Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2010 o 14:32, Isildur napisał:

> Edit: W ciągu 24h można wyrzucic. a Tak się składa, że nie mam już tej gry :).
>
Jesteś w błędzie, by przetestować grę dostajesz wersje demo lub dostęp do beta testów.

Piractwo na tym forum jest karane tylko i wyłącznie jedynie poprzez Bana i taka nagrodę
otrzymujesz:

BAN za piractwo.

Ech a później płaczą że nie mamy takich graczowych wygód jak na zachodzie. Kiedy w końcu zrozumieją że piracenie obniża atrakcyjność naszego rodzimego rynku.

Szkoda że nie dają medalu za zniszczenie śmigłowca za pomocą tego comba : tracer + RPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 14:50, Slova napisał:

tak, proszę Państwa, zasada 24 godzin to bezpodstawny mit i nie istnieje, a paragrafy,
na podstawie których ponoć została ustalona, a nawet cały ten dziwny kodeks co to czasem
niektóre strony się na niego powołują, nie istnieje tym bardziej jako dokument prawny,
krąży jedynie po sieci.


w Polsce gdzie jest niestabilne prawo łatwo dopisać swoją wersje, ot taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 13:37, ankle napisał:

Nie wiem czy wiesz ale EA kara za granie w pirata grzywną lub odpowiedzialnością karną.
Więcej szczegółów na www battlefield.pl


EA chciałoby karać, u nich to będzie święto jak złapią 1 osobę, która wypuściła grę do sieci (choć wydaje mi się, że w większości problemem jest zbyt wczesne dostarczanie gier to sklepów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 12:55, Wielki_Bubba napisał:

W grze na starcie będzie 10 map, ale nie na wszystkich da się grać we wszystkie tryby.
W rush i conquest będzie można grać na 6 mapach, a w squad rush i squad dm na 4 mapach.

map 8+2
squad rush dostępny po 30 sniach od premiery, wyj gra kupiona w jednym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 15:11, The_Tau napisał:

Ech a później płaczą że nie mamy takich graczowych wygód jak na zachodzie. Kiedy w końcu
zrozumieją że piracenie obniża atrakcyjność naszego rodzimego rynku.


To mnie właśnie zawsze rozwala. Z jednej strony jeden z drugim jedzie na piratach, a potem siedzi i narzeka, że "musi" używać nielegalnej gry, bo oryginał u nas np. nie wyszedł, gdyż wydawca uznał to za nieopłacalne. Ręce opadają. Tym bardziej cieszy fakt, że Redakcja do piratów podchodzi tak poważnie.

Dnia 28.02.2010 o 15:11, The_Tau napisał:

Szkoda że nie dają medalu za zniszczenie śmigłowca za pomocą tego comba : tracer + RPG


Może jakiś achievement czy pin w końcu się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2010 o 16:16, Ringno5 napisał:


Może jakiś achievement czy pin w końcu się pojawi.


Na ps3site.pl już dali listę achieventów nie ma go tam lecz ogólnie są dość proste i nie ma czegoś takiego "zdobądź wszystkie medale z multi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 16:23, The_Tau napisał:


>
> Może jakiś achievement czy pin w końcu się pojawi.

Na ps3site.pl już dali listę achieventów nie ma go tam lecz ogólnie są dość proste i
nie ma czegoś takiego "zdobądź wszystkie medale z multi"


Już od dawna lista archivmentów znajduje się tutaj hehe nawet znalazł się archivment który wygrał konkurs :)
http://www.xbox360achievements.org/game/battlefield-bad-company-2/achievements/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 16:23, The_Tau napisał:

Na ps3site.pl już dali listę achieventów nie ma go tam lecz ogólnie są dość proste i
nie ma czegoś takiego "zdobądź wszystkie medale z multi"


Dlatego właśnie napisałem "wreszcie się pojawi". Chodziło mi o jakiś dodatek/DLC. Biorąc pod uwagę niemal pewny sukces gry (może nie aż taki, jak MW2, ale mimo wszystko...), myślę, że dodatki/DLC będziemy otrzymywać dłuuuugo po premierze. A co za tym idzie, pewnie będą też nowe medale i piny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 18:18, adam5 napisał:


jeśli zamawiane z gram.pl to istnieje taka opcja, że na parę minut przed północą dojedzie ^^
raczej bym się spodziewał czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 18:56, adam5 napisał:

Aha akurat w czwartek mam cały dzień wolny. :)
A poza tym na YouTube widziałem jak Polacy się zawieszali z polskiego dubbingu

Ja w warszawie mam nadzieję otrzymać w środę/czwartek. PS. Znalazłem sposób grania w multi na piracie :D http://31337.pl/ PS2. Nie zapominajcie dopisywać się do http://www.gramcompany2.games24h.pl/ (piszcie do mnie na e-mail w sprawie dodania)[jeżeli pisaliście bym was dodał to po jakimś czasie wejdźcie na strone i kliknijcie ctrl + F5]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi wytłumaczyć jedną rzecz?

Bo tak - była beta + wyszedł patch.

Jak będzie z wersją full? To będzie taka beta z tym patchem (co raczej niemożliwe) czy będzie to jeszcze jakaś inna wersja, do której (tak słyszałem) w momencie premiery ma zostać opublikowany patch poprawiający wydajność i ogólnie usuwający błędy z bety?
Albo inaczej - jak się ma beta (i jej wydajność) do tego co dostaniemy z grą w pudełku i ewentualnym patchem w najbliższych dniach - o ile taki ma być?
Bo nie wiem, czego się na starcie spodziewać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to się robi wersję beta, by znaleźć błędy. Gdyby nie beta, dostalibyśmy fulla niezoptymalizowanego, zabugowanego. A tak, pełna wersja będzie miała patche, które miała beta + te odpowiednie dla pełnej wersji.
@donard - patrz na tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 19:29, donard napisał:

> Aha akurat w czwartek mam cały dzień wolny. :)
> A poza tym na YouTube widziałem jak Polacy się zawieszali z polskiego dubbingu
Ja w warszawie mam nadzieję otrzymać w środę/czwartek. PS. Znalazłem sposób grania w
multi na piracie :D http://31337.pl/

Heh niezły motyw,ciekawe ile osób się złapało ;)
Szlag,jestem totalnie chory,ale przynajmniej pogram sobie w BC2.To zawsze jakieś pocieszenie przy gorączce sięgającej 40 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować