Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2010 o 14:13, Lord_Polish napisał:

to dlatego jest tam "cena"

Nawet przy darmowych rzeczach jest pole cena i wtedy zamiast ceny jest tam kreseczka. ;)

Nawiasem fajny ten premium theme dla xboxa z limitki. Bardzo mi się podoba. Jakby było można zmienić kolor okien na szary to w ogóle byłoby super mega fajnie. A tak jest ''tylko'' super fajnie. ;D Obrazek średni, ale i tak sobie go ustawiłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 22:28, kobe47 napisał:

hahha, tobie też, bo przymiotników nie zaczyna się wielką literą. (tak, wiem, zdania
zaczyna się wielką literą.)

Ale czy ja gdzieś wspomniałem, że jestem bezbłędny? :) Poza tym niektóre przymiotniki się pisze z dużej(np. utwory Norwidowskie), ale się już tym nie zatrudzajmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy to normalne, ?e musze tak wysoko celowaa, aby trafia w cel ? Podobno na konsolach pociski wcale nie opadają. Oto dwa zdjecia które przedstawiają pozycje mojego celownika, czerwoną kropką zaznaczyłem miejsce gdzie pada pocisk. Celownik x12, zwyk3a amunicja, GOL albo M24. Odległość to nie wiem jaka, ale mówiono mi, że praktycznie wcale nie powinny pociski opadać.

Pozdrawiam.

20100317160111

20100317160140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 16:04, Albii napisał:

Mam pytanko. Czy to normalne, ?e musze tak wysoko celowaa, aby trafia w cel ? Podobno
na konsolach pociski wcale nie opadają. Oto dwa zdjecia które przedstawiają pozycje mojego
celownika, czerwoną kropką zaznaczyłem miejsce gdzie pada pocisk. Celownik x12, zwyk3a
amunicja, GOL albo M24. Odległość to nie wiem jaka, ale mówiono mi, że praktycznie wcale
nie powinny pociski opadać.

Na konsoli też trzeba celować na postacią. Ale to jest normalne, po prostu taka fizyka pocisku, coś w stylu utrudnienia pracy dla zwiadowców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problema- zaraz na początku singla (w miejscu gdzie pontonem podpływamy do japończyków na moście) gra wywala do windy, a sterownik ATI krzyczy, że nastąpił poważny błąd. Co zrobić? Radeon hd3870, 10.1 drivery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja wiem, ale słyszałem, że na konsolach wcale nie ma opadania w porównaniu do PC, dlatego się pytam, bo może ja mam jakąś inną wersję, czy coś. ;) No to jak na razie czuję się trochę uspokojony. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 16:50, Largooo napisał:

Jak się ma w grze kwestia cheaterów?


Ja akurat się nie spotkałem z czymś takim, lecz w grze będzie pewnie trudniej zauważyć coś takiego ponieważ to nie jest mw2 gdzie zawsze wiesz kto cie zabija tutaj na hardcore wyjdziesz na polankę hed i tekst... " aha super", no ale wystarczy wpisać w youtube bad company 2 cheats i jakoś chyba żadnych filmików nie ma tak więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 16:53, Redjevel napisał:

nie jest mw2 gdzie wiesz kto cie zabija

Dziwne. Jak mnie ktoś zabije to zawsze pokazuje mi tą osobę, a po za tym są komunikaty, kto kogo zabił itd. No chyba, że na hardcorze gramy, tam nie ma takich bajerów, by trudniej było przeciwnika zlokalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie DLC mają być darmowe dla posiadaczy konta VIP (dodawane do każdego nowego egzemplarza gry). Jest to sposób EA na walkę z szarą strefą (sprzedażą gier używanych - ea nie ma już z tego kasy) jak z piractwem. Jak ktoś nie ma kodu VIP (jest jedno razowy) to może go kupić za 15$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 16:56, conan8 napisał:

POlecacie jakiś sposób na szybkie levelowanie?

Graj jak ci wygidnie i staraj się znaleźć wygodne sytuacje np. Czołg którego nikt nie tyka a za nim stoi twój kompan więc respnij się na nim i za pomocą c4 rozwal czołg. A serwery dodaje sie po wejściu do historii albo przeglądarki serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... przed twoim postem szybko edytowałem swój :)
ale i tak nie ma kogo osądzać "skąd on mnie tam widział!!!!" jak każdy cały czas pewnie przyciska Q (czyli oznaczenie przeciwnika) no i pojawia się czerwony trójkąt nad głową przeciwnika i wiemy gdzie strzelać przez jakieś 5 sekund tak więc strzelanie przez krzaczyska w tej grze to nie problem...
Ale według mnie to te trójkąciki nie powinny być odświeżane czyli jak kogoś zaznaczysz to ten trójkąt nie wisi cały czas nad głową przeciwnika tylko zostaje w tym miejscu gdzie ostatnio był, sądzę że dice takie coś chciało zrobić tylko im nie wyszło ?:D

Tak btw to sądziłem że to po becie zmienią no ale widać myliłem się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To git. No to jutro wielkie zasysanie. ;D

Redjevel@ Spoko. :) Nawiasem oznaczanie to dobra rzecz. Trzeba popatrzeć w drugą stronę. Znajdzie sobie snajper miejsce do strzelania i kosi przeciwny team. Nikt go nie widzi tylko jedna osoba. Ta zaznacza go i wszyscy się na niego rzucają i jest spokój. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... miejscami mnie ten BC2 irytuje. Pod jednym względem - gracze. Nie chodzi o to, że są głupi, ale przez tą całą gadaninę, że BC2 jest lepsze od MW2, które nie opiera się na teamworku, gracze rzadko chcą współpracować. Dziś w żadnym meczu nie mogłem znaleźć squadu, który chodziłby razem. Gracze się zapisali i potem poszli se gdzieś - jeden w lewo, drugi w prawo, a trzeci snajpił. Na każdym serwie. To samo jak np. zrespię się obok członka oddziału. Ja za nim latam jak głupi, bo chcę się go trzymać. Ten nawet nie zauważa mojej obecności i po prostu biegnie do przodu. Podobnie jest z wszelakim wsparciem. Grałem Reconem i skończyło mi się ammo, latałem za wszelkimi szturmowcami z prośbą o amunicję(przycisk Q). Żaden mi nie dał, potem w końcu który rzucił, ale chyba dla siebie.

Nie mniej, jak już znajdzie się ogarniętych graczy w Squadzie, zabawa jest wyśmienita, po prostu chce się grać. Nie mniej, nie sądze, że BC2 mi się nie znudzi. Nie po to kupiłem BC2, by latać jak głupi za ludźmi i tylko patrzeć, czy mi nie uciekli. Ale jest sposób, by ten teamplay wzmocnić. Jeśli siedzisz w pojeździe, i ktoś "poprosił" o przejażdżkę, powinna pojawić się komenda głosowa, tak jak w BF2, ew. jakaś informacja na dole ekranu, bo szczerze mówiąc - na minimapę spoglądam tylko wtedy, by zorientować się gdzie są zauważeni wrogowie, ewentualnie które MComy zostały rozwalone. To samo z prośbą o ammo, medyka i naprawę. Menu kontekstowego jak w BF2 raczej nie warto się spodziewać ze względu na konsole, tam coś takiego byłoby nie intuicyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 17:03, Redjevel napisał:

ostatnio był, sądzę że dice takie coś chciało zrobić tylko im nie wyszło ?:D

Takie coś było w BF2, to znaczy mogłeś krzyknąć że tam przed chwilą był wróg, ale nie masz go na celowniku. Tylko, że ludzie czasem tak spamowali, że mnie szlag trafiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 16:56, conan8 napisał:

Jak dodać jakiś serwer do ulubionych? POlecacie jakiś sposób na szybkie levelowanie?

Szybko levelować można medykiem. Podrzucasz wszystkim apteczki, a jeżeli parę osób jest pod ostrzałem to mnóstwo punktów leci. Za reanimację masz 50 punktów (80 drużynowa). Mi się udaje do 3000 pkt nim wyciskać w jednej rundzie. Dodatkowo biorę celownik, mocniejszą amunicję i przeciwnicy padają jak muchy. Poza tym masz duży magazynek, więc nie musisz się martwić, że zabraknie ci nabojów podczas starć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się najbardziej wkurzam jak np: biegnę za gostkiem, by go wyleczyć, bo ten prawie nie żyje, albo amunicję dać, czy coś innego zrobić, a ten biegnie debil i się wcale nie zatrzyma i ja tak za nim biegnę,a ten nic i w końcu jak tak za nim biegnę to wyskakuje ktoś i mnie zabija. :P

No albo na tej mapce VALPARAISO tak się wkur... siedzą sami snajperzy w tej dżungli między swoim respem, a naszym, słabo ich w tym cieniu widać i tak strzelają cały mecz i nikt nie atakuje. Potem siedzą w latarni, czy gdzieś i to samo. Jak mnie to denerwuje. Rozumiem, że może być paru snajperów, ale jak cały team takich typów to mnie szlak trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować