Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2011 o 11:33, SpecShadow napisał:

> Czy jak wezmę ulepszone materiały wybuchowe i ulepszoną głowicę bojową to heli,
np. Huey,
> będzie zadawał większe obrażenia?

Nie skumulują się. Tylko Specjalizacja 3 dotyczy pojazdów, żadna inna.


Ok, dzięki. Jeśli mowa o specjalizacji dla pojazdów to co polecasz/polecacie do śmigłowca? (w podstawce przeważnie mam flary ale nie mam pojęcia co by było najlepsze w Vietnamie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny problem. Jak loguję się na moje konto w grze, to muszę jeszcze raz zaakceptować umowę licencyjną i jeszcze raz wpisać klucz, którego nie mogę wpisać bo jest już używany, przez co nie mogę grać. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą grałem na oazie i całkiem ładnie szło ale nie zawsze ale pod koniec to totalny niewypał. My byliśmy atakującymi. Koleś tak przeginał z NS 2000 że to porażka. Próbowałem wiele razy ale rozbrajali mcom-y. Wkurzony jestem na team bo ten zamiast bradleyem osłaniać ten punkt A to gdzieś z daleka strzelał do nie wiadomo kogo. Pisałem żeby jechał. Nie upierdliwie stał. Próbowałem ale się nie udało. Całkiem ładnie szło. Nawet pierwszy raz zaciukałem czterech kolesi z noża i dostałem odznakę :D Chyba ze cztery mcom-y to moja zasługa. Statystyki były by lepsze gdyby nie ten koleś z NS 2000. Przegięcie totalne. Ale chyba i tak miałem 35 do 30 wynik i byłem pierwszy! Ale naprawdę niektórzy gracze strasznie psują rozgrywkę bo się boją? A co mnie to obchodzi. To tylko gra. Jeszcze gorsi są tacy co biorą helikopter lecą do jakiejś bazy podrzucą bo ten niby chcę podłożyć pakę, tylko nawet do niej nie dochodzi bo go zdejmują. A później przez takich bałwanów przeciwnik bierze zdobycz i wszystko odkręcaj i zanim go zdejmiesz to tracisz tylko cenny czas. Takich artystów to powinni z miejsca banować. Mam nadzieję że w Battlefield 3 będzie mniej takich wkurzających graczy bo to naprawdę idzie się powściekać a nie czerpać radość z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:29, Dante_Syn_Spardy napisał:

Mam nadzieję że w Battlefield 3 będzie mniej takich wkurzających graczy bo to naprawdę idzie się powściekać a nie czerpać radość z gry.

Wierzysz w cuda? Bo ja nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 16:49, zajacisko napisał:

Dziwny problem. Jak loguję się na moje konto w grze, to muszę jeszcze raz zaakceptować
umowę licencyjną i jeszcze raz wpisać klucz, którego nie mogę wpisać bo jest już używany,
przez co nie mogę grać. Co zrobić?


Możliwe, że logujesz się na inne konto EA. Mój brat tak miał, że jak logował się na innym kompie to na złe konto się logował i był zaskoczony, że CD-KEY ma wpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej w tej grze wkurzają Medycy. Gadasz do idiotów, żeby nie reanimowali przy ostrzale wroga, a ten dalej swoje, żeby te durne pointsy nabić ;D Ale co poradzę na to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 09:21, sliski_wojtas napisał:

Mnie najbardziej w tej grze wkurzają Medycy. Gadasz do idiotów, żeby nie reanimowali
przy ostrzale wroga, a ten dalej swoje, żeby te durne pointsy nabić ;D Ale co poradzę
na to ...


Punktowanie + napływ młodszych/niedoświadczonych (generalnie - mniej ogarniętych) = rage!
Próbują jakoś utrzymać pulę ticketów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:29, Dante_Syn_Spardy napisał:

Mam nadzieję że w Battlefield 3 będzie
mniej takich wkurzających graczy bo to naprawdę idzie się powściekać a nie czerpać radość
z gry.


Nie napalaj się - niezależnie w jaką grę multiplayer zagrasz, a może to być nawet i Battlefield 3, to i tak spotkasz wkurzających młodzików i jeszcze bardziej irytujących noobów. To taka plaga, której niestety nie da się pozbyć - są jak mrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To taka plaga, której niestety nie da się pozbyć - są jak mrówki.

Złe porównanie - mrówki potrafią współpracować i są pożyteczne,a z takim noobem się nie dogadasz ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 09:17, wilqu94 napisał:

Możliwe, że logujesz się na inne konto EA. Mój brat tak miał, że jak logował się na innym
kompie to na złe konto się logował i był zaskoczony, że CD-KEY ma wpisywać.

Sprawdziłem wszystkie kombinacje moich maili i używanych haseł, tylko jedno konto zaskakuje, to na które muszę znów wpisywać klucz... Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam problem że jak gram na multi to mi albo wywala po 20min grania do blue screena lub się gra wiesza i nie wiem co może to powodować na singlu tak nie mam. Mój sprzęt to i3 550, Asus HD 6850 4gb ram win7 professional 64bit. Gram na maxa w full hd gra chodzi bardzo płynnie a procesor nie przekracza 55stopni i krata 65 osiąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuj z... jakością dźwięku. Jeśli masz wbudowaną kartę Realtek HD, kliknij prawym na ikonkę w prawym dolnym rogu, daj "Menadżer dźwięku" i w sekcji "Speakers" otwórz zakładkę "Domyślny format". Wybierz jakiś inny, najlepiej "słabszy" i powinno zadziałać.

Nie wiem dlaczego to działa, ale mi pomogło z Bioshockiem 2 i Dawn of War II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 13:37, necron1501 napisał:

Witam, gra ktoś jeszcze przez neta? Bo zastanawiam się nad kupnem na Steamie, ale jedynie
dla multi ;)


To taki żart prawda? Powiedz że żartujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 13:37, necron1501 napisał:

Witam, gra ktoś jeszcze przez neta? Bo zastanawiam się nad kupnem na Steamie, ale jedynie
dla multi ;)

A skąd, tę grę wszyscy kupili dla kampanii single player. Na multi to grają nooby i nołlajfy.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 13:44, SpecShadow napisał:

> Witam, gra ktoś jeszcze przez neta? Bo zastanawiam się nad kupnem na Steamie, ale
jedynie
> dla multi ;)

To taki żart prawda? Powiedz że żartujesz.


Emm, nie? Naprawdę się tematem nie interesowałem, a niestety często FPSy cierpią na falę haxów, które potrafią zniszczyć grę (patrz MW2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować