Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2010 o 05:37, Ringno5 napisał:

A skoro już mowa o klasach, to szkoda, że nie przydzielili do nich pojazdów. Już wyjaśniam.
Obecnie każda klasa może wejść do dowolnego pojazdu i nim pomykać. A czy nie ciekawiej
by było, gdyby dana klasa dostawała jakiś bonusik za korzystanie ze "swojego" pojazdu?
Np. inżynier najlepiej by się sprawdzał w czołgu, za co mógłby dostawać dodatkowe 10%
pancerza. Recon byłby najlepszy w UAV, dlatego gdyby to on korzystał z helikopterka,
namierzanie laserowe "ładowałoby" się 10% krócej. I tak dalej.


Mi się nie podoba. Byłbym zmuszony grać reconem, jeśli chciałbym polatać uav. A czołgami i tak jeżdżą inżynierowie, więc bonus 10% do pancerza byłby przegięty. Jest ok jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 00:09, Lord_Polish napisał:

Oj, najwyżej dostaniemy kilka patchów.

Chociaż szczerze mówiąc pobieranie 600 megowego patcha do najprzyjemniejszych nie należy
:/ (oczywiście nie mówię, że tutaj takie będą, ale np. bf2)


Jakoś mi to nie przeszkadzało zbytnio. Zawsze jest radocha, że coś poprawili etc. Mam nadzieję, że będą pracowali jeszcze nad wydajnością. Bardziej kłopotliwe są patche do Company of Heroes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest zapewne licznik do wysyłki gry. A oni jako sklep zawsze mają wcześniej. Więc 3 zaczną wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 16:46, Kirabaxior napisał:

Ciekawe, co matula powie na paczkę za 250 zł xD


Wydziedziczy Cię, pewnie. Ale co tam. W sumie nawet ja nigdy nie kupowałem gier za taką kwotę. Chodź do 200 zł się niebezpiecznie zbliżało (np. EK ME).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 16:46, Kirabaxior napisał:

Ciekawe, co matula powie na paczkę za 250 zł xD

Jeśli ty płacisz to pewnie "nie szkoda ci pieniędzy a takie głupoty?", a jeśli ma płacić ona to... wolę nawet nie myśleć.

Tam ktoś keidyś robił listę gramowych graczy, to jak coś to ja mam, albo miałem (nie wiem czy jeszcze jest beta) i będę miał tam nick McBishop, to jak coś to mżna mnie tam wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 17:09, Kirabaxior napisał:

Jeszcze AC2.



Ja też miałem taki zamiar, ale wtedy matula by mnie jak to trafnie Kraju ujął "Wydziedziczyła" by mnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tak źle mieć nie będę - bo obiecałem, że to ostatnie gry kupione w tym roku(zostają wymiany i nieruszone 9 gier na półce + RFG z Direct2Drive)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam farta że moi rodzice co prawda uważają że za dużo gram i wydaje kasy na gry. Ale dochodzą do wniosku że to moja kasa i że lepiej że wydaje ją na gry niż na alkohol (czasem się zdarza xD), papierosy czy jakieś inne używki. Moi to się nawet interesują jakie gry kupuje i w niektóre (tylko matka) nawet grają. Najśmieszniej było jak grałem w Wiedźmina (miałem wtedy 16 lat) i akurat miałem bardzo "kulturalną" rozmowę z Talarem (co drugie słowo to bluźnierstwo). Moja mama się spytała tylko w co gram, odpowiedziałem że w Wiedźmina i dalej wróciła do swoich zajęć. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Battlefield: Bad Company 2 schodzi lepiej niż świeże bułeczki. Około godziny 15 jak sprawdzałem na ultimie to limitowana edycja na ps3 jeszcze była, a godzinę temu jak chciałem zamówić pre-order''a, nakład został wyczerpany. W sklepie gram to samo, lecz na allegro jest, ale za wyższą cenę i bez kodu na broń. Nie pozostaje mi nic innego jak kupić edycję zwykła, choć nie ukrywam, że na tą limitowaną miałem smaka ... :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 22:47, Michu94x napisał:

Ehhh... Battlefield: Bad Company 2 schodzi lepiej niż świeże bułeczki. Około godziny
15 jak sprawdzałem na ultimie to limitowana edycja na ps3 jeszcze była, a godzinę temu
jak chciałem zamówić pre-order''a, nakład został wyczerpany. W sklepie gram to samo,
lecz na allegro jest, ale za wyższą cenę i bez kodu na broń. Nie pozostaje mi nic innego
jak kupić edycję zwykła, choć nie ukrywam, że na tą limitowaną miałem smaka ... :[


Sprawdź na ps3site.pl ja tam zamówiłem (jest kod na dodatkową broń) może jeszcze mają LE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 22:47, Michu94x napisał:

Ehhh... Battlefield: Bad Company 2 schodzi lepiej niż świeże bułeczki. Około godziny
15 jak sprawdzałem na ultimie to limitowana edycja na ps3 jeszcze była, a godzinę temu
jak chciałem zamówić pre-order''a, nakład został wyczerpany. W sklepie gram to samo,
lecz na allegro jest, ale za wyższą cenę i bez kodu na broń. Nie pozostaje mi nic innego
jak kupić edycję zwykła, choć nie ukrywam, że na tą limitowaną miałem smaka ... :[


Zastanawiam się czy pobije liczbę sprzedanych kopii Modern warfare 2 lecz nie zauważyłem spotów reklamowych w telewizji jak to było z Mw2 tak więc mniejsze szanse... chyba że ktoś zauważył? (oczywiście u nas w Polsce) bo niby reklama jest, tylko czy ją już puszczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2010 o 22:59, Crux3r napisał:

/.../


"Nakład wyczerpany".
Więc jednak będę musiał zamówić tą zwykłą edycje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 23:04, Michu94x napisał:


> /.../

"Nakład wyczerpany".
Więc jednak będę musiał zamówić tą zwykłą edycje. :(


Nie zamawiaj, zwykła edycja zapewne znajdzie się w saturnie po cenie 119zł może i też wpadnie edycja limitowana jak to zwykle bywa...
Wystarczy spojrzeć na stronę empika gdy oni dadzą cenę 124,90 to 100% że saturn da normalną, czyli 119zł i nie ma tutaj o czym gadać :)

* I wtedy kiedy właśnie by wysyłali tobie BC2 pocztą to już byś wychodził ze sklepu z pudełkiem pod pachą i
"z wielkim bananem na gębie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować