Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2010 o 11:32, Darkstar181 napisał:

Aż tak źle ? Ja gram 4 dni, a już mam 8 level.


Nie wiem, czy źle. Nie gram za wiele, bo niestety obowiązki nie pozwalają, 2-3 rundki dziennie to właściwie wszystko. Poza tym staram się robić to, co do mnie należy, czyli naprawianie pojazdów/niszczenie pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 12:04, Xjumpaytech napisał:

Możliwe, bo ja wcześniej grałem tylko mechanikiem, więc z odrzutem się nie męczyłem.
Teraz mam do odblokowania AUG, więc liczę, że będzie grało się chociaż trochę lepiej
od X8 Prototype, bo już trochę głupio chodzi się z taką bronią ;).

Nie wiem jak to na konsoli ale na PC FN2000 jest równie żałosne już lepszy jest ten pierwszy karabinek.
Co do X8 Prototype nie przypadł mi do gustu natomiast AUG łażę non stop - kombinacja powyżej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 12:20, Ringno5 napisał:

> Aż tak źle ? Ja gram 4 dni, a już mam 8 level.

Nie wiem, czy źle. Nie gram za wiele, bo niestety obowiązki nie pozwalają, 2-3 rundki
dziennie to właściwie wszystko.

Hehe, a ja to niby ile ? :P Prawda jest taka że zacząłem grać jakieś 3 tygodnie po zakupie gry, bo wcześniej też nie było czasu. Nie musisz grać wiele, by dobrze grać. Właśnie tyle, 2-3 rundy. Jak już obczaisz mapy, sprzęt, będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2010 o 11:53, Numenpl napisał:

a jaki jest twoj ulubiony gnat? bo u mnie AUG+kolba+celownik x4 !!

Gram w zasadzie medykiem, i póki co M60 z celownikiem optycznym + specjalizacja w karabinach maszynowych. Ewentualnie ta automatyczna strzelba (nie pamiętam nazwy). Gra mi się całkiem nieźle. Niedługo odblokuje G36... na nią nie ma mocnych.

A jeśli chodzi o szturmowca, to jak nim czasem pogram, to biorę zazwyczaj X8 Prototype. Uniwersalny, a poza tym lepszych na razie nie mam odblokowanych. M16 ponoć niezłe, ale to ostatnia broń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 13:10, Darkstar181 napisał:

póki co M60 z celownikiem optycznym + specjalizacja w karabinach


No i zapewniam Cię, że jeśli dalej będziesz grał medykiem, to pozostaniesz przy tym zestawie. Ja już mam odblokowane wszystkie bronie u meda i dalej używam M60, bo siłę rażenia ma nieludzką.

Dnia 28.03.2010 o 13:10, Darkstar181 napisał:

Ewentualnie ta automatyczna strzelba (nie pamiętam nazwy).


Saiga 20K - widać, że mamy podobny gust co do broni, bo również lubię jej używać, szczególnie w drużynowej gorączce. Późniejsze strzelby są co prawda mocniejsze, ale niestety strasznie wolne. IMO Saiga nie ma sobie równych wśród strzelb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 13:52, LESZ3u napisał:

IMO Saiga nie ma sobie równych wśród strzelb.


a spróbuj sobie zagrać SPASem z perkiem zwiększającym celność i amunicją magnum - 1 strzał = frag :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na celny strzał = frag trzeba mieć ogrom szczęścia.
Często nawet z bliska nie daje rady zabić jednym strzałem i później jest przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też wyjście z rundy (Esc -> Exit game) do głównego menu sprawia, że gra się wiesza na "Updating your stats"? U mnie tak jest w 2 przypadkach na 3... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 14:18, Ringno5 napisał:

Czy u Was też wyjście z rundy (Esc -> Exit game) do głównego menu sprawia, że gra
się wiesza na "Updating your stats"? U mnie tak jest w 2 przypadkach na 3... :/

Tak mam od czasu ostatniego patch''a to normalne.
co ciekawe w tym momencie zuzycie ram podskoczylo mi nie raz do ponad 2GB! 0_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna uwaga, jaka nasuwa mi się po ostatniej rundce: powinny być wprowadzone kary za uciekanie z przegrywającej drużyny. Wielokrotnie widziałem sytuacje, w których ludzie wychodzili z serwera gdy licznik ticketów zbliżał się do zera. Ale to, co miało miejsce przed chwilą, to już przegięcie. 7vs7, przegrywamy 32:7, a tu nagle seria disconnectów i zostałem sam... Próbowałem co nieco powalczyć, ale jak odbili mi ostatnią flagę i wbili mi się do bazy, to właściwie było po zabawie. Spawn = nagła śmierć. Średnia znowu poszła na zieloną trawkę (choć i tak już nie jest źle, jest w okolicach 0.90), kolejny lost do kolekcji, a wszystko przez bandę debili, którym bardziej zależy na statsach, niż na zabawie.

Za wyjście z gry gdy liczba ticketów spada do 10-15% powinno się wprowadzić kary w rodzaju +10 śmierci czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam więcej przegranych niż wygranych, ale szczerze, to mało mnie to obchodzi. W żadnym stopniu nie pokazuje to jak ja gram, a co najwyżej - czy mam pecha, czy nie. Ja mam inny pomysł - limit klas na drużyne. NIe wiedzialem co powiedziec, gdy ostatnio wlazłem na serwer, kamerka od góry na ich respawn, a tam biegało około 12 medyków z M60 ( każda broń wydawała ten sam, metaliczny dźwięk ). Ręce opadają poprostu jak widze takich debili, którzy potrafią zabić tylko z takiej porąbanej broni, a do tego cały team w medach. ''WYGRYWAMY EHHEHEHEHEHE DOBRZE GRAMY" -_-''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 14:53, Pernia napisał:

ja mam więcej przegranych niż wygranych, ale szczerze, to mało mnie to obchodzi.


Limit klas to jedno, ale uciekanie z tonącego okrętu to co innego...

Oczywiście zgadzam się z tym, że pewne limity powinny być. Sytuacja, o której piszesz, to normalka: 2/3 teamu to medycy, wbijają się na flagę i ją trzymają (w przypadku White Pass, najczęściej jest to A). Przy celności M60 nie ma nawet jak do nich podejść, zabicie któregokolwiek graniczy z cudem, a jak już się uda... resp. Przegięcie. Przydałoby się wprowadzenie np. ograniczonej ilości użyć defibrylatora na mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2010 o 14:58, Ringno5 napisał:

Oczywiście zgadzam się z tym, że pewne limity powinny być. Sytuacja, o której piszesz,
to normalka: 2/3 teamu to medycy

istnieje jeszcze opcja, że 9/10 to snajperzy. Też tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie gra mnie nie lubi. Daje mi wyraźnie do zrozumienia, że mam iść się zająć obiadem... Po ok. 2 minutach zabawy utrata połączenia z serwerem i tyle. Cho...roby można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie, w sumie dopiero co zaczynam i średnia to ok: 0,41 to też mialem pecha. Chocby kiedy ledwie zdąże wyjści na port Arica to mnie ściąga gromada snajperów z górki. I przez to mam nieraz 10 dedów pod rząd :(. Czasami ci snajperzy denerwuja, ja sam raz grając snajperem używałem sjgi i miałem chwile że 5 pod rząd zabiłe, bo ze snajperka to niezbyt lubie.

A to 0,41 to nie wiem czy mi dobrze pokazuje, bo na stronie mam 2 rangi wstecz od obecnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować