Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2010 o 21:42, LESZ3u napisał:

Zawsze kilka fragów więcej.

I to jest problem. Przyznam się bez bicia, że jak biorę Reconem to tylko po to, by... pofragować. A przecież Recon powinien latać z ludźmi, rzucać sensory, podkładać C4, kiedy kolega podłożył paczkę i trzeba ją chronić... Dlatego cieszę sie, że ostatnio odblokowałem kolimatora dla Recona, więc biegam z T88 jak z... Garandem :P
Poza tym, mógłbym dac takie małe porównanko - grałem M24 i miałem staty 34/9, za co dostałem tylko jakieś 6k expa, grając właśnie T88+kolimator+ogólny teamplay miałem już 12k expa. To drużynówka, nie MW2 jak niektórzy uważają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 21:48, Kirabaxior napisał:

> Zawsze kilka fragów więcej.
I to jest problem. Przyznam się bez bicia, że jak biorę Reconem to tylko po to, by...
pofragować. A przecież Recon powinien latać z ludźmi, rzucać sensory, podkładać C4, kiedy
kolega podłożył paczkę i trzeba ją chronić... Dlatego cieszę sie, że ostatnio odblokowałem
kolimatora dla Recona, więc biegam z T88 jak z... Garandem :P
Poza tym, mógłbym dac takie małe porównanko - grałem M24 i miałem staty 34/9, za co dostałem
tylko jakieś 6k expa, grając właśnie T88+kolimator+ogólny teamplay miałem już 12k expa.
To drużynówka, nie MW2 jak niektórzy uważają :)


jak ja lubię jak ludzie podają osiągnięcia + gameplay daną klasą
jak ci wejdzie złota gwiazda, to mocno podwyższy sumę punktów, co daje wrażenie że suma punktów za grę reconem też jest wyższa, btw później są 2 autokampy, ale tylko 1 jest ciekawa, 2 imo może być ciekawa na close combat na np nelson bay

co do sniperów, oni robią sobie wojny pomiędzy nimi, to praktycznie zawsze są te same miejsca, więc to nie jest trudno, zwłaszcza, że sniper uzyskuje nawet dużo punktów za kill z dalego + headshot (przy nieruchomym celu i pewnym rozegraniu łatwo wchodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 21:55, Aku230 napisał:

jak ja lubię jak ludzie podają osiągnięcia + gameplay daną klasą

Miałem dużo pomniejszych Pinów przy 34/9, a przy 12/6(T88+koli) miałem jeszcze więcej za asysty, obrony MComów, odciąganie... niech ja znajdę skriny na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj czy przed wczoraj miałem 2 fajne akcje. Najpierw jest po stronie obrońców na Port Valdez. Biegne przez lotnisko z apche i patrze w lewo i widzę samochód pędzący na mnie :O Wyciągam bazooke ( samóchód jest jakieś 10 metrów od mnie) i łup. (oczywiście jechał dalej tylko bez kierowcy i jako "zniszczony pojazd") I jeszcze zdążyłem się odsunąć :D Potem wbijam a Apache na 2 działko ale nikt nie chce sterować :/ Dobra samemu latam trochę apache, zawracam w stronę bazy i widzę czołg. Lece po ukosie w ten czołg i strzelam ale on nadal stoi. Wyskakuje w locie ze spadochronem wyjmuję bazookę i łup. Nie ma czołgu. W tym momencie dowiedziałem się że jest bonusowy exp za zdobywanie expa podczas lotu na spadochronie :D i po chwili net padł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę postów wcześniej wspomniałem o skinach do BC2. No właśnie, jak się na to zapatrujecie? Niepotrzebny badziew czy ciekawy dodatek, uatrakcyjniający zabawę? Chcielibyście zobaczyć możliwość zmiany skinów w grze?

Nie ukrywam, że chętnie bym coś takiego dorzucił. Przecież chyba przyjemniej jest grać, gdy nasza postać ma na sobie polski mundur pustynny czy np. multicam ( http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19420/straz_graniczna_07.jpeg), ewentualnie kamizeleczkę z napisem BOR na plecach i naszywkę WZS ( http://img.photobucket.com/albums/v313/monow/IMG_4492.jpg) na ramieniu? Ok, wiem, że nie pasuje to do fabuły (konflikt USA kontra FR), ale czy w momencie, gdy cała filozofia sprowadza się do zdobywania flag/wysadzania M-Comów, konflikt ten gra naprawdę tak istotną rolę? Czy nie może to być równie dobrze starcie fanów Star Wars z fanami Star Treka?

Żeby była jasność - nie sądzę, że skiny są absolutnie konieczne do czerpania przyjemności z BC2. Nie są. Ale przecież nie chodzi o to, co jest konieczne, tylko o to, co może uatrakcyjnić rozrywkę, sprawić, że będzie się grało przyjemniej. A czyż nie grałoby się przyjemniej z pikującym orłem ( http://grom.mil.pl/barwaodznaki_pliki/2a.JPG) zamiast nietoperza ( http://www.tridentmilitary.com/New-Images/r311.jpg) na rękawie naszej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj na Arice, na obronie grałem Engim. Patrzę - skupisko Sniperów. Biegnę do nich z flanki by mnie nie zobaczyli. Jednego pocisnąłem z wiertarki, drugiemu przyczepilem strzalke laserowa, po czym namierzylem z RPG, a następnie - byle gdzie strzelilem do gory. Możej zabiłem tylko jednego, ale to było dość... zabawne.
Co do heli, to ja raz przy skoku (na spadochronie)za wcześnie go wypuściłem i... zginąłem. Najlepszy podpis - "śmierć na drodze". Lol, jak mnie zabił heli w powietrzu :P
Choć i tak nie zapomnę dwóch mega akcji Reconem. Pierwsza - to już mówiłem. Leciał Black Hawk wypchany ludźmi, strzeliłem trochę mierząc naprzód, zabiłem pilota, heli spadł, patrzę w lewy górny róg, a tam "popełnił samobójstwo, popełnił samobójstwo..."
Inna akcja na Valdezie, w becie. Respię się na spadochronie, "zauważyłem" wroga, przymierzyłem tam trochę w niego, po czym... trafiłem. W GŁOWĘ! :P Do dzisiaj się z tego śmieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 18:51, Aku230 napisał:

chodzi o CKM co ma tarcze i patrzysz przez szybkę, ta szybka jest czarna i nic nie widzisz
też to mam więc wiesz...

Chodzi o stacjonarny? I tak btw. to CKM tam nie ma szybki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówią o tym obudowanym CeKaeMie, to szybka rzeczywiście jest. Odnośnie tej śmierci przy wysiadaniu z helikoptera to z tego co się zorientowałem, ludzie giną gdy helikopter wiruje zniszczony, a oni wysiadają. Mogą dostać ogonem i poleeeecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 22:46, Kirabaxior napisał:

Do dzisiaj się z tego śmieję.

Ja się ciągle śmieję z moich akcji snajperem na hardcorze na Nelsonie. Podkradłem się do jednej grupki przeciwników od tyłu i wykosiłem 6 przeciwników z rzędu nożem. ^^ Sześć ślicznych nieśmiertelniczków. Pewnie się nieźle wkurzyli. xD Dzisiaj np: też na nelsonie łupnąłem na jeden pkt z mortara, patrzę wali się, no i zniszczyłem cel oraz dwóch gostków, którzy byli w środku. Nic nie tak nie sprawia, że się uśmiecham jak zabójstwo destrukcją 2.0. ;) Też nieźle było jak z jakimś hamburgerem na tej "wodnej" mapce lataliśmy heli. Jeden HP, a ja tam między rakietami ze stacjonarki. I te lądowanie, modlenie się, by heli nie wybuchł podczas lądowania. Można było wyskoczyć, spaść na spadochronie i wykosić wszystkich, ale tak było więcej emocji. ;D

Diverso@ Ja tak dzisiaj dostałem, jak z jakimś nóbem latałem. Latać nie umiał i dostaliśmy ze stacjonarnego. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przypomniało mi się, M95 jest beznadziejne, GOL Magnum jest zdecydowanie lepszy. Co z tego, że M95 zadaje największe obrażenia, skoro, żeby zabić 1 strzałem to potrzebny jest head. Jest mniej celny i strasznie długo wymienia magazynek, nie polecam. I jak do tej pory chyba XM8 jest najlepszym wyborem dla szturmowca. Abakan wali głupimi seryjkami, trudno kogoś zabić.

Arachnos - Jak to się nie da? Na Xboxie spokojnie się z niego wali, a szybka nic nie zasłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 23:13, Kirabaxior napisał:

> chodzi o CKM co ma tarcze i patrzysz przez szybkę, ta szybka jest czarna i nic nie
widzisz
> też to mam więc wiesz...
Chodzi o stacjonarny? I tak btw. to CKM tam nie ma szybki :P


i tak btw KORD nie ma szybki CKM ma, sprawdzaj następnym razem, czy to co piszesz to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od mapki. M24 jeżeli chodzi o większe długości lepiej się od Gola spisuje, bo pociski mniej opadają. Dzisiaj takie heady na tej jesiennej, "wodnej" mapie szły, że szok. Trzeba było strzelać bardzooo daleko, by odczuć opady pocisków M24. Przy GOLu było trzeba celować znacznie wyżej, by pociski wchodziły w głowę, przeciwnika znajdującego się na kolejnej wyspie. Nawiasem to fajna też ta szybkostrzelna snajpa. Przedostatnia do odblokowania. Celownik x4 albo ten słabszy i można spokojnie stawiać czoła szturmowcom i mechanikom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha okazało się, że rzeczywiście ten problem na niektórych kartach występował, ale Dice własnie wypuściło łatkę i sprawę rozwiązano :D Obadam zaraz sam co i jak.

ech, sorry post na forum EA był Fake :/ ale problem z szybkami istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :) Wreszcie odważyłem się pograć online w jest bardzo fajnie (nikt nikogo nie wyzywa itp.) ale mam kilka pytań. Nie jestem jakiś tam pro, ot tak relaksacyjnie sobie strzelam. Moje pytania:
1) Wiem, że nie potrafie tak jak pewnie większość z was walić headshotów za każdym razem, ale czy faktynie jest taka rozpiętość w obrażaniach broni? Narazie mam dostęp tylko do podstawowego kałasznikowa, ale żeby nim kogoś zabić musze wywalić pół magazynka, a inni rozwalają mnie błyskawicznie z innych broni. Czy musze zacisnąć zęby i ciułać expy żeby mieć dostęp do lepszych broni?
2)Po co w trybie single szuka się tych stacji nadawczych?
3) Czy tryb single ma jakiś wpływ na multi (np. W HAWX czy RS-vegas2, zbierało się wspólne punkty).
4) Mam joystick Aviator, ale gra zupełnie z nim nie współpracuje - czy ktos ma podobne problemy?
Dzięki z góry za odpowiedzi, pewnie jeszcze będę mieć pytania. Aha, i jakby ktoś miał ochote na wspólną zabawę (może są tu inni początkujący) to mój nick to Sithikurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 14:55, Skie napisał:

1) ale czy faktycznie jest taka rozpiętość w obrażaniach broni?

Nie, przynajmniej na konsolach nie widać żadnej wielkiej różnicy, ale jak odblokuje się lepszą broń to zawsze lepiej się gra. ;) No, ale muszę przyznać, że ten kałach to beznadziejny jest. Najgorsza broń z jakiej strzelałem. Już chyba łatwiej mi kogoś zabić z jakiegoś słabego pistoletu, niż z niego, więc się nie martw. ;p

Dnia 15.03.2010 o 14:55, Skie napisał:

2)Po co w trybie single szuka się tych stacji nadawczych?

Zwykłe znajdźki. Dla satysfakcji. Na konsolach są za nie osiągnięcia do odblokowania.

Dnia 15.03.2010 o 14:55, Skie napisał:

3) Czy tryb single ma jakiś wpływ na multi (np. W HAWX czy RS-vegas2, zbierało się wspólne punkty).

Nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować