Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2010 o 19:19, Lisun napisał:

Wszystkie karabinki Enga - takie jak AK74, SCAR czy UMP.


Dzięki...intuicja podpowiada m, że będzie też pewno UZI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 19:19, Lisun napisał:

Wszystkie karabinki Enga - takie jak AK74, SCAR czy UMP.


Precyzując: AK74 nie jest pistoletem maszynowym i nie występuje w grze ;) W BC2 można używać AKS-74U.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masm dosyc tej !@#!$#@!@$@!#!@#!#!#!#!#!#@!#!#$@#@%$@$%#^$% gry przez te pingi i lagi nie można normalnie grać (gra nie zalicza trafień) mam dosyć wracam do COD4 i TF2 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 19:19, Lisun napisał:

Wszystkie karabinki Enga - takie jak AK74, SCAR czy UMP.

Jeżeli scar jest PMem, to ja jestem hermenegilda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 20:05, Pernia napisał:

> Wszystkie karabinki Enga - takie jak AK74, SCAR czy UMP.
Jeżeli scar jest PMem, to ja jestem hermenegilda.

Wiem, że to AR, ale w grze jest sklasyfikowany jako PM ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 20:04, Numenpl napisał:

Masm dosyc tej !@#!$#@!@$@!#!@#!#!#!#!#!#@!#!#$@#@%$@$%#^$% gry przez te pingi
i lagi nie można normalnie grać (gra nie zalicza trafień) mam dosyć wracam do COD4 i
TF2 !!

Trzeba było kupić konsole. I po problemie :). Problemy z lagami były 2-3 dni po premierze, ale wszystko zostało naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[rant]

K**wicy zaraz dostanę :[ Powoli zaczynam mieć dość tej gry, ekipy DICE i EA... od półtorej godziny próbuję sobie pograć. W tym czasie udało mi się wejść na serwer DWA RAZY. Za pierwszym razem miałem takie lagi, że gdy wreszcie dostałem info "Connection to server has been lost", miałem K/D 2/11. Za drugim razem wszedłem do gry na ok. 2 minuty. Potem... "Connection to server has been lost". Przez pozostały czas mam non-stop "Connection with EA Online has been lost".

Ja rozumiem, że sobota wieczór, że ludzie grają itp. Ale to już naprawdę zakrawa na kpinę. Ile można, do k**wy nędzy?! :[

[/rant]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak to jest jak jakieś debile z DICE (inaczej tego nazwać nie można!!) zamiast popracować na kodem sieciowym to oni nic tylko kopiuj i wklej kod sieciowy z konsol (jadę oto zakład)!! I widać tego efekty -> na 16 osobowym serwerze żaden problem ale jak wejdę na np. 18 to już pingi od 150+ w zwyż. i to raczej nie wina lokacji ani jakości łącza bo nigdzie indziej tak nie mam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 21:37, Numenpl napisał:

No tak to jest jak jakieś debile z DICE (inaczej tego nazwać nie można!!) zamiast popracować
na kodem sieciowym to oni nic tylko kopiuj i wklej kod sieciowy z konsol (jadę oto zakład)!!
I widać tego efekty -> na 16 osobowym serwerze żaden problem ale jak wejdę na np.
18 to już pingi od 150+ w zwyż. i to raczej nie wina lokacji ani jakości łącza bo nigdzie
indziej tak nie mam!!

Wersja PC nie jest zerżnięta z konsol w życiu.

Są dedyki, 32 graczy(na konsolach 24), no po prostu za dużo chętnych. Nie zmienia to faktu że potrzeba porządnego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 21:40, Zatha napisał:

To pewnie albo gra cie nienawidzi albo poprostu serwer lagowal skoro wszyscy mieli +150

widać że ktoś albo nie umie czytać albo kompletnie nie w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 20:21, Xjumpaytech napisał:

Trzeba było kupić konsole. I po problemie :). Problemy z lagami były 2-3 dni po premierze,
ale wszystko zostało naprawione.


Ja mam konsolę. Ale granie w FPS''a sieciowego na padzie? No proszę cię! :D Plus 24 graczy to nie 32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 21:49, Slappy napisał:

Wersja PC nie jest zerżnięta z konsol w życiu.

oj bym tutaj polemizował - wygląda dokładnie tak samo

Dnia 27.03.2010 o 21:49, Slappy napisał:

Są dedyki, 32 graczy(na konsolach 24), no po prostu za dużo chętnych. Nie zmienia to
faktu że potrzeba porządnego patcha.

czyli przeciwieństwo 2 ostatnich po których gra działa gorzej!!

przydałoby by się wspomnieć o totalnie spapranym modelu balistyki!!np.
Do dziś mnie zastanawia jak moglem przeżyć z odległości 5m cały magazynek FN2000+strzał z GL+ odłamkowy a koleś padł po 2-3 strzałach z pistoletu !! ta gra to chyba beta cofnieta do wersji alpha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ch*** wafla! Wciąż nie mogę się zalogować do EA Online. I o ile oczywiste jest to, że przez to nie pogram w BC2 to niesamowicie wnerwia mnie, że padł również system z CC4, przez co nie mogę zagrać na singla. DRM FTW! A piraci leżą i kwiczą ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do lagów, niemal zawsze jak gram wszyscy mają powyżej 150 ping, a lagów nie ma :| ..... , sam am internet z routera bezprzewodowo a szybkość to 54,0 Mb/s , ale jak wspomniałem mimo pingów wysokich (coś źle pokazuje, bo przy serwerze pisze 47 np.) to lagów serio nie ma.

Ogólnie gra się super mam już pierwsze 2 rzeczy dla wszystkich kals + defibrylator, a moje ulubione tryby to gorączka, i team D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miałem, ale teraz już wszystko działa. Mogę dodać, że akurat kumplom wszystko działało normalnie, aczkolwiek jednemu nie udawało się połączyć z serverami kiedy ja nie miałem żadnych problemów. Potem z serverami w fifie było to samo i wywalało przeciwników i mnie. Teraz w fifie i BF''ie wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 22:45, Kirabaxior napisał:

Piraci nie mogą grać po sieci :)


Szkoda tylko, że legalni nabywcy również, z tego co tu można przeczytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować