Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2010 o 18:51, Aku230 napisał:

chodzi o CKM co ma tarcze i patrzysz przez szybkę, ta szybka jest czarna i nic nie widzisz
też to mam więc wiesz...


Nie Ty jeden. To kwestia, jak napisał, Wielki_Bubba, sterowników DX9. Pracują już nad tym podobno, dopóki tego nie naprawią, albo zostawiamy stanowiska do obsadzenia innym, albo strzelamy na ślepo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś porobili z veteranem, bo akutalnie mam zablokowane AM MAGNUM i specjalną amunicję do shotguna, chociaż wcześniej miałem do nich dostęp, tylko rangę miałem za małą. Cóż, może wreszcie zacznie to działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 16:42, Kirabaxior napisał:

W sensie jak przybliżasz "do oka" to masz czarny obraz? Szczerze - nie spotkałem się
z czymś takim, w 90 procent przypadków na takie błędy pomaga reinstall.


nie przy normalnych karabinach jest ok. Natomiast mam zasłonięty widok przy korzystaniu ze stacjonarnego ckm-u tego z osłoną.

Wielki_Buba

Na becie wszystko było ok

Sorry Aku nie zauważyłem twojego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale miła niespodzianka. Zabiłem 500 - set z broni szturmowej a co za tym idzie jakąś złotą odznakę. Heh a z nią aż 5000 pkt i awans na 5 poziom ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hy, a mnie zniknęły wszystkie statystyki. Znowu jestem szeregowym, znowu nie mam żadnej broni odblokowanej, żadnych naszywek, pinów, nic... Jedyna pociecha w tym wszystkim (jeśli to na stałe tak...) to to, że wyzerował się też mój K/D ratio, który wynosił [rumieniec wstydu] 0.74...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 20:39, Ringno5 napisał:

Hy, a mnie zniknęły wszystkie statystyki. Znowu jestem szeregowym, znowu nie mam żadnej
broni odblokowanej, żadnych naszywek, pinów, nic... Jedyna pociecha w tym wszystkim (jeśli
to na stałe tak...) to to, że wyzerował się też mój K/D ratio, który wynosił [rumieniec
wstydu] 0.74...

Jak wejdziesz na serwer to i tak powinieneś mieć bronie. PS. mam gorszy KDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 20:25, Ringno5 napisał:

Dostałeś naszywkę za zabicie właśnie 500 wrogów używając karabinków szturmowych :)


Hmm... Wiem, że głupie pytanie, ale... te naszywki pojawiają się na mundurach podczas gry ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 20:52, woko27 napisał:

> Dostałeś naszywkę za zabicie właśnie 500 wrogów używając karabinków szturmowych
:)
>

Hmm... Wiem, że głupie pytanie, ale... te naszywki pojawiają się na mundurach podczas
gry ? :P

Chyba nie. Poza tym wyobraź se typka całego w takich naszywkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2010 o 20:52, woko27 napisał:

Hmm... Wiem, że głupie pytanie, ale... te naszywki pojawiają się na mundurach podczas
gry ? :P



Gdyby tak było to nasz żołnierz wyglądałby jak chodząca kolorowa naszywka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 20:58, Redjevel napisał:


> Hmm... Wiem, że głupie pytanie, ale... te naszywki pojawiają się na mundurach podczas

> gry ? :P


Gdyby tak było to nasz żołnierz wyglądałby jak chodząca kolorowa naszywka...

Choinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 20:43, donard napisał:

Jak wejdziesz na serwer to i tak powinieneś mieć bronie. PS. mam gorszy KDR


No właśnie niestety nie mam... Pozostaje mieć nadzieję, że to jakiś błąd na serwerach EA, bo z wejściem na serwer też mam problemy. W sumie narzekał nie będę, to Assault mi tak zrypał K/D, odkąd gram Engym jest znacznie lepiej, więc zaczynanie od zera nie jest taką tragedią. Szkoda tylko wszystkich unlocków za stopień. Nic to, Baśka. Zobaczymy jak będzie dalej.

A co do naszywek, to pomysł ciekawy. Miałem nadzieję, że wzorem BFH uczestnicy bety dostaną jakieś "odznaczenia", ale nie... Szkoda, że nie można sobie wybrać np. 5 naszywek, które byłyby widoczne na naszej postaci. Z drugiej strony... różne skiny też by się przydały :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 21:24, Xjumpaytech napisał:

A właśnie jak to będzie z tym DLC darmowym? Wiadomo już coś?


30 marca dwie ''nowe'' mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak jest po resecie serwerów, ale wejdziesz do gry i będzie wszystko OK - pamiętam jak wystraszyłem się w becie, że mi wszystkie unlocki poszły się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd tutaj takie negatywne zdanie na temat snajperów. Osobiście mam bardzo duży szacunek dla graczy, którzy potrafią grać tą klasą razem ze snajperką. Sam przyznam, że jeśli korzystam z tej klasy, to wyposażam ją w jakąś śrutówkę lub karabin, bo snajperką grać zwyczajnie nie umiem. Na polu walki dzieje się naprawdę dużo, trudno trafić kogokolwiek, więc powinno się doceniać dobrych strzelców. A że zdarzają się debile? Ci znajdą się wszędzie, niezależnie od klasy. Zawsze kilka fragów więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować