Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2010 o 21:21, Szalony_Max napisał:

Aby zniszczyć cel potrzeba 5 ładunków - recon po wybraniu specjalizacji w ładunkach ma
akurat taką ilość.
Sprawdzane i potwierdzone empirycznie.


6 ładunków ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2010 o 19:06, Aku230 napisał:


na reconie bardzo ciężko się punkty zdobywa, wyj. połowa przeciwnego teamu to recons
a jak duży rozrzut to autokampa, zasadzniczo albo pierwsza snajperka albo dragunov +
celownik x10, zasadniczo zawsze jak grałem reconem ze snajperkąto skupiałem się na zdejmowaniu
ich snajperów i gości na AT


w tej grze nie ma dragunova, albo przynajmniej nie jest to ten od Ishmashu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 21:22, Aku230 napisał:

co drugi recon latał z saigą i powiększoną ilością explosives ^^


To znaczy, że miałem szczęście trafiać do dobrych ekip. Owszem, zdarzali się szalejący reconi, tak samo, jak zdarzali się camperzy inżynierowie. Ale większość reconów siedziała grzecznie w krzakach i metodycznie zdejmowała kolejne cele.

Dnia 25.02.2010 o 21:22, Aku230 napisał:

widocznie miałeś dobry recon bo jak ja grałem to zwykle były oznaczane czołgi i spadochroniarze,
czasami wrodzy snajperzy


Dziwne. Na początku rzeczywiście tak było (jak niewiele osób wiedziało, że coś takiego, jak spotting istnieje). Potem sytuacja się zmieniła - większość przeciwników biegała radośnie z pomarańczowym trójkącikiem nad głową. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 21:26, Ringno5 napisał:

> co drugi recon latał z saigą i powiększoną ilością explosives ^^

To znaczy, że miałem szczęście trafiać do dobrych ekip. Owszem, zdarzali się szalejący
reconi, tak samo, jak zdarzali się camperzy inżynierowie. Ale większość reconów siedziała
grzecznie w krzakach i metodycznie zdejmowała kolejne cele.

> widocznie miałeś dobry recon bo jak ja grałem to zwykle były oznaczane czołgi i
spadochroniarze,
> czasami wrodzy snajperzy

Dziwne. Na początku rzeczywiście tak było (jak niewiele osób wiedziało, że coś takiego,
jak spotting istnieje). Potem sytuacja się zmieniła - większość przeciwników biegała
radośnie z pomarańczowym trójkącikiem nad głową. ;)


tak zakładam, że radosne pomarańczowe trójkąciki nie miały dużo wspólnego ze snajperami, a wiem co "moi" snajperzy oznaczali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze grałem w Demo na xbox 360
Po drugie w pierwszej części BF BC był taki gadżet podobny do komórki telefonicznej który namierzał i likwidował wroga przez pocisk moździerzowy
Po trzecie widziałem wielu scout''ów którzy chodzili z shooutgun''en i potrafili zabić większość ilość grupki. I ja sam też tak działałem, nawet ze snajperką można było zabić paru przeciwników bez używania celownika na krótki dystans (dzisiaj strzeliłem tak kolesiowi heda z M24 po tym jak koleś mnie zreanimował)
Po czwarte, oczywiście że każda klasa ma jakieś specyfikacje, ale jednak dla scout''a napakowali tego nieco dużo (i rzecz jasna że scout może mieć przy sobie C4 lub moździerz)
EDIT: W postach chodziło mi o klasę zwiadu (recon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o Reconie? Jak ja grałem Reconem to miałem takie kryjóweczki, że po zabójstwie nie wiadomo było dokładnie gdzie stoję. Ale w otwartym terenie to biegam w prawo i lewo jednocześnie strzelając, bardzo trudno wtedy oberwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 22:16, ankle napisał:

Po pierwsze grałem w Demo na xbox 360
Po drugie w pierwszej części BF BC był taki gadżet podobny do komórki telefonicznej który
namierzał i likwidował wroga przez pocisk moździerzowy
Po trzecie widziałem wielu scout''ów którzy chodzili z shooutgun''en i potrafili zabić
większość ilość grupki. I ja sam też tak działałem, nawet ze snajperką można było zabić
paru przeciwników bez używania celownika na krótki dystans (dzisiaj strzeliłem tak kolesiowi
heda z M24 po tym jak koleś mnie zreanimował)
Po czwarte, oczywiście że każda klasa ma jakieś specyfikacje, ale jednak dla scout''a
napakowali tego nieco dużo (i rzecz jasna że scout może mieć przy sobie C4 lub moździerz)
EDIT: W postach chodziło mi o klasę zwiadu (recon)


po piąte, bf:bc2 to nie bf:bc, a każda klasa może mieć shotgun, są 3 rzeczy unikalne dla recona snajperka/ moździerz/motion mine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 21:51, DarkWolf_PL napisał:

chowam się w krzaczkach zwodząc się ułudą że przemknąłem niezauważony, po 5 sekundach
headshot sprowadził mnie na ziemie


Dlatego właśnie, gdy tylko pojawił się polski serwer hardcore, grałem w 99% na nim, brak trójkącików i od razu życie lżejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 22:44, Slova napisał:

> chowam się w krzaczkach zwodząc się ułudą że przemknąłem niezauważony, po 5 sekundach

> headshot sprowadził mnie na ziemie

Dlatego właśnie, gdy tylko pojawił się polski serwer hardcore, grałem w 99% na nim, brak
trójkącików i od razu życie lżejsze.

ta te trójkąciki sa upierdliwe gdy raz cie zaznacza będą pruć do ciebie aż nie padniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie fajne są, chociaż wolałbym żeby jednak tylko miny snajpera zaznaczała, oraz żeby można było zaznaczać pojazdy, a ludzi to obojętne mi to, zwykle i tak nie zwracam na to uwagi, a i upierdliwe dla mnie to nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 23:22, Diverso napisał:

A dla mnie fajne są, chociaż wolałbym żeby jednak tylko miny snajpera zaznaczała, oraz
żeby można było zaznaczać pojazdy, a ludzi to obojętne mi to, zwykle i tak nie zwracam
na to uwagi, a i upierdliwe dla mnie to nie było.

w normalnej grze pojazdy są zaznaczane, i taa motion mina mogła by to zaznaczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 23:08, barth89 napisał:

Czy jeśli chodzi o procki 2rdzeniowe to BC2 lepiej działa z Phenomami, czy C2D? ;>

wiesz to chyba znaczenia takiego nie ma ja śmigam na i5 mój kumpel na phenomie x2 i gra mu równie dobrze chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 23:58, DarkWolf_PL napisał:

> Czy jeśli chodzi o procki 2rdzeniowe to BC2 lepiej działa z Phenomami, czy C2D?
;>
wiesz to chyba znaczenia takiego nie ma ja śmigam na i5 mój kumpel na phenomie x2 i gra
mu równie dobrze chodzi


No to dobra wiadomość :P Mam nadzieję, że jeszcze coś poprawili w wersji, która poszła do tłoczni i że w pierwszym patchu z mapami coś jeszcze poprawią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, najwyżej dostaniemy kilka patchów.

Chociaż szczerze mówiąc pobieranie 600 megowego patcha do najprzyjemniejszych nie należy :/ (oczywiście nie mówię, że tutaj takie będą, ale np. bf2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 22:16, ankle napisał:

Po czwarte, oczywiście że każda klasa ma jakieś specyfikacje, ale jednak dla scout''a
napakowali tego nieco dużo (i rzecz jasna że scout może mieć przy sobie C4 lub moździerz)


Popatrz na to w ten sposób: assault może schować się gdzieś za górką, rzucić sobie pod nogi ammo pack, a następnie nawalać z granatnika, co najwyżej prosząc kogoś z drużyny o korektę ognia. Widziałem już takie myki robione, naprawdę. A z ammo packiem może tak stać w nieskończoność. To też moglibyśmy uznać za przegięcie. Tyle, że tak nie jest. Każda klasa ma swoje silne, jak i słabe strony. I wszystkie pięknie się uzupełniają.


A skoro już mowa o klasach, to szkoda, że nie przydzielili do nich pojazdów. Już wyjaśniam. Obecnie każda klasa może wejść do dowolnego pojazdu i nim pomykać. A czy nie ciekawiej by było, gdyby dana klasa dostawała jakiś bonusik za korzystanie ze "swojego" pojazdu? Np. inżynier najlepiej by się sprawdzał w czołgu, za co mógłby dostawać dodatkowe 10% pancerza. Recon byłby najlepszy w UAV, dlatego gdyby to on korzystał z helikopterka, namierzanie laserowe "ładowałoby" się 10% krócej. I tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak u Was było z płynnością bety? Ja byłem zmuszony ustawić ręcznie w configu mniejszą rozdzielczość(800x600) po na bodajże 1024x800 nie dało się zbytnio grać... Natomiast gra po 2 update przynajmniej u mnie znacznie przyspieszyła i dało się w miarę płynnie grać, ale mam nadzieję, że twórcy zoptymalizowali lepiej kod i że już pełna wersja będzie znacznie płynniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować