Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2010 o 20:01, donard napisał:

>ciastko
Ja się spodziewam totalnie niezoptymalizowanej gry w którą dam rade grać po kilku miesiącach
wraz z nowym prockiem :P


A teraz na czym grasz? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 20:02, Kirabaxior napisał:

@donard - patrz na tego posta.

Ja dla mnie beta była niezoptymalizowana ponieważ na pełnym serverze na low na rozdziałce 1280x1024 miałem ok. 5-10 fps Sorry, że post pod postem ale myślałem że już to wysłałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to przed patchem? Bo potem wyszedł patch, ja na rozdziałce adekwatnej do monitora miałem 20FPS na LOW, a po patchu - 70 FPS na LOW. Przerzuciłem się na medium i od razu miałem 30 FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 20:59, barth89 napisał:

ciastko

Kurde ciągle piszę sorry za post pod postem a ktoś się wtedy wtrynia pomiędzy moje posty :/ Gram na Amd athlon dual core 2.20, gforce 9600gt, oraz 2 gigabajtach ramu.
@ Kirabax oczywiście tak miałem PO patchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 21:10, donard napisał:

> ciastko
Kurde ciągle piszę sorry za post pod postem a ktoś się wtedy wtrynia pomiędzy moje posty
:/ Gram na Amd athlon dual core 2.20, gforce 9600gt, oraz 2 gigabajtach ramu.


Gdyby nie ten proc grałbyś bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczycie na lepszą optymalizacje w Pelnej wersji ? Bo od tego zalezy moj zakup .

Moj Komputer:

[Intel Dual Core 2x 3.00 Ghz , 4GB RAM , karta graficzna Ge Force 9800/9800 GTX+ [512 MB DDR 3] , Windows Vista SP 2.]

Ile FPS''ow i na jakiej rozdzialce wyciagne okolo ? Z Gory Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damian2Bialas - pójdzie ci bez problemu.

Ja mam D2C oc na 3,2 4GB RAM i GTS 250 1GB(czyli niewiele lepsze od GTX+ 9800).
Grałem w betę na full w 1280x1024 i przed updatem miałem twardo 30-35. Po updacie 50-80.

Ta więc bez problemu idzie aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dziś lub jutro mam zamawiam nowego PC i chciałbym się dowiedzieć czy pogram w Bad Company 2.
Jeśli tak to na jakich detalach?
AMD Athlon II x2 250 (3ghz)
2GB RAM(lub jak mi styknie kasy :)
Ati Radeon HD4850 1GB DDR3

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 11:42, POZDRO-Grizzly napisał:

czy beta bc2 już się skończyła ? Bo od jakiś 3 dni nie moge grać. Jest napisane że nie
moge się połączyć z EA online. Wie może ktoś jak to naprawić ?


beta najwyraźniej nie działa, ja na PS3 mam to samo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 11:42, POZDRO-Grizzly napisał:

czy beta bc2 już się skończyła ? Bo od jakiś 3 dni nie moge grać. Jest napisane że nie
moge się połączyć z EA online. Wie może ktoś jak to naprawić ?

Beta skończyła się 25 lutego o 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 11:45, Dootix napisał:

> czy beta bc2 już się skończyła ? Bo od jakiś 3 dni nie moge grać. Jest napisane
że nie
> moge się połączyć z EA online. Wie może ktoś jak to naprawić ?
Beta skończyła się 25 lutego o 11.


no...ale szkoda ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jutro premiera światowa, a 4 gra wyjdzie na polski rynek. Gra podobno będzie obsługiwała Games for Windows Live, mam nadzieję, że nie będzie z tego względu żadnych problemów z polską wersją jak na przykład vide Fallout 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co było nie tak z Falloutem? Mi tam wszystko dobrze chodziło. Inna sprawa, że Live wcale nie jest tutaj potrzebny, nie którym tylko utrudni grę. A piraci i tak już w nią grają.

Heh, gdybym miał jakąś władzę w EA, to był odszukał gościa odpowiedzialnego za przeciek i ukręcił mu... No tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 14:28, Lord_Polish napisał:

Co było nie tak z Falloutem? Mi tam wszystko dobrze chodziło. Inna sprawa, że Live wcale
nie jest tutaj potrzebny, nie którym tylko utrudni grę. A piraci i tak już w nią grają.


Heh, gdybym miał jakąś władzę w EA, to był odszukał gościa odpowiedzialnego za przeciek
i ukręcił mu... No tak.


Nie wiem czy Live utrudniłby grę, bo np. w GoW spisywało i nadal spisuje się bardzo dobrze, gorzej ze Steamem(vide Modern Warfare 2, kiedy przez kilka pierwszych godzin serwery padły i nie można było dalej grać). Trzeba też wziąć pod uwagę to, że w gry z modułem GfW da się zagrać nawet bez dostępu do sieci, a ze Steamem to niemożliwe.
BTW. Z obsługą GfW w Falloucie u Ciebie było wszystko dobrze? Ewidentnie widać, że nie masz oryginału, bo polska wersja jest "wykastrowana" z tej opcji, a zdanie później szykanujesz piractwo, a sam z niego korzystasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu mnie cholernie uraziłeś. Bo ja nie mam żadnego pirata, wszystko mam legalne. Windowsa też. Po za tym, co w tym trudnego, żeby zarejestrować się na inny kraj? Co, mam tu zdjęcie swojego Fallouta wstawić? Ja tam z GfW nie mam problemu, a mam jeszcze Lost Planet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 14:58, Lord_Polish napisał:

A tu mnie cholernie uraziłeś. Bo ja nie mam żadnego pirata, wszystko mam legalne. Windowsa
też. Po za tym, co w tym trudnego, żeby zarejestrować się na inny kraj? Co, mam tu zdjęcie
swojego Fallouta wstawić? Ja tam z GfW nie mam problemu, a mam jeszcze Lost Planet.


Super, żeby zbytnio nie offtopować podam Ci tylko link http://www.rpg.sztab.com/news,%20Games-for-Windows-Live-nie-dla-polskiego-Fallouta-3,859.html

Spoiler

Gra nie mogła uzyskać go na terytorium nie wspieranym przez amerykańską firmę. Tak więc nawet pomimo faktu posiadania konta zarejestrowanego na inne państwo niż Polska, nie istnieje jakakolwiek możliwość, aby uaktywnić na nim grę Bethesdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować