Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2010 o 22:44, Arachnos napisał:

a jaki konkretnie masz ten procesor? Bo sądząc po taktowaniu to radze nie kupować czegoś
drogiego, bo porządną kartę graficzną pewnie ci przymuli procesor.

Intel core 2duo 2.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 22:50, conan8 napisał:

> a jaki konkretnie masz ten procesor? Bo sądząc po taktowaniu to radze nie kupować
czegoś
> drogiego, bo porządną kartę graficzną pewnie ci przymuli procesor.
Intel core 2duo 2.2

model...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po taktowaniu strzelam że to E4500. W każdym razie, wszystkie C2D (jak i PDC, C2Q) kręcą się co najmniej dobrze, grzechem jest trzymanie ich na fabrycznym taktowaniu. Taki podkręcony do ok. 2.8-3.0Ghz (wyższe taktowania z pewnością wymagały by wymiany chłodzenia na coś wydajniejszego niż box) C2D E4x00 spokojnie wystarczy do kart pokroju radka HD4850, te wydajniejsze będzie jednak prawdopodobnie hamował, tak więc nie ma sensu kupować nic droższego bez wymiany procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 23:09, Kreeg napisał:

Po taktowaniu strzelam że to E4500. W każdym razie, wszystkie C2D (jak i PDC, C2Q) kręcą
się co najmniej dobrze, grzechem jest trzymanie ich na fabrycznym taktowaniu. Taki podkręcony
do ok. 2.8-3.0Ghz C2D E4x00 spokojnie wystarczy do kart pokroju radka HD4850, te wydajniejsze
będzie jednak prawdopodobnie hamował, tak więc nie ma sensu kupować nic droższego bez
wymiany procesora.

ja osobiście mam E4500 @ 2,93 ghz z HD4850 z 1Gb na pokładzie, i bardzo sobie cenie ten zestaw. Tani, wszystko śmiga na max, a beta BC2 chodziła pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny zestaw, tyle że proc ma o 1mb mniej cache''u (ale za to jest wyżej podkręcony niż twój), a mój HD4850 ma 512mb pamięci, i nie narzekam na płynność w pełnej wersji :) W multi chodzi naprawdę dobrze w średnich detalach, na wysokich też niby da radę grać, ale już niezbyt komfortowo (no cóż, te 1920x1080 robi swoje :)). W porównaniu do niespatchowanej jeszcze wersji beta (patcha poprawiającego optymalizacje wypuścili jakiś tydzień przed końcem bety), nie ma jednak porównania. Wtedy byłem już gotowy kupować jakiegoś quada i go kręcić, teraz nie widzę właściwie w ogóle takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tak jak koledzy napisali powyżej :) GeForce 9800GT lub Radeon HD4850 to górna granica. Mocniejsze karty przydusi procesor. I tak powinieneś odczuć potężnego kopa w wydajności... no może w BC2 mniejszego, bo ta gra lubi mocne procesory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Czy gra ktoś w BC2 na PS3? Chciałbym się umówić na trofeum "e te Brute.." Trzeba zabić nożem 5 razy kogoś z listy znajomych PS3 (może być ta sama osoba x5 ). Mi pasowałoby w środę wieczorem. Mój nick na Ps3 to : bluesboy77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj kupiłem swoje BC2 :P Jednek działa mi porządnie na medium, więc jak ktoś ma podobnego kompa i średnie ustawienia go satysfakcjonują to może brać :P Ja powoli zbieram na nową kartę, lecz na razie da się grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co tam jest takiego fajnego ? Może coś przeoczyłem, bo wytrzymałem tylko do 3 min. dalej nie chciało mi się oglądać. Widać, że z jakimiś pałkami gra. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jeden z lepszych graczy w bf-a, zresztą wystarczy obadać jego staty. K/D ratio na poziomie 6 to nie byle co. A z drugiej strony, że gracze to pały - racja. Nigdy nie widziałem, żeby się tak gromadzili w jednym miejscu do wyrzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi teraz z veteran.battlefield.com? Bo jak wchodzę to mam tylko do naciśnięcia przycisk "Start linking your accounts" i jak to naciskam przechodzę na stronę "Dodania awatara". Jestem PCtowcem, więc zaznaczyłem "istniejący Pseudonim EA Classic" i wpisałem swoje passy EA (te z BC2), ale nie wchodzi. Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 16:40, Oloninho napisał:

O co chodzi teraz z veteran.battlefield.com? Bo jak wchodzę to mam tylko do naciśnięcia
przycisk "Start linking your accounts" i jak to naciskam przechodzę na stronę "Dodania
awatara". Jestem PCtowcem, więc zaznaczyłem "istniejący Pseudonim EA Classic" i wpisałem
swoje passy EA (te z BC2), ale nie wchodzi. Co jest?

wow, ledwo co wyszło i już w ea classics, przepłaciłem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 16:51, Aku230 napisał:

wow, ledwo co wyszło i już w ea classics, przepłaciłem ;/


Ja nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. :)

A ja mam pytanie. Czy wam też zupełnie nie działa opcja "Graj teraz", jakichkolwiek preferencji by się nie wybrało? Poza tym często jak wybieram serwer z listy (nie zapełniony) i klikam dołącz, a on mi po chwili mówi że serwer pełny (przed patchem było po prostu "Proszę czekać" i... nic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 16:51, Aku230 napisał:

wow, ledwo co wyszło i już w ea classics, przepłaciłem ;/


Żadne EA Classic, po prostu strona programu Battlefield Veteran jest nadal w przygotowaniu. BC2 jeszcze przez dłuuuugi czas raczej nie wyjdzie jako Classic. Przynajmniej dopóki świetnie się sprzedaje.


@Oloninho

Cierpliwości. Wstrzymaj się z dodawaniem czegokolwiek do momentu, gdy ponownie ruszy BFV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować