Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

ja tam problemów nie mam, czasem lagnie, ale to z winy serwera. Ogólnie, to mimo wysokich pingów gra się na 3/4 serwerów naprawdę znośnie.. jakby tak nie było, to w ciągu tego jednego tygodnia nie nabiłbym 23 lvla. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 21:53, Undertaker napisał:

Ja mam konsolę. Ale granie w FPS''a sieciowego na padzie? No proszę cię! :D Plus 24 graczy
to nie 32.

Ja jakoś sobie radzę, a jakimś wielkim graczem nie jestem ;). Sorry za zdjęcie na ukos, ale robione na szybko i paru informacji nie uchwyciłem.

20100327231529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie też jakoś radzę. Jakbym nie latał i nie przejmował flag ratując drużynę przed przegraną, narażając się na śmierć, a kosił przeciwników, chowając się gdzieś, bądź nie wychylając oraz bym bardziej się przyłożył do celności to miałbym pewnie lepszy wynik. :P Jak to mówią, jutro będzie lepiej, ale i tak zadowolony jestem, bo zawsze ratio na plus, a nie na minus. ;D

Muszę przyznać, że chyba te G3 było stworzone zmyślą o mnie, bo rewelacyjnie mi się z niego strzela. :] W ogóle mój zestaw gustav, pistolet na strzałki, magnumy i G3 to zabójcze połączenie. Raz dzisiaj bodajże na Valparaiso za pierwszym razem trafiłem celnie w heli strzałką i potem z gustava jak już sobie namierzyłem i to tak dwa razy pod rząd. Goście musieli się wkurzyć nieźle. Tylko przylecieli i łup, znowu przylecieli i znowu łup. xD

Edit: Widzę, że na pierwszym "screenie" wszystko dobrze widać, więc niepotrzebnie dwa dawałem.

Btw. jeśli masz headseta to wyślij mi zapro na XBL, bo robiłem czystkę i wywalałem większość znajomych. ;D

20100328003523

20100328003605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba po raz pierwszy zetknąłem się z prawdziwą grą drużynową, która nie przypominała bezmyślnej łupaniny bez krzty pomyślunku. Ścisła współpraca, stosowanie odpowiednich taktyk do poszczególnych sytuacji, płynny przepływ informacji i w końcu zwycięstwo pomimo przewagi liczebnej przeciwnika. Dawno się tak dobrze nie bawiłem.

Cieszy mnie, że poza RO i ArmA spotkałem ludzi, którzy znają znaczenie słowa "drużyna". ;)

20100328032336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to i ja się statsami pochwalę, bo miałem ( póki co) najwyższy wynik infantry only. Sama m16, nic więcej. :>
PS. Z levela też jestem w miarę zadowolony, bo od gram od tygodnia, dokładniej od piątku. Na początku jakoś wolno szło, ale z momentem odblokowania m16 prędkość drastycznie wzrosła. ;]

20100328040928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 04:09, Pernia napisał:

PS. Z levela też jestem w miarę zadowolony, bo od gram od tygodnia, dokładniej od piątku.
Na początku jakoś wolno szło, ale z momentem odblokowania m16 prędkość drastycznie wzrosła.
;]


Pernia... Ale zostaw już temat "od tygodnia gram i mam stopień..." ;) prawie w każdym swoim poście to piszesz...

Co do stopni, to zastanawia mnie, jak można przetłumaczyć "Warrant Officer" (chorąży) jako "Bosman"? Przecież bosman jest stopniem marynarki wojennej, nie armii. Poza tym "bosman" jest stopniem podoficerskim! Nie ma nic wspólnego z korpusem chorążych. Tłumacz ewidentnie wziął sobie listę stopni, przetłumaczył te, które znał, a resztę powrzucał jak leci. Ciekawe jak będzie ze stopniami oficerskimi... "podporucznik, porucznik, kapitan, major, podpułkownik, pułkownik, komandor"? Ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2010 o 09:41, Ringno5 napisał:

Pernia... Ale zostaw już temat "od tygodnia gram i mam stopień..." ;) prawie w każdym
swoim poście to piszesz...

no nie w każdym, ale jestem zajarany tym, że chyba level najdłuzej wpadają do 10 od samego początku,... potem idzie już z górki, i zastanawiam się czy tylko ja tak mam

Dnia 28.03.2010 o 09:41, Ringno5 napisał:

Co do stopni, to zastanawia mnie, jak można przetłumaczyć "Warrant Officer" (chorąży)
jako "Bosman"? Przecież bosman jest stopniem marynarki wojennej, nie armii. Poza tym
"bosman" jest stopniem podoficerskim! Nie ma nic wspólnego z korpusem chorążych. Tłumacz
ewidentnie wziął sobie listę stopni, przetłumaczył te, które znał, a resztę powrzucał
jak leci. Ciekawe jak będzie ze stopniami oficerskimi... "podporucznik, porucznik, kapitan,
major, podpułkownik, pułkownik, komandor"? Ręce opadają...

bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 10:52, Pernia napisał:

no nie w każdym, ale jestem zajarany tym, że chyba level najdłuzej wpadają do 10 od
samego początku,... potem idzie już z górki, i zastanawiam się czy tylko ja tak mam


Nie wiem, czy tylko Ty, ja tak, niestety, nie mam :( po 3 tygodniach brakuje mi 900 exp do 20lvl. Średnia ilość pkt z rundki to ok 1000.

Dnia 28.03.2010 o 10:52, Pernia napisał:

bywa


A nie powinno. Jeśli już ktoś się bierze za tłumaczenie, to albo powinien zrobić to dobrze, albo wcale.


@ Undertaker

Rang jest w sumie 50. http://www.revenuerobot.com/2010/battlefield-bad-company-2-online-multiplayer-ranks/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 10:55, Undertaker napisał:

Tak btw, ile rang jest w BC2? I czy z każdą nową jest coś odblokowywane?

W rankingu z tego co dojrzałem na 1 miejscu ma chyba 65 lvl, ale jest małe, więc może źle zobaczyłem, a niespecjalnie się w to gapiłem :).

Edit: Może 45 nie wiem, ale na pewno miał 5 na końcu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 11:21, Xjumpaytech napisał:

Edit: Może 45 nie wiem, ale na pewno miał 5 na końcu ;).


Raczej 45, BC2 nie przewiduje (na razie) rang powyżej 50. Może z jakimś dodatkiem coś się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 11:15, Ringno5 napisał:

Nie wiem, czy tylko Ty, ja tak, niestety, nie mam :( po 3 tygodniach brakuje mi 900 exp
do 20lvl. Średnia ilość pkt z rundki to ok 1000.

2 tyś to ja za walkę średnio mam + odznaki, to wyxchodzi jakieś 4 tyś za grę. Raz na jakiś czas wychodzi coś lepszego, chyba w tym rzecz.

Dnia 28.03.2010 o 11:15, Ringno5 napisał:

> bywa
A nie powinno. Jeśli już ktoś się bierze za tłumaczenie, to albo powinien zrobić to dobrze,
albo wcale.

powiedzmy, że już się do tego przyzwyczaiłem...

Dnia 28.03.2010 o 11:15, Ringno5 napisał:

a już myślałem że mam coś z oczyma, jak czytałem że max to 45 a sam widziałem typa z 50. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 11:15, Ringno5 napisał:

> no nie w każdym, ale jestem zajarany tym, że chyba level najdłuzej wpadają do 10
od
> samego początku,... potem idzie już z górki, i zastanawiam się czy tylko ja tak
mam

Nie wiem, czy tylko Ty, ja tak, niestety, nie mam :( po 3 tygodniach brakuje mi 900 exp
do 20lvl. Średnia ilość pkt z rundki to ok 1000.

Aż tak źle ? Ja gram 4 dni, a już mam 8 level. Nie żebym się chwalił (bo nie ma w sumie czym) ale w rundkach to wyciągam średnio 3-4 tysiące, czasem nawet lepiej.
Może to kwestia źle dobranego sprzętu, albo po prostu grasz z przeciwnikami którzy mają spory poziom. Zmień serwery. Albo próbuj swoich sił w gorączce, tam podczas obrony najlepiej łazić medykiem ze strzelbą, i rzucać apteczki. Zawsze w ten sposób zarabiam sporo expa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 11:32, Darkstar181 napisał:

Aż tak źle ? Ja gram 4 dni, a już mam 8 level. Nie żebym się chwalił (bo nie ma w sumie
czym) ale w rundkach to wyciągam średnio 3-4 tysiące, czasem nawet lepiej.
Może to kwestia źle dobranego sprzętu, albo po prostu grasz z przeciwnikami którzy mają
spory poziom. Zmień serwery. Albo próbuj swoich sił w gorączce, tam podczas obrony najlepiej
łazić medykiem ze strzelbą, i rzucać apteczki. Zawsze w ten sposób zarabiam sporo expa.

a jaki jest twoj ulubiony gnat? bo u mnie AUG+kolba+celownik x4 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 11:23, Ringno5 napisał:

Raczej 45, BC2 nie przewiduje (na razie) rang powyżej 50. Może z jakimś dodatkiem coś
się zmieni...

Możliwe, tak jak mówiłem nie przypatrywałem się długo gościowi.


A M16 to dla kogo broń? Bo dla mechanika i pojazdów odblokowałem wszystkie i teraz gram "asfaltem". A kto wymyślił taką głupotę, żeby po X8 Prototype dać F2000? Przecież F2000 jest cienkie, ma wysoką szybkostrzelność, która nic nie daje, bo jest strasznie niecelna i słaba. Po prostu jak grałem F2000 byłem na końcu listy, a przy X8 Prototype, jestem 1-4 miejsca prawie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja tam normalnie gram po sieci - nie działa mi tylko Play Now, zawsze mówi że albo serwer jest pełen, albo żadnch nie znaleziono. Przez przeglądarkę wszystko już działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2010 o 11:56, Xjumpaytech napisał:

A M16 to dla kogo broń? Bo dla mechanika i pojazdów odblokowałem wszystkie i teraz gram
"asfaltem". A kto wymyślił taką głupotę, żeby po X8 Prototype dać F2000? Przecież F2000
jest cienkie, ma wysoką szybkostrzelność, która nic nie daje, bo jest strasznie niecelna
i słaba. Po prostu jak grałem F2000 byłem na końcu listy, a przy X8 Prototype, jestem
1-4 miejsca prawie zawsze.

Z F2000 można zrobić użytek później, jak odblokujesz specjalizację, która zmniejsza odrzut i zwiększa celność. Ja z AUG nie mogłem nikogo trafić, bo mi broń skakała. Z tą specjalizacją strzelam pełną serią i trafiam(chyba że strzelam na dalsze odległości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 12:01, Kirabaxior napisał:

Z F2000 można zrobić użytek później, jak odblokujesz specjalizację, która zmniejsza odrzut
i zwiększa celność. Ja z AUG nie mogłem nikogo trafić, bo mi broń skakała. Z tą specjalizacją
strzelam pełną serią i trafiam(chyba że strzelam na dalsze odległości).

Możliwe, bo ja wcześniej grałem tylko mechanikiem, więc z odrzutem się nie męczyłem. Teraz mam do odblokowania AUG, więc liczę, że będzie grało się chociaż trochę lepiej od X8 Prototype, bo już trochę głupio chodzi się z taką bronią ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem. Odpalam grę na minimalnych detalach, a i tak podczas wybuchów ekran zaczyna szaleć jakimiś dziwnymi barwami. Strasznie to przeszkadza w grze. Czy jest jakiś sposób by pozbyć sie tego. Mój komputer spełnia zalecane wymagania. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować