Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2010 o 09:20, Crew_900 napisał:

Tam trzeba się zarejestrować by były nasze statystyki ?

nie trzeba sie rejestrowac wystarczy wpisać swoja nazwę konta , strona automatycznie śledzi statystyki wszystkich graczy, niestety odświeżanie jest od tygodnia niedostępne z powodu przeciążenia serwerka, po zarejestrowaniu można się trochę pobawić z ustawianiem sygnaturki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 11:59, bobobo napisał:

WIELKIE DZIĘKI!!! TERAZ TO NA PEWNO KUPIĘ BATTLEFIELDA :) A wiesz do którego jest ta promcja?


Promocja była 2 dniowa z okazji świąt.
Obecnie cena tej wersji wróciła do stanu wyjściowego, jednak że istnieje całkiem legalny sposób na to żeby kosztowała ona jakieś 95 złotych.
Mianowicie wystarczy zebrać 30 kodów spod nakrętek coca coli i na stronie http://www.coke.pl/Sklep/ i do 3 stycznia je wklepać w ramach "nagrody za kody", w zamian dostajemy kupon na 30% zniżki na cały asortyment w EA Store.

Tak na marginesie orientuje się ktoś kiedy w końcu zreperują statystyki, dziś mi przepadło ponad 150 fragów i złota gwiazda za "Kałacha", kilka blach za nóż plus cała sterta odznak, co mnie nieci "poirytowało"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 10:35, Slappy napisał:

Vietnam jest dostępny tylko w wersji elektronicznej na steamie i EA Store??


Nie ja posiadam w wersji pudełkowej na PC i cena jest taka sama jak na EA Store czyli 49,90 zł. Ja wole mieć pudełkowe wersje gier ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 10:42, Slappy napisał:

A gdzie można takową nabyć?? Nigdzie w sklepach nie widziałem.


Ja kupiłem w MM grubo ponad 50 szt. było. Szukaj m.in. w Saturnach, Empikach i MM ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 11:17, Slappy napisał:

Dobra najwyżej kupię elektronicznie :P

A grał już ktoś? Jak wrażenia?


Fajnie i klimatycznie. Wietnamczycy nic nie mają, a USA wszystko. Najbardziej podoba mi się zabawa w Wietnamczyka kradnącego czołg Amerykanów. :) Szkoda tylko, że właśnie widać przez to znacznie częstsze wygrane USA. Dodatek w każdym razie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem same mapy są tak zbalansowane, aby strona atakująca miała duże problemy z wysadzeniem punktów. Tak jak Wzgórze 137 - super mapa, ale trudna do grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 13:03, Diverso napisał:

Moim zdaniem same mapy są tak zbalansowane, aby strona atakująca miała duże problemy
z wysadzeniem punktów. Tak jak Wzgórze 137 - super mapa, ale trudna do grania :)


Właśnie tak jest. Nie kojarzę za bardzo nazw jeszcze, ale jedna mapa jest taka, że nie da się wyjść z bazy. :P Ale ogólnie fajnie, brakowało takich mapek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tu jest trochę równowaga zachowana, bo sporo jest mapek, że trzeba się gdzieś wspinać, a punkty są w otwartym terenie, albo w miejscach, które łatwo jest bronić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 13:07, barsum napisał:

> Moim zdaniem same mapy są tak zbalansowane, aby strona atakująca miała duże problemy

> z wysadzeniem punktów. Tak jak Wzgórze 137 - super mapa, ale trudna do grania :)


Właśnie tak jest. Nie kojarzę za bardzo nazw jeszcze, ale jedna mapa jest taka, że nie
da się wyjść z bazy. :P Ale ogólnie fajnie, brakowało takich mapek. :)

E tam, my w kabuki zawsze wychodzimy z bazy (ale też nie pamiętamy nazwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zdobyłem 10 stopień i odblokowałem Thompsona, czy to możliwe ?
Sądziłem, że ta broń jak i M1 Garand są tylko dla tych co mają wszystkie inne części Battlefielda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 17:41, Crew_900 napisał:

Wczoraj zdobyłem 10 stopień i odblokowałem Thompsona, czy to możliwe ?
Sądziłem, że ta broń jak i M1 Garand są tylko dla tych co mają wszystkie inne części
Battlefielda

Wszystko w normie ;) BTW. Jak chcesz garanda to ściągnij bfh i demko bf2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować