Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Radości by nie było. Ja bym się raczej tylko irytował, bo mi ten celownik tak skacze i przez to nie wyśledziłem kolesia.
Swoją drogą, żeby grać zwiadowcą, a nie snajperem, wcale nie trzeba z ludźmi łazić. Trzeba tylko nauczyć się korzystać z klawisza Q - no i odpowiednio sensory rzucać, walić moździerz gdzie trzeba. Zresztą ostatnio polubiłem grać nim bardziej na ataku z M14 i C4 w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, jak raz w dwójce strzelam w czołg, ale pocisk leciał pod dziwnym kontem i się odbił od pancerza - po czym trafił w ziemię 100 metrów dalej i zabił jakiegoś snajpera :O Tak się z tego śmiałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to co twórcy mają zrobić, by zwiadowca łaził ze snajperką przy MComach? Łatwiej prowadić zwiad z daleka(Q + sensory), zresztą inne klasy też mogą z tego klawisza korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - w BC2 nie ma czegoś takiego, że 1lvl ma mniej HP od lvla 50. Wbij na dowolny serwer z rushem. Nie przejmuj się statami, współpracuj z innymi(łaź tam, gdzie twój squad) a szybko nauczysz się grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2010 o 10:33, Kirabaxior napisał:

(łaź tam, gdzie twój squad)

tak grał jeszcze wczoraj mój kumpel, przez co staty miał średnio 1-16 a walka była na zasadzie wojny pozycyjnej. Nauczyłem go swojej taktyki ( zrobilismy swoj squad ) co odrazu ozywiło gre, a kumpel zaczal wbijac expa ze az milo patrzec. Dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 11:42, Kirabaxior napisał:

Na fragach...

no, wybijajac polowe ich teamu w pare sekund jakby nie patrzec pomaga sie druzynie ktora moze przyrushowac na punkt, no ale co ja tam wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o wybijanie połowy teamu w kilka sekund, a raczej "życie na odludziu". Ja wiem, że każdy gra jak chce, ale jednak mnie denerwuje, kiedy dołączam do squadu a każdy jest w innej części mapy.
Zresztą nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dziś zagrałem na Gorączce dla 8 graczy u mnie było 3 tam 4 i wygraliśmy dwie mapki. Jak na razie na tym etapie mojej gry gra mi się najlepiej. Według mnie więcej jest planowania niż chaosu w stylu Rambo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale jednak mnie denerwuje, kiedy dołączam do squadu a każdy

Dnia 31.03.2010 o 11:49, Kirabaxior napisał:

jest w innej części mapy.

a, o to ci chodzi. Z tym się wyjątkowo zgodze, dlatego często latam jako samotny wilk/robie squad z kumplami.
@qwertyzax
ja się przejechałem z keyem na samym BC2 - bo kupiłem od oszusta. Kolega kupił za 50 zł wczoraj, i jest zadowolony. To nie oszustwo, mozna smialo brac ( z tym ze od zaufanych sprzedawcow, jak moge zrobic mala reklame to link podrzuce:
http://allegro.pl/item980069541_battlefield_bad_company_2_i_skan_klucz_i_od_rek.html ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 11:49, Kirabaxior napisał:

Nie chodzi o wybijanie połowy teamu w kilka sekund, a raczej "życie na odludziu". Ja
wiem, że każdy gra jak chce, ale jednak mnie denerwuje, kiedy dołączam do squadu a każdy
jest w innej części mapy.
Zresztą nieważne.

a mnie wkurza gdy wszyscy to są snajperzy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mi jeszcze powie, że Niemcy nie są głupim narodem. To stało się po tym jak zdobyłem 1 miejsce na serwerze w BF. Wcześniej pisał, że xbox pewnie kradziony.

20100331131318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ciebie :P I jak jest dużo snajperów, to mam dylematy - czy grać inną klasą niż Recon i ginąć cały czas od ognia snipy, czy może grać właśnie jako zwiadowca, ale mieć zmułę - co to za przyjemność z walenia do statycznych celów?
Swoją drogą, pamiętam jak w BF2 był taki serwer snajperski. Dozwolona klasa to tylko Snajper, mapa - zawsze Gulf of Oman na 32 osoby i totalna nuuuda, bo przez wiele minut jest cisza i nikt nic nie robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 13:13, Xjumpaytech napisał:

A ktoś mi jeszcze powie, że Niemcy nie są głupim narodem.

Hmm, ja tu czytam, że on ze Szkocji jest.(Edynburg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 13:41, Kirabaxior napisał:

Hmm, ja tu czytam, że on ze Szkocji jest.(Edynburg)

Wiem, ale coś tam do mnie później chyba po Niemiecku pisał(chociaż kij wie, bo różnie może to być szkockiego nigdy nie słyszałem/widziałem). W profilu ma coś o Zannusi, a stereotypy i historia zgadza się jakby z tego, że jest z Niemiec :). Może to "wędrowny" Niemiec, którego nie chcieli w swoim kraju i teraz wyżywa się na Polakach? No chyba, że jest to Szkot mówiący po Niemiecku i zapatrzony w Niemcy. Nie wiem. No chyba, że jakieś biedne dziecko szkockie wyśmiane przez Polaków :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować