Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2011 o 14:19, hans_olo napisał:

>


Aha, czyli nie będę musiał kolejne kilka godzin poświęcić na ściąganie? Dobrze. Ciekawe tylko czemu EA Download Manager nie zasysa BC2 z pełną prędkością ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 14:12, Ecko09 napisał:

Ile waży Vietnam?


100-110 kilo, ostatnio jak go widzialem to mu sie przytylo - grubas, tylko siedzi i spija piwsko przed kompem. Sorry, nie moglem sie powstrzymac :) Odp zreszta juz pare razy pisana wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do wcześniejszej dyskusji (dotyczącej naszywki Distinguished Weapon Knowledge - czyli za zebranie brązowych gwiazdek z giwer), uprzejmie donoszę, iż zestaw SPECACT NIE jest wymagany do otrzymania ww. odznaczenia.

Przed chwilą zakończyłem rundkę, w której udało mi się zebrać dwie ostatnie brakujące gwiazdki (za C4 i G3 - czyli, moim zdaniem, najgorsze do uzyskania). Najwięcej czasu zajęło mi C4, bo bydlę jest niesamowicie upierdliwe. Cóż, jako, że cel uświęca środki, przyznaję (i biję się w pierś), że campiłem, i to ostro. White Pass, fabryka na A, rozrzucałem C4 przy fladze (gdzie wjeżdża BWP) oraz na schodach od wschodniej strony. Trochę czasu to zajęło, ale w końcu udało się utłuc odpowiednią ilość przeciwników. Z G3 też łatwo nie było, bo to chyba najgorsza broń w grze - mały magazynek, kiepska moc i taka sobie celność - ale też się udało. Nie sądziłem, że wpadnie naszyweczka, byłem przekonany, że bez SPECACTów ani rusz, a tu taka niespodzianka...

No cóż, następne w kolejności są naszywki za strzelby, snajperki oraz Marksman Headshoty. Brązowe gwiazdki za pojazdy odłożę chyba na później. I tak już dość sobie statsów napsułem, zdobywając naszywkę...

20110106001802

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, w C4 to ja akuratnie mam platynke (nie ma nic lepszego do offensive, pojazdy i ściany zmiatane razem z przeciwnikami), a G3 jest bardzo dobre>>celność snajpy (trza tylko po 1-2 strzały, 3-4 takie serie i gostek leży) i niezła moc, choć dosyć ciężko się nim gra na małych dystansach (z biodra nie idzie nikogo zabić, chyba że fuksem, jedyna opcja do z przybliżenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 00:23, Ring5 napisał:

W nawiązaniu do wcześniejszej dyskusji (dotyczącej naszywki Distinguished Weapon Knowledge
- czyli za zebranie brązowych gwiazdek z giwer), uprzejmie donoszę, iż zestaw SPECACT
NIE jest wymagany do otrzymania ww. odznaczenia.


Ja bym dodał, że to też zostało naprawione chyba przy ostatnim dużym patchu (tym wprowadzającym Vietnam-a).
Wcześniej miałem wszystkie możliwe brązy (wliczając w to nawet nieszczęsnego Garanda), a mimo to ani odznaki za brązy na broniach, ani za zebranie wszystkich brązów nie mogłem uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 01:27, Buhahahahaha napisał:

Hehe, w C4 to ja akuratnie mam platynke


A mnie jakoś minowanie nie podpasowało. Wielokrotnie wcześniej próbowałem bawić się C4, ale zawsze szybko dochodziłem do wniosku, że to jednak nie dla mnie. Platynka z M16A2 i Colta M1911 na razie muszą wystarczyć, przy odrobinie szczęścia niedługo wskoczą kolejne - za nóż (obecnie 7G), AKSU (6G) i HK416 (5G).

O, a przy okazji pytanko: czy poza Isla Innocentes jest jakaś mapa, na której można trochę killsów za łódki powbijać? Bo raz, że brakuje mi za nie gwiazdek, a dwa, że Naval Warfare Pin też by się przydał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 11:41, Ring5 napisał:

O, a przy okazji pytanko: czy poza Isla Innocentes jest jakaś mapa, na której można trochę
killsów za łódki powbijać? Bo raz, że brakuje mi za nie gwiazdek, a dwa, że Naval Warfare
Pin też by się przydał...

O ile pamiętam na Oasisie są łodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 11:41, Ring5 napisał:

O, a przy okazji pytanko: czy poza Isla Innocentes jest jakaś mapa, na której można trochę
killsów za łódki powbijać? Bo raz, że brakuje mi za nie gwiazdek, a dwa, że Naval Warfare
Pin też by się przydał...


Hmm, zdaje się, że w Gorączce na Laguna Presa da się w ataku na pierwszą bazę użyć łodzi.
I chyba, w tym samym trybie, na Oazie - też przy pierwszej bazie jest jakaś łódź (ale tu już nie jestem do końca pewien).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 11:41, Ring5 napisał:

O, a przy okazji pytanko: czy poza Isla Innocentes jest jakaś mapa, na której można trochę killsów za łódki powbijać? Bo raz, że brakuje mi za nie gwiazdek, a dwa, że Naval Warfare Pin też by się przydał...


Do zdobycia tej gwiazdki wystarczy siedzieć w jakiejś łodzi i fragi klepać chociażby ze snajperki. Gra liczy to jako zdobyte przez ten pojazd.
Ja zdobyłem tego pina siedząc bezczelnie ze snajperką na środku planszy Isla Innocente w skuterku wodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 11:50, Lisun napisał:

O ile pamiętam na Oasisie są łodzie.


Nie. To są skutery. Ja mówię o kanonierce. Skuterem dość trudno jest zdobyć killsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 13:14, Ring5 napisał:

> O ile pamiętam na Oasisie są łodzie.

Nie. To są skutery. Ja mówię o kanonierce. Skuterem dość trudno jest zdobyć killsa...

łatwiej, tak jak kolega mówił, bierzesz snajpke i nabijasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 12:35, Szalony_Max napisał:

Do zdobycia tej gwiazdki wystarczy siedzieć w jakiejś łodzi i fragi klepać chociażby
ze snajperki. Gra liczy to jako zdobyte przez ten pojazd.


Pomysł dość ciekawy, wykorzystałem z powodzeniem, dzięki czemu udało się w końcu nabić Distinguished Vehicle Knowledge i Distinguished Battlefield Knowledge. Dzięki za podpowiedź ;) Przydała się, jak widać.

Teraz chyba trzeba będzie poplątać się po Heavy Metal i poszaleć tam pojazdami, żeby zdobyć pina za 3 roadkille w ciągu jednej rundy.

20110106154140

20110106154154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 15:42, Ring5 napisał:

Teraz chyba trzeba będzie poplątać się po Heavy Metal i poszaleć tam pojazdami, żeby
zdobyć pina za 3 roadkille w ciągu jednej rundy.

Ja to w moment (1 góra 2 gry) zrobiłem na Atakamie w podboju. Heavy Metal jest po prostu zbyt duża imho na zabawy w roadkille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zarejestrowałem się dziś na stronie battlefieldbadcompany2.com/vietnam, żołnierz mój został przyjęty, ale level mam 0, a obecnie mam 32, o co chodzi ? Osiągnięcia itp. wszystko jest wyzerowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 15:59, dreamer94 napisał:

Gram szturmowcem i mam wszystko odblokowane w tej klasie. Jaka broń będzie teraz najlepsza
z tych wszystkich ? Mam 10 lvl.


Zależy trochę od stylu gry.
Ja bym polecił F2000, Abakana, 416 a nawet M16 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Jakich ustawieniach grać na takim sprzęcie??


Procesor: Intel(R0 Core(TM) 2 Quad CPU Q6600 @2.40 (4CPUs), ~2.4GHz

Pamięć: 4094 RAM

System operacyjny: Windows Vista Business (6.0, kompilacja 6002)

Wersja programu DirectX:11

Karta graficzna:NVIDIA GeForce 9600 GT, 2287 MB

Bieżący tryb ekranu: 1280 x 1024 (32 bit) (75Hz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować