Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2011 o 21:51, Ring5 napisał:

"tfurcy" w przypadku BC2 powinni się zająć
kilkoma poważnymi kwestiami, jak chociażby ręczny maszynowy karabin snajperski, czyli
M60. Abakan pewnie pasuje do tej samej kategorii.

Skoro do tej pory tego nie poprawili, to już nie poprawią. I może dobrze. Z reguły - jak historia pokazuje - grzebanie przy statsach broni im średnio wychodzi.
Zresztą - póki co to niech lepiej poprawią tą syfiastą sytuację z "gubieniem" statystyk i uprawnień do SPECACT-a w grze, bo to mnie znacznie bardziej irytuje niż snajperka w postaci M60 czy Abakana.

Dnia 06.01.2011 o 21:51, Ring5 napisał:

Moim zdaniem, ich największym błędem było to,
że do Vietnamu nie dodali absolutnie żadnych unlocków ani nagród. A przecież aż
się prosiło o to, by tego rodzaju rzeczy wrzucić...

No tu się zgodzę, pojechali po całości. A żeby było śmieszniej - SPECACT dorzuca łącznie 8 pinezek i 4 odznaki. W porównaniu do tego w Vietnamie pole do popisu byłoby naprawdę spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Pobieram grę przez EA Download Manager. Odplam program i mam 84%. Kontynuuję ściąganie, dochodzi do 100%, zatrzymuje, wyłączam program. Wchodzę w te pliki co się pobrały i nie wiem jak zainstalować grę. Pomyślałem, że przez tego EADM trzeba. No to się loguję, patrzę i co? I pokazuje, że mam pobranych 84%. Ściągnąłem 2 raz do tych 100%m wyłączam i to samo. Po zalogowaniu pokazuje 84%. Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 22:48, Llordus napisał:

Skoro do tej pory tego nie poprawili, to już nie poprawią. I może dobrze. Z reguły -
jak historia pokazuje - grzebanie przy statsach broni im średnio wychodzi.


No cóż, M60 naprawiali... dwa razy? Coś w tych okolicach. Jakoś nie zauważyłem poważniejszych zmian. Jak wymiatało, tak wymiata. Może tylko rozrzut jest minimalnie większy na początku, ale to może być kwestia przyzwyczajenia (czy raczej "odzwyczajenia", bo ostatni raz grałem Medykiem parę miesięcy temu).

Dnia 06.01.2011 o 22:48, Llordus napisał:

Zresztą - póki co to niech lepiej poprawią tą syfiastą sytuację z "gubieniem" statystyk
i uprawnień do SPECACT-a w grze,


I może jeszcze daty przy naszywkach, bo trochę głupio jest cały czas zdobywać wszystko pierwszego stycznia 2008...

Dnia 06.01.2011 o 22:48, Llordus napisał:

No tu się zgodzę, pojechali po całości.


Dokładnie. Pomysł z zapalniczkami w formie acziwków (jeśli ktoś jeszcze nie widział, załączam obrazek ze strony ze statystykami) jest genialny, szkoda tylko, że dali ich "aż" dziesięć. Przecież możliwości jest naprawdę od groma i jeszcze trochę. Mogliby trochę wysilić swoje mózgownice i dorzucić jeszcze trochę rzeczy do zdobycia. To samo dotyczy broni - zamiast udostępniać wszystko od razu, lepsze by było stopniowanie - na początek dać graczom jakieś średnie giwerki (pepeszę, M14, Winchester Model 70 itp), tak samo, jak miało to miejsce w BC2, pozwalając im na zabawę w odblokowywanie tych broni, na których im najbardziej zależy. Ale cóż, oni mieli inny pomysł, a że niedługo premiera BF3, to raczej nie sądzę, byśmy dostali jeszcze jakiś dodatek do BC2 :(


A teraz wrócę na chwilę do tematu brązowych gwiazdek i naszywek za nie. Otóż ewidentnie jest to nadal zabugowane. Jak widać na drugim załączonym obrazku, nie mam brązu za RPG-7. Tymczasem jakoś nie przeszkodziło to grze w przyznaniu mi zarówno naszywki za zebranie brązowych gwiazdek we wszystkich broniach, jak i naszywki za zebranie wszystkich możliwych brązowych gwiazdek. Problem w tym, że ja nie zebrałem wszystkich, nadal brakuje jednej! Czemu zatem gra na to nie zwraca uwagi?

20110107012733

20110107014135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 00:55, Llordus napisał:

A przypadkiem nie brakuje Ci miejsca na dysku, na który EADM zrzuca pliki instalacyjne?



Mam jeszcze 44GB, więc nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem...przypomniało mi się, że przecież poprzednim razem nagrałem sobie te pliki na płytkę :D No to startuje z niej Setup, wybieram miejsce, gdzie ma się gra zainstalować, klikam ok...i instalator się zawiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 10:24, Ecko09 napisał:

Kolejny problem...


Głowy nie dam, ale wydaje mi się, że podczas instalacji instalator komunikuje się z serwerem EA. Oczywiście mogę się mylić, ale odnoszę wrażenie, że cały czas problem dotyczy jednego - coś blokuje instalatora...

Spróbuj może zmienić miejsce instalacji, jeśli wtedy pójdzie, to już mamy jakiś trop. Poza tym przeleć system jakimś CCleanerem czy innym programem, być może gdzieś po rejestrach chowają się jakieś śmieci, powodujące problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 10:35, Ring5 napisał:

>


Tydzień temu instalowałem nowy system ;] A instalacja ruszyła...po 10 minutach oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 20:50, Largooo napisał:

Jakie stosujecie taktyki w grze? Biegacie jak oszalali rambo, czy może po cichu czekacie
aż wróg sam podejdzie?

Zależy kim grasz i jaką masz drużynę. Jeśli Ratio ci zwisa (wątpie) to możesz się rzucić jak dziki, a i może jakiś med cie poreanimuje troche. Możesz też schowac się za skałą i tłuc co się rusza, ale uważaj na snajperów i zmieniaj pozycje to może zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 20:50, Largooo napisał:

Jakie stosujecie taktyki w grze? Biegacie jak oszalali rambo, czy może po cichu czekacie
aż wróg sam podejdzie?

po cichutku z ctrl i najlepiej od tylu XD i przede wszystkim dobra campa to podstawa w obronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HomoNomo & DarkWolf_PL
Kiedy zaczynałem przygodę, to właśnie tak latałem jak rambo i szybko mi się znudziło. Pożytku nie było żadnego staty 2/15 beznadzieja. Teraz zazwyczaj się skradam. W gorączce nie lubię być w drużynie atakującej. Bo zawsze mnie ktoś sprzątnie. Wracając do rambowania, tylko z SAIGĄ udawało mi się skutecznie ''''lecieć na dzika''''. Staty w rundzie 15-20/9-17. I w takiej taktyce wolałem być atakującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 20:55, DarkWolf_PL napisał:

dlaczego wszystkim ma zależeć na ratio ja od zawsze to olewałem i jakoś do 50 dojechałem
na luzie

Niektórym zależy, chociaż ja bez specjalnego starania się mam 1.10 nie narzekam. Zreszta, rzucając się możesz ubić około 7 kolesi podczas jednego "życia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 21:03, HomoNomo napisał:

Niektórym zależy, chociaż ja bez specjalnego starania się mam 1.10 nie narzekam. Zreszta,
rzucając się możesz ubić około 7 kolesi podczas jednego "życia".

Jak się ma farta, to się ubije. A czasami passy po prostu nie ma i tylko giniesz, giniesz, giniesz....... Wysokie ma ratio, ja mam coś koło 0.78. Musiałbym sprawdzić na stronie ze statami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze polecam usasa-12 czy jakoś tak. Podobne do Saigi, bardzo skuteczne, a jak masz ulepszone spełnia wymagania nawet dla snajpera ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 21:07, HomoNomo napisał:

Ja szczerze polecam usasa-12 czy jakoś tak. Podobne do Saigi, bardzo skuteczne, a jak
masz ulepszone spełnia wymagania nawet dla snajpera ;P

Sprawdzę, zaraz i powiem co o tym sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 21:03, HomoNomo napisał:

> dlaczego wszystkim ma zależeć na ratio ja od zawsze to olewałem i jakoś do 50 dojechałem

> na luzie
Niektórym zależy, chociaż ja bez specjalnego starania się mam 1.10 nie narzekam. Zreszta,
rzucając się możesz ubić około 7 kolesi podczas jednego "życia".

z gustavem to niemal murowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak najlepsza taktyka, każdy gra pod siebie.
Jedne biega jak oszalały i kosi wszystko co się nawinie pod lufę, drugi natomiast siedzi zaczajony w krzach i strzela raz na kwartał. Przy czym ten pierwszy może mieć k/d 20/10 drugi natomiast 2/15. Wszystko zależy od tego jak wam meczyk podejdzie u jaki tema macie.
Nieraz bywa tak że człek wali ostro do przodu ładnie wszytko kosi nie ginąc przy tym zbyt często a nieraz bywa tak że ledwo się odrodzi dostaje kosę / strzał i pozamiatane a ratio leci na łeb na szyje.
Ja tam obecnie gram assault / eng bo te 2 klasy jakoś najlepiej mi podeszły.
Assault z uwagi na to że zawsze ma ammo pod ręką a eng bo nie muszę czekać aż ktoś naprawi mi pojazd plus ta jego 3 wyrzutnię która wręcz idealnie nadaje się do zdejmowania wrogich śmigłowców.
Medyka biorę okazjonalnie a snajper mnie nie bawi chyba że nie ma żadnego kompetentnego w drużynie, czytaj żaden z nich nie spotuje ani nie rzuca nalotów w strategiczne miejscówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 22:01, DarkWolf_PL napisał:

> > dlaczego wszystkim ma zależeć na ratio ja od zawsze to olewałem i jakoś do
50 dojechałem
>
> > na luzie
> Niektórym zależy, chociaż ja bez specjalnego starania się mam 1.10 nie narzekam.
Zreszta,
> rzucając się możesz ubić około 7 kolesi podczas jednego "życia".
z gustavem to niemal murowane

Zależy czy gramy w Vietnama cyz nie ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować