Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2009 o 19:50, Wielki_Bubba napisał:

"Up to 24 players compete to secure valuable crates in the ‘Rush’ game mode
as the action moves across a variety of different locations."

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2009/11/19/let-the-beta-begin.aspx

Mam nadzieję że to tylko i wyłącznie w tym typie rozgrywki (rush). Albo czekam na BF3.

PS. Co to za rodzaj rozgrywki ten rush? :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 20:08, Get_Down napisał:

Oby tylko w tym trybie,to mniej niż w cs z przed 8 lat...

Może i być 12 jeśli dzięki temu będzie grało się lepiej, ale zapowiadają duże mapy, pojazdy itd. a okaże się że tylko 24 graczy? To faktycznie może się skończyć nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że jak będą dedyki na PC to admini sami zmienią tą liczbę graczy jakoś ;) 32 na pc raczej będzie, a to już tak mało nie jest. Osobiście nie lubię większych rozwałek, bo ledwo człowiek się spawnuje i już ginie od przypadkowego granatu czy innego wybuchu lub snipera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 21:46, Get_Down napisał:

Ależ o to chodzi,bardziej boje się o samą mapę jak po 5 min gry połowa budynków ulegnie
destrukcji


Z tego co zaobserwowałem to tak naprawdę całego budynku rozwalić się nie da, a tylko zniszczyć ściany. No cóż, zawsze coś. Ale skoro już wprowadzają destrukcję, to mogli na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 21:48, Outlander-pro napisał:

Z tego co zaobserwowałem to tak naprawdę całego budynku rozwalić się nie da, a tylko
zniszczyć ściany. No cóż, zawsze coś. Ale skoro już wprowadzają destrukcję, to mogli
na całego.

Potem narzekałbyś, że jest pełna destrukcja, nie ma się, gdzie schować, a snajperzy widzą cie z końca mapy, bo przecież właściwie mapa to byłaby pusta, pagórkowata zieleń lub pustynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się niszczyć całe budynki, aczkolwiek nie mogą mieć blachy na rogach ;) Najwięcej budynków do zniszczenia jest w drugiej fazie Arica Harbor. Czyli wtedy jak wjeżdża się do miasta, przed mostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2009 o 21:56, Grinczar napisał:

Potem narzekałbyś, że jest pełna destrukcja, nie ma się, gdzie schować, a snajperzy widzą
cie z końca mapy, bo przecież właściwie mapa to byłaby pusta, pagórkowata zieleń lub
pustynia.


Zapowiadali całkowitą destrukcję - nie ma jej. Poza tym jeśli już za coś się zabierają, to lepiej zrobić na całego, a nie zostawić to tak niedokończone, połowiczne. Albo na całość, albo w ogóle, tak byłoby najlepiej imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 20:53, Wielki_Bubba napisał:

Sądzę, że jak będą dedyki na PC to admini sami zmienią tą liczbę graczy jakoś ;) 32 na
pc raczej będzie, a to już tak mało nie jest. Osobiście nie lubię większych rozwałek,
bo ledwo człowiek się spawnuje i już ginie od przypadkowego granatu czy innego wybuchu
lub snipera.

przynajmniej w bf2 mapy byly na tyle duze ze nawet przy 50 graczach nie bylo takich sytuacji chyba ze akurat byla walka o ten spawn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Ostatnio grając sobie na karkand zeskalowanym na 64 osoby a grało tylko 32 non stop leciały nady na spawn i wyglądało to tak. Spawn, śmierć, spawn, śmierć. Po prostu nienawidzę dużej ilości graczy, bo się robi zbyt duży chaos na serverze. Cieszę się, że w BC2 ma się tylko 1-2 granaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno zajmują się kampanią jeszcze bardziej niż przy pierwszym BC. Mają ją zrobić bardziej oskryptowaną (ale nie za bardzo) żeby nie nudziło się i było więcej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy myślicie, że BC2 może mieć tak kosmiczne wymagania, że sprzęt jaki mam w sygnaturce może być podany w wymaganiach minimalnych? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 11:08, barth89 napisał:

Czy myślicie, że BC2 może mieć tak kosmiczne wymagania, że sprzęt jaki mam w sygnaturce
może być podany w wymaganiach minimalnych? ;>

No procesor masz 2 rdzeniowy a gry zaczynają wymagać już tak realnie 3-4 rdzenie do pracy(np. RE5,LP,Empire,GTAIV),grafika pewnie coś takiego min dx9c zalecane dx11 karta min 256MB typ strzelam że coś a la GF7800,ram 1,5 GB min zalecane 3GB ,Dysk 8-12GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w trochę bete i muszę powiedzieć, że gra już jest na wyskoim poziomie. Mapa dostępna w wersji beta jest dobra, tryb gry jest też ciekawy. Co do samej rozgrywki i wysposażenia przypomina i to bardzo BF2 (jedynie co uproszczono a raczej zmniejszono to liczba klas). Sama rozgrywka jest miodna świetnie się bawiłem. Na początku ma się mało broni do wyboru, ale gdy się będzie nabijać punkty daną klasą odblokuje się nową broń dla tej klasy (bardziej to jest logiczne niż w BF2 jak dobrze pamiętam). Grafika i dźwięk stoi na bardzo wysokim poziomie. Jedyna wada jest to, że gram na telewizorze SD przez co nic nie widzę oraz całe otoczenie się zlewa ze sobą przez co nie widzę wrogiego żołnierza kiedy stoi przed mną jakieś 10 metrów, efektem czego pod koniec mam super stosunek zabić do zginięć 10-50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 12:23, Numenpl napisał:

> Czy myślicie, że BC2 może mieć tak kosmiczne wymagania, że sprzęt jaki mam w sygnaturce

> może być podany w wymaganiach minimalnych? ;>
No procesor masz 2 rdzeniowy a gry zaczynają wymagać już tak realnie 3-4 rdzenie do
pracy(np. RE5,LP,Empire,GTAIV),grafika pewnie coś takiego min dx9c zalecane dx11 karta
min 256MB typ strzelam że coś a la GF7800,ram 1,5 GB min zalecane 3GB ,Dysk 8-12GB


A gdzieś już była mowa o tym, że BC2 będzie obsługiwało 4-rdzeniowe procesory, czy jeszcze nie wiadomo nic na ten temat? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludzie, ludzie. Jedyne co zostało podane w wymaganiach to to, że trzeba będzie mieć windowsa. Wszystko inne to są spekulacje. Stawiam, że nie będzie jakichś super dużych wymagań, bo x360 by tego nie uciągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 11:08, barth89 napisał:

Czy myślicie, że BC2 może mieć tak kosmiczne wymagania, że sprzęt jaki mam w sygnaturce
może być podany w wymaganiach minimalnych? ;>

Będzie dobrze jak ci w ogóle odpali. Ja też będe musiał zrobić upgrade bo gierka może miec bardzo wysokie wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować