Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2010 o 18:45, Czarek188 napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak napisać coś na multi? Tzn. jak w GTA IV, że naciskało
się Y i można było coś napisać.

O ile mnie pamięć nie myli - J do wszystkich, K do drużyny, L do składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 19:12, Malcollm napisał:

E tam nie zleci.... ja kupiłem w piątek swoją wersję BC2 Zafoliowaną za 99 zeta

gdzie? bo tyle jeszcze jestem sklonny dac, ale musialbym wiedziec gdzie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Gra nie ma dema, więc niestety nie można jej wypróbować. Jest ktoś, kto gra na konfiguracji podanej w minimalnych wymaganiach i mógłby powiedzieć na jakich ustawieniach gra i jak gra chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale najbardzej widać małą różnicę między stronami zwłaszcza na mapach zimowych. Mianowicie amerykanie są bardziej biali od rosjan (jak dla mnie są po prostu na szaro), co na śniegu łatwiej znaleźć szary kolor niż biały , a snajperzy są mniejszym "krzaczkiem" od amerykańskich reconów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 19:39, damlon napisał:

Hej. Gra nie ma dema, więc niestety nie można jej wypróbować. Jest ktoś, kto gra na konfiguracji
podanej w minimalnych wymaganiach i mógłby powiedzieć na jakich ustawieniach gra i jak
gra chodzi?

no wiec ja mam cos w okolicach minimalnych a konkretniej procesor 2x1,86ghz, 1gb ramu, windows xp i gf 9600GT, gra mi chodzi bez najmniejszych problemów na średnich ustawieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW! TO mnie teraz zaskoczyłeś, a nie ścina ci przy rozwalaniu budynków bo słyszałem, że gra potrzebuje mocnego procka. I na jakiej rozdziałce grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 20:13, lord0 napisał:

no wiec ja mam cos w okolicach minimalnych a konkretniej procesor 2x1,86ghz, 1gb ramu,
windows xp i gf 9600GT, gra mi chodzi bez najmniejszych problemów na średnich ustawieniach


a w multi też daje radę? bo generalnie w multi dużo więcej się dzieje i może być słabsza wydajność, a mnie na multi właśnie zależy. Dzięki za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 20:34, Kirabaxior napisał:

To poziom doświadczenia to po prostu stopień weterana? :P Wow, nie wiedziałem. Czyli
co, jak mam 13 lvl to mam 13 poziom weterana czy jak?

Nie, nie, nie. Stopień Veterana jest za posiadanie i zarejestrowanie wcześniejszych gier z serii Battlefield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 20:16, conan8 napisał:

WoW! TO mnie teraz zaskoczyłeś, a nie ścina ci przy rozwalaniu budynków bo słyszałem,
że gra potrzebuje mocnego procka. I na jakiej rozdziałce grasz?

gram na 1680x1050 i przy rozwalaniu budynkow czy pojazdow nic a nic nie muli :)


@damlon
aktualnie gram tylko w multi bo w co innego niby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem przez allegro jakis allegrowicz wystawial tam BC za 99 zeta + 5 kosztow przesylki mial malo komentarzy wiec nikt nie kupowal ja kupilem i nie zawiodlem sie, teraz sprzedaje kolejne 2 sztuki z tym ze tym razem leci licytacja

@Michal_Raven
Z tego co wiem niestety nie dotyczy to tytułów Konsolowych sam mam zarejestrowane takie gry jak Pc-towy BH, konsolowy BF 1943 oraz BC2 no i Pecetowy BC2 na stronie weterana mam tylko informację o tym, że posiadam zarejestrowany tytuł BH

Problem
Mam problem z moja wersją PC-tową, nie wyświetla mi osiągnięć do odblokowania niby rubryki są tylko, że pasek potrzebnych punktów do zdobycia wogóle się nie porusza, i nie ma ikonek obrazujących umiejętności oraz bronie które zyskuje się poprzez uzyskanie odpowiedniej ilości punktów, miał tak ktoś wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pewnie aktualizują BFV. Mam problem z rejestracją konsolowych BF1943 i BC2 oraz z Bf 2142 - mówi że nie istnieje ten żołnierz/ dodaj do konta chociaż jest w rankingu i jest dodany do konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 21:13, Malcollm napisał:

Problem
miał tak ktoś wcześniej?


ta, ze dwa razy. ale w następnym meczu wszystko wracało do normy.

gorsze jest to, że praktycznie zawsze gdy chce połączyć się z serwerem, gra w trakcie tej czynności wylogowuje mnie i muszę kilka razy uruchamiać ją ponownie. to straszliwie zniechęca, mogliby to jakoś szybko naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 21:24, Kirabaxior napisał:

Zarejestrowałem BF2 i BC2, dalej nie mam Garanda.

Za BC2 nie dostaje się nic, bo tutaj chodzi o poprzednie części serii Battlefield. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Malcollm

Nie, to działa na wszystkich platformach. I tam, na tej stronie wybiera się grę, podaje się login do konta i hasło lub cd-key.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować