Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Zapowiada się uber gra ;] BF3 póki co bez, choćby przybliżonej, daty wydania, więc nie będzie problemu co kupić.

Ciekawi mnie jak zbalansują stosunek Pojazd - Piechota. W BF2 w pojedynku 1vs1 najczęściej wygrywa pojazd, a co dopiero gdy można rozwalać osłony za którymi chowa się piechota :F Ograniczenie do małej ilości pojazdów rozwiązywało by w znacznym stopniu problem. Gorzej z heli x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że będzie jak w bf2. Jakiś jeden helikopter, ze 2 czołgi, ze 2 samochody do transportu i jakieś małe pierdołki jak te quady czy co to będzie. Oczywiście mówię o jednej stronie, czyli to wszystko razy dwa jeśli chodzi o całą mapę. To jest normalne, że przy starciu człowiek - zazwyczaj wygra pojazd. Mówię o sytuacji jak jakiś głupol szarżuje na czołg, bo jak ktoś się przyczai strzeli z tyłu, albo pośle z ukrycia rakietę w helikopter, to wygra piechota. Pojazdy są lepsze, ale minusem jest oczekiwanie na nie, lub długa droga na pole bitwy. Co nie zmienia faktu, że będą one potrzebne, chociażby do transportu, bądź frontowego natarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizas Krajst...
Ta beta jest prześwietna! Wszystko, co z gry BF:BC robiło ''średniawkę'' (przynajmniej dla mnie), zostało wywalone i zastąpione lepszymi rozwiązaniami.
Graficznie nie wygląda to zbyt dobrze, ale sama mechanika, nawet pieprzone menusy czy komunikaty dot. fragów są...
... bajeczne.
Zapowiada się długa noc - i mówię to mając świadomość, że jest dopiero 11:29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba posiadać PS3, a potem...
... przeczesać internet w poszukiwaniu kolejnych konkursów/losowań związanych z kluczami dostępu. I to wsio.

Bety dla PC i X360 nie ma i nie będzie, ALE, według moich tajnych informacji, tuż przed premierą gry na te dwie platformy pojawi się ogólne dostępne Multiplayer Demo.

Jeżeli ktoś wyrazi taką chęć, mogę nagrać rozrywkę (off-screen, rzecz jasna) z moim, jakże wspaniałym, komentarzem tłumaczącym wszelkie boskie nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdę tylko w czeluściach domu coś, co *potrafi* nagrywać i wrzucę odpowiedni filmik. Może dziś, może jutro, może w poniedziałek. ;-)
O, jaki bezstresowy deadline!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ww3pl w jednym miejscu się mylił, bo beta (i to open) na PC będzie i to już niedługo, bo w grudniu. Na twitterze gdzieś czytałem, że dziewiątego, ale tego pewien nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym głębszym wtajemniczeniu się w gameplaye itd bez zastanowienia złożyłem zamówienie na specjalną edycję. Szkoda tylko, że do premiery jeszcze tyle czasuuuuu :(.

Nigdy nie darzyłem serii BF specjalnymi uczuciami i zwisał mi on właściwie całkowicie, ale to co zobaczyłem tutaj to zupełnie inna bajka. Najbardziej podoba mi się to, że wreszcie będzie możliwość niszczenia budynków i całego otoczenia. Tego właśnie brakowało mi np w takiej serii CoD.

Czytam i widzę, że beta wersji PC ma się rozpocząć "już niedługo". Jak to będzie wyglądać? Dostęp będą mieć osoby tylko te, które zamówiły pre-ordera czy wszyscy będą mogli grać? Wiadomo już coś o tym? Nie ma bata abym nie spróbował zagrać w tą betę choć raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC niby miała być w grudniu otwarta dla wszystkich. Ale nie wiadomo.

Zresztą widzisz co się dzieje na ekranie te niszczenie. PC będzie musiał być mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 20:29, Wielki_Bubba napisał:

beta (i to open) na PC będzie i to już niedługo,
bo w grudniu. Na twitterze gdzieś czytałem, że dziewiątego, ale tego pewien nie jestem.

A czy wymagania są znane co do wersji PC? Jeśli tak to prosiłbym o podanie ich lub link do jakiejś stronki czy coś ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś czy będzie możliwość modyfikacji broni jak np w MW2? Na wszystkich filmikach, które widziałem każda obsługiwana zabawka miała tylko celownik mechaniczny :(. Jakieś tłumiki dźwięku, wystrzału, kolimatorki, lunetki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować