem co może być powodem losowych zawieszeń u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ostatnio wrócić do BC2, niestety ktoś włamał mi się na konto Origin. Mogę się zalogować normalnie, jednakże nazwa konta została zmieniona, podobnie jak i tajne pytanie. I tu moje pytanie: czy EA ma jakiś mail do pomocy technicznej? Bo dzwoniłem do nich nie raz i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 11:54, Firefly94 napisał:

Chciałem ostatnio wrócić do BC2, niestety ktoś włamał mi się na konto Origin. Mogę się
zalogować normalnie, jednakże nazwa konta została zmieniona, podobnie jak i tajne pytanie.
I tu moje pytanie: czy EA ma jakiś mail do pomocy technicznej? Bo dzwoniłem do nich nie
raz i cisza.

A live chat''a próbowałeś?
Wejdź na stronę pomocy EA, zaloguj się, zmień język na angielski i wypełnij zwyczajowy formularz. Na końcu pojawi się opcja kontaktu z konsultantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 14:17, Firefly94 napisał:

Live chatu również i również cisza. Ja wiedziałem, że EA ma w głębokim poważaniu klienta,
ale żeby aż tak?

A kiedy się kontaktowałeś? W weekendy i nocą (czasu PDT) zwykle czeka się dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie przepieprzyłem 50 ziko w saturnie, nie tego sie spodziewałem po tej grze, grając w to czuję się jak rage german kid, po prostu tocze pianę z pyska...
1. jak to jest z tym punkbusterem działa on w końcu czy nie? w przeglądarce jest ikona pb ale w informacjach o serwerach jest zawsze "wył." ja nic nie instalowałem, musiałem wypieprzyć DVDka i pobrać grę z Origin bo instalacja się zacinała(bravo EA), gra się ściągnęła i zaczęła działać
2. czy servery w przeglądarce wbudowanej w grę to wszystkie mozliwe servery? mały wybór, albo ścisk 32/32 że mi pprzeciwnicy dupą na mordę włażą albo bida straszna, pusto, jacyś starzy wyjadacze zabawiają się w polowanie na normalnych graczy 3vs3
3. duże mapy sa do #$%^&*( battlefield: sniper company 2 ffs!, nie można się nawet przebiec po własnej bazie bo jakiś %^&*(!@#$ cieć siedzi na górce i pruje z jakichs ciper rifle''ów
4. nie mówiąc o pingu który w najlepszych chwilach i tak jest powyżej 100, niemiecki serwer, mój net 15mb/s i takie rzeczy? CoD1, 2 i 4 chulał kiedyś(jeszcze z 1mb/s łączem) w max 80ping

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pewien problem z odpaleniem servera lan z kuzynem otóż gdy próbuje połączyć się z serverm na jednym z kommputerów wywala mnie spowrotem do menu. dodam że mamy obydwoje Windows 7 oraz takie same wersje gry. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować