Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Kurde szykuje się nieziemska zabawa na MP!Może zastąpi to cs u mnie.Mam pytanie czy w trybie MP też da się niszczyć wszystko i wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 14:12, Get_Down napisał:

Kurde szykuje się nieziemska zabawa na MP!Może zastąpi to cs u mnie.Mam pytanie czy w
trybie MP też da się niszczyć wszystko i wszystkich?


A czy czasem ta gra nie jest MP only?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta jest na multi tylko i właśnie wszystkie gameplaye pochodzą z multi. Tak więc wszystko co widziałeś, że jest niszczone to właśnie było na multi. Ale gra pełna gra będzie posiadała także tryb single, jak jej poprzedniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nawet Thompson będzie! A Engie nie będzie miał klucza, co za zerwanie z tradycją :P
Widzę, że tylko 4 klasy będą ... może to i lepiej, że tak mało? W każdym razie wygląda to naprawdę zajefajnie, czekam na betę ;)
EDIT: widzę, że będą levele ... jakie będzie ograniczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że w BC był gold rush czyli atakujący vs broniący(mój ulubiony tryb multi w grach!!) więc mam pytanie czy w BC 2też będzie??I zastanawia mnie optymalizacja ale raczej nie mam co się martwic po grafice widocznej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, bo w BF2 engineerzy byli biedni i nie było ich stać na wiertarkę. Co do wiertarki to fajny jest patent, że można sobie wywiercić dziurę w ścianie przez którą można potem strzelać. A co do levelowych ograniczeń to mógłbyś sprecyzować pytanie, bo nie bardzo zrozumiałem ? A thompson''a jak się zamówi edycję limitowaną dostaje się od razu, na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 14:29, Numenpl napisał:

Wiem że w BC był gold rush czyli atakujący vs broniący(mój ulubiony tryb multi w grach!!)
więc mam pytanie czy w BC 2też będzie??I zastanawia mnie optymalizacja ale raczej nie
mam co się martwic po grafice widocznej!!


Tak będzie ten tryb, nazwany jest Rush. Właśnie ten tryb będzie dostępny na becie, więc na pewno nagrasz się w niego :P Co do wymagań sprzętowych to nikt Ci nie odpowie, bo jeszcze ich nie podano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A co do levelowych ograniczeń to mógłbyś sprecyzować pytanie, bo nie bardzo

Dnia 21.11.2009 o 14:31, Wielki_Bubba napisał:

zrozumiałem ?


Chodziło mi o ograniczenie, level maksymalny jakiś czy jest :)
A tak swoją drogą rzuciłem okiem na jakiś gameplay nie spreparowany przez twórców i ... jakoś to od razu o wiele gorzej wygląda. Rozgrywka wydaje się być niesamowicie powolna - w ciągu 10 min gameplaya koleś spotkał tylko jednego przeciwnika. Błąkał się w większości bez celu po mapie nie mogąc nikogo spotkać :|
Poza tym: widzę, że w grze będzie autoregeneracja - po co w takim razie klasa medyka i apteczki?
Kurczę, gra wydawała mi się fajna, ale teraz po obejrzeniu tego "ślimaczego" gameplaya zacząłem lekko wątpić... Jeśli tak ma wyglądać cała rozgrywka to słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakiś maksymalny, ale jaki to nie mam pojęcia.
Co do powolnej gry to prawdopodobnie była to pierwsza gra kolesia, nie wiedział gdzie iść, jak sterować tylko chodził po mapie. Popatrz na inne gameplaye, na nich dużo więcej się dzieje. W niektórych momentach nawet wyglądają jak film, jak koleś biegnie i ściany przed nim wybuchają ; A no i jest jeszcze jedna możliwość, że koleś grał na serverze z małą ilością ludzi.

Masz tu przykładowego gameplaya : http://www.youtube.com/watch?v=TdLFtaO1qFQ&feature=channel
Btw. to jest babka a nie dziecko bez mutacji ;)

A i co do regeneracji to jest ona, tylko bardzo powolna. Apteczki ją przyśpieszają. Jak ktoś dostanie to spójrz ile czasu na około ekranu ma czerwoną poświatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 15:01, Wielki_Bubba napisał:

Wiadomo, tylko 24 graczy. Przy większej ilości obrońcy w trybie rush nie mieliby szans,
bo zaraz wszystkie budynki pozawalałby się więc skrzynki by się zniszczyły.

akurat liczba 24 graczy to i tak lepiej niż limit 18-12 w zależności od trybu(dla mnie takie limity to jeden wielki niewypał)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 15:01, Wielki_Bubba napisał:

Wiadomo, tylko 24 graczy. Przy większej ilości obrońcy w trybie rush nie mieliby szans,
bo zaraz wszystkie budynki pozawalałby się więc skrzynki by się zniszczyły.


24 graczy? Hmm zastanawiam się czy to aby niewypał nie był. Co prawda opieram się tylko na gameplayach i sprawdzę to dopiero w becie, ale skoro są takie wielkie mapy i mają być pojazdy itp to przecież graczy za mało będzie ... Trochę słabo. Myślałem, że nawet więcej niż w BF2 ludzi będzie, a tu psikus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 15:22, Outlander-pro napisał:

24 graczy? Hmm zastanawiam się czy to aby niewypał nie był. Co prawda opieram się tylko
na gameplayach i sprawdzę to dopiero w becie, ale skoro są takie wielkie mapy i mają
być pojazdy itp to przecież graczy za mało będzie ... Trochę słabo. Myślałem, że nawet
więcej niż w BF2 ludzi będzie, a tu psikus...

czy ja wiem wszystko zależy od map poza tym będą dedyki więc być może liczba możliwych graczy będzie większa w kolejnych łatkach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować