Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2010 o 00:04, Lord_Polish napisał:

Ma już ktoś z was platynę? ;)

Zastanawiam się, kiedy się ją dostaje. Z tego co wyguglowałem, to chyba po zdobyciu 10
złotych gwiazdek.


Ja jak na razie mam prawie 7 złotych gwiazdek w m24 ;) Najwięcej gwiazdek u oponenta widziałem 6 w m60. A po platynie zdobywa się coś jeszcze czy to już koniec :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 00:04, Lord_Polish napisał:

Zastanawiam się, kiedy się ją dostaje. Z tego co wyguglowałem, to chyba po zdobyciu 10
złotych gwiazdek.


Mhm, 10 złotych i 1000 kills na koncie = 1 platynka. A 2 platynki = naszywka. Trochę trzeba na to popracować... Miałem Assaultem bodajże coś w okolicach 300 killsów z XM8, ale przerzuciłem się na Engy''ego, gra się znacznie przyjemniej, peem zadaje większe obrażenia i jest celniejszy (paranoja...), do tego tłumik... W każdym razie teraz pomykam z AKS-74SU i jest to chyba najlepsza broń, z jaką do tej pory miałem do czynienia w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 00:12, Radovan napisał:

Najwięcej gwiazdek u oponenta widziałem 6 w m60.


ja widziałem kilka razy gości z siedmioma gwiazdkami na granatniku, co mnie szczerze mówiąc rozwaliło. naprawdę nie rozumiem tej przyjemności ganiania raz, że w kółko z jedną bronią, a dwa, że za bronią, która jest imba.

Ringno5

Dnia 17.03.2010 o 00:12, Radovan napisał:

W każdym razie teraz pomykam z AKS-74SU i jest to chyba najlepsza broń, z jaką do tej pory miałem do czynienia > w tej grze.


no bardzo fajne jest AK-74SU, ale imo łatwiej zabija się z UZI, mimo że ma za mały magazynek. nie zmienia to jednak faktu, że PMy są dla mnie najprzyjemniejsze w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa mi już ten xfire zrobiłem to z DX10, ale mam jeszcze jedno, trochę głupie pytanie. Jak dac jakiś serwer do ulubionych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wydaje mi się, że 1000 killi = 10 złotych gwiazdek, więc w gruncie rzeczy 10 złotych= 1 platyna.

A co do AK-74SU, to rzeczywiście fajna broń. Dobrze mi się z niej strzelało, chociaż krótko, bo nie mam jej odblokowanej.

A, i widział ktoś ludzi biegających z ostatnim unlockiem mechanika? Tj. UMP chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 09:09, Lord_Polish napisał:

A, i widział ktoś ludzi biegających z ostatnim unlockiem mechanika? Tj. UMP chyba.

Ja może na dniach będę miał a tak poza tym to sam nie wiem kogo widziałem :P
Jutro drugie DLC!!!
18 marca:
1. SPECACT Upgrade Bundle
2. SPECACT Assault Upgrade
3. SPECACT Engineer Upgrade
4. SPECACT Medic Upgrade
5. SPECACT Recon Upgrade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem mechaników z UMP i nic dobrego nie moge o nich powiedzieć bo ... poległem na polu chwały ;-) więc chyba całkiem nieżle się spisuje

Ps. pewnie wyjdę na zacofanego ale dopiero wczoraj zauważyłem że do końcowych wyników nie zaliczają się punkty zdobyte przez klasę której ekwipunek przejęliśmy.
Zaczynałem szturmowcem skończyło się ammo ubiłem pistoletem medyka i zabrałem jego sprzęt zabiłem chyba pięciu gości a w statach medyk - 0
Dziwne trochę.

I pytanie
macie może coś takiego że po skończeniu deatchmecza migają wam ikony ze stopniami? (to raczej nie miganie a bardzo szybkie zmiany ikon na wszystkie możliwe opcje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, chyba po każdej rundzie w każdym trybie tak mam(y). Mówisz o tym, że jakby od pustego kwadraciku leci wszystkie rangi po kolei do 50, i tak cały czas?

Co do DLC, to zastanawiam się co dodadzą. Jakieś bronie? Pistolety? Etc.

I co niby znaczy to "Specact"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak zmienić na niższą rozdzielczość w grze? O ile ustawienie na 800x640 w setting w becie nie robiło żadnego problemu, to w pełnej wersji po zatwierdzeniu zmiany rozdzielczości gra się w ogóle nie włącza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 12:35, PJ_MW napisał:

Wie ktoś może jak zmienić na niższą rozdzielczość w grze? O ile ustawienie na 800x640
w setting w becie nie robiło żadnego problemu, to w pełnej wersji po zatwierdzeniu zmiany
rozdzielczości gra się w ogóle nie włącza...


spróbuj to ustawić edytując odpowiednie linijki w pliku Settings w X:/Moje Dokumenty/BFBC2/. no chyba, że tak robiłeś, wtedy nie wiem.

a UMP ja mam, pobiegałem z nim jakieś 10 minut i wróciłem do UZI/AK-74SU, ma imo za mały magazynek i w ogóle jakieś takie nijakie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 12:01, Lord_Polish napisał:

Ta, chyba po każdej rundzie w każdym trybie tak mam(y). Mówisz o tym, że jakby od pustego
kwadraciku leci wszystkie rangi po kolei do 50, i tak cały czas?


Dokładnie. Problemy z grafiką czy jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 13:10, Zand79 napisał:

> Ta, chyba po każdej rundzie w każdym trybie tak mam(y). Mówisz o tym, że jakby od
pustego
> kwadraciku leci wszystkie rangi po kolei do 50, i tak cały czas?

Dokładnie. Problemy z grafiką czy jakiś błąd?


Zwykły błąd. To samo zdarzało się w becie, że niektórzy przy swoich nickach mieli takie coś, zamiast rangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dali już daty kiedy mają wyjść te DLC. Wcześniej pisało, że tylko w Marcu. ;) Ciekawe ile będą one kosztowały. Jak nie przesadzą z ceną to oczywiście kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 13:47, Albii napisał:

O, dali już daty kiedy mają wyjść te DLC. Wcześniej pisało, że tylko w Marcu. ;) Ciekawe
ile będą one kosztowały. Jak nie przesadzą z ceną to oczywiście kupię.


Nie będzie on czasami udostępniony za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 13:52, zBiK93ck napisał:

Nie będzie on czasami udostępniony za darmo?

Szczerze to nie wiem, bo się nie interesowałem, ale jak za darmo to jeszcze lepiej. ;D No ale coś za darmo rzadko kiedy wydaje mi się prawdopodobne. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się bardzo prawdopodobnym, że będzie darmowe. Dopiero potem będą wydawać płatne.

Aha. Jako, że screeny są z Xboxa, a tam chyba (prawie) wszystko jest płatne, to dlatego jest tam "cena". Ale na PC raczej darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować