Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2010 o 20:02, Hell_Knight napisał:

Moim zdaniem bronie są nieistotne. Jeżeli masz dużego skilla to nawet z 9A-91 dasz sobie
radę z kimś kto ma M416 ;)


No tylko tutaj potrzebne też jest doświadczenie w używaniu jakiejś broni, a rzadko się zdarza, że ktoś z 36 lvl''em nie ma swojej ulubionej. A jeśli ma to tylko jej używa, więc ma duże doświadczenie. Ja np. najwięcej killsów to zrobiłem KXM8. Po prostu nie jeden snajper miał większe problemy z celnością (nie chwaląc się ;)). Tylko, że ta broń była słaba i teraz nie mam jeszcze swojej ulubionej, ale blisko jest ta ostatnia dla mechanika UMP cośtam chyba ;). Gdy odblokowałem teraz AUG to też mi się bardzo dobrze gra, więc myślę, że tak do 20 lvl''a, nie będę jeszcze miał swojej ulubionej broni, na której będę wymiatał. Na razie stawiam na równą walkę, czyli toleruje do 6 przeciwników z lvl''em >25. Oczywiście na Conquest. Na Rush nie robi mi to większej różnicy, chociaż jeśli bardzo mnie jadą to przyznaje się, że po zakończonej rundzie zmieniam serwer, bo gra dla mnie jest przyjemnością i nie gram, żeby rzucać mięsem przed monitorem ;). Szkoda, że tak przypakowali tego medyka. Ja wolałem tego medyka z czasów BF2. Tam wymiatałem z G36. Jakoś do ciężkich broni nie mogę się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 21:04, ankle napisał:

To nie jest Isla Innocentes a Valpariso


Weź pod uwagę fakt, że podczas wczytywania pokazywana jest kolejna mapa, a nie poprzednia. Runda mogła się rozgrywać na II, a potem przenieść na V.

Dnia 28.03.2010 o 21:04, ankle napisał:

i dla czego nie grasz z polskim językiem?


Nie wiem jak Lisun, ale ja unikam lokalizacji jak ognia, szczególnie tak skopanych...


A ja nadal nie mogę się połączyć z EA Online... Z nudów rozpocząłem kampanię na hard :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 21:04, ankle napisał:

> Ja wczoraj próbowałem się podłączyć przez cały dzień i dupa :/. Czasami coś tam
w serwerze
> EA się dzieje, że grać się nie da. Ale cóż, lepsze to niż IWNet.
> A co do różnych momentów: Isla Innocentes + Medyk + Nóż = Obrazek :P
>
To nie jest Isla Innocentes a Valpariso

Mylą mi się, niestety...

Dnia 28.03.2010 o 21:04, ankle napisał:

i dla czego nie grasz z polskim językiem?

Bo wolę grać po angielsku? Bo grałem w betę po angielsku? Może dlatego, żeby się z gry pouczyć do CAE ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

skill skilem ale faktycznie doładowanie niektórych broni trochę wkurza, przykład M60. Oczywiście wszystko da się neutralizować. wczoraj grałem z kumplami na Port Valdez gdzie przy drugiej bazie broniacy grali głównie medykami z M60. trochę się wkurzyliśmy ale wkońcu ja z dwoma kolegami zaszliśmy z boku szturmowcami i zaczęliśmy pruć z granatników - ładna masakra wyszła :) dlatego zawsze mozna coś zrobić.
Osobiście uważam że z medyka najlepiej gra się MG 3 które ma niesamowita szybkość strzału i w szybkich akcjach jest najlepsza.

tak jak paru forumowiczów wcześniej napisało - po pewnym czasie każdy gracz wybiera ulubioną broń. Mam level 32 i złote gwiazdki na każdej broni (wliczając gadżety) i teraz wybrałem sobie najbardziej odpowiadajjącą mi broń. MG3, M416, AKS, GOL, 1911, USAS-12,

co bardziej wkurza to niestety hakerzy, którzy mimo ostatnich patchów wciąż się wslizgają do gry -- a nic tak nie wkurza gdy gdzieś się skradam a ten mnie widzi przez sciany!!!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

chciałem zapytasz, co to właściwie te Dedicated Sever są, i co oni np.: w takiej grze jak Bad Company 2 da?

To co ja wiem, to efekt tego wszystkiego jest taki, ze łatwo można znalesc dobra grę w Multiplayer dla siebie, bo PING w tych Server'' ach jest inne. Prawda, czy się mile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz jeszcze raz. Tym razem tak aby się dało zrozumieć.

Ringno5
Co jest skopanego w wersji PL poza dwoma robaczkami (spot na piechocie czasem mówi o pojazdach latających + dodatkowa broń na pojeździe mówi o poprawionej optyce)

To najlepsza polonizacja w jaką kiedykolwiek grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :P. Tym razem medykowanie na Valpariso (defensywa, wygrana na ostatniej bazie)
PS. Wiem, że niektórzy się przyczepią do KD Ratio, ale mam to gdzieś. Liczba pinów za Defiby mówi swoje.

20100329131910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Wydaje mi się jeszcze że opis szkolenia w broni ciężkiej jest skopany (przynajmniej przed odblokowaniem) mowa jest o poprawieniu celności strzałów w pozycji leżącej. A BF2 ciężko się położyć (chyba że przechodząc na tamten świat)

Lisun
no to trochę biegania miałeś i chyba jakąś kiepską drużynę - tyle zgonów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 14:53, Zand79 napisał:

Lisun
no to trochę biegania miałeś

Lightweight Pack i jedziemy :P. A to prawda, co widziałem na minimapce że ktoś padł, to biegłem i defib. Z 50 osób przywróconych by wyszło.

Dnia 29.03.2010 o 14:53, Zand79 napisał:

i chyba jakąś kiepską drużynę - tyle zgonów ;)

Nie za bardzo rozbrajali i jeszcze medycy grali, jakby apteczek i defibów nie mieli. Do tego Bradley, który przyjmuje na klatę 10 rakiet, stoi i robi spawnrape. Ale wygraliśmy -Amerykanom się kupony skończyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedostatnie punkty do obrony są bardzo wkurzające. Na terenach, które wcześniej broniliśmy, które leżą znacznie wyżej, siedzą snajperzy, przy latarni też snajeprzy, w niej to samo i wszędzie oni tam siedzą i nawet nie idzie do nich podbiec, by wbić z nienawiścią nóż w plecy z wiadomych powodów. W końcu broniącym nerwy puszczają, biorą snajperów, by pozbyć się snajperów i pojedynki snajperskie się robią. Nie mam nic przeciwko snajperskim pojedynkom, ale żeby całe teamy masakrowały się z końców pola bitwy ?! Nieee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że wrogi team miał może z 3 - 4 Reconów. Reszta to były głównie assaulty i medy. Też kilku engów z AKSU. W naszym też z Reconów 2, reszta Assaulty i Engi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak tam grałem reconem, to nie było jakoś wielu snajperów, głownie assalty i medyki. Snajperką mi nie szło, więc wziąłem sajgę i kosiłem przez 2 minuty z zaskoczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat często trafiam na tej mapie na takich przeciwników z którymi się grać nie da. Poczynając od snajperów na samym początku, którzy czają się po buszu, przechodząc przez innych cudaków oraz wcześniej wspomnianych snajperów, czających się na wzniesieniach oraz latarniach, kończąc na... na... O! Końcówka na tej mapie zazwyczaj całkiem spoko, pomijając debili co Cię zabijają jak się zrespisz. ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 15:19, Peter44 napisał:

Akurat jak tam grałem reconem, to nie było jakoś wielu snajperów, głownie assalty i medyki.
Snajperką mi nie szło, więc wziąłem sajgę i kosiłem przez 2 minuty z zaskoczenia ;)

A na PC? Nie wiem jak jest na PC (grałem tylko w betę), ale na konsoli na tej mapie to się snajperów nie wiadomo skąd bierze miliony. Grać się nie da. Dlatego nienawidzę tej mapy. Po prostu nie dość, że nie podoba mi się graficznie, jest słabo rozplanowana, ma kupę miejsc do kampienia, wrogowie często siedzą na respie, to jeszcze jest ok kur** * tych snajperów. Gdybym mógł to bym poszedł do Dice i kazał im wypuścić patcha, który blokuje serwery z mapką, której się nie lubi i więcej nigdy bym na niej nie zagrał. Czasem to na tej mapie mam nawet K/D Ratio 0.40. Wyjątkowo mi nie podchodzi. I jeszcze nie lubię Zatoki Nelsona. Niby dobrze mi idzie, ale jest ciemno i często strzelam po swoich :P.

*Przepraszam, ale na widok tej mapy reaguję bardzo emocjonalnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nelson to bardzo dobra mapa. Można wykazać się dobrą taktyką i po podkradać do przeciwników. Ja raz się podkradłem do jednej grupki przeciwników i wykosiłem 7 nożem. :D Uwielbiam takie akcje. :) Po za tym bardzo dobrze się tam snajpi i assaltuje. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 16:19, Albii napisał:

Nelson to bardzo dobra mapa. Można wykazać się dobrą taktyką i po podkradać do przeciwników.
Ja raz się podkradłem do jednej grupki przeciwników i wykosiłem 7 nożem. :D Uwielbiam
takie akcje. :) Po za tym bardzo dobrze się tam snajpi i assaltuje. :p

No tak. Mi też tam dobrze idzie tylko często właśnie strzelam po swoich, bo nie widzę ich koloru :P (szturmowcem lub mechanikiem z celownikiem x4, bo snajperem nie mam tego problemu). Ja często podchodzę bokiem do snajperów i z noża ich biorę :). Ale mapa w sam raz dla kogoś kto jest snajperem, ja głównie tam dostawałem jakiś punkty. Szkoda tylko, że gorzej gra się tam mechanikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam latam ciągle mechanikiem z G3 i nie mam żadnych problemów na żadnej mapce. Ba! Z tą brońką ciągle ratio mi rośnie. ;D M14+magnumy też dobrze się spisuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe nie spotkałem się na tej mapce ze snajperami od grona, gram na pc. Dopiero się wprawiam i średnia często mi się zdarza 0.40 choć dziś miałem o.96 i idzie mi coraz lepiej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pograłem jeszcze dzisiaj i na Valpariso ze snajpami nie jest tak źle - gorzej na Arica Harbor... Czasami jest tak, że na jednego Assaulta/Medyka/Enga przypada 3 czy 4 Reconów z GOLami czy innym syfem. I atak wtedy ma przerąbane, a obrona jest bardzo słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie to lubią sadzić kosy. Grałem dzisiaj Podbój na nie pamiętam jakiej mapie. Bronię flagi. Wiadomo, gdy przeciwnik jest w zasięgu to wtedy miga znaczek. No więc kucam sobie. Miga. Odwracam się. Biegnie do mnie gość sprintem. Widzi, że odwróciłem sie. Zatrzymuje się w miejscu i zbiera na klatę. Potem to samo. Na koniec wysyła wiadomość, że jestem cziterem i składa na mnie skargę, bo manipuluję grą lól ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować