Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Też jestem lekkim wyjadaczem (400h w CoD4 i 45h w WaW) jako, że ta seria była moim pierwszym spotkaniem z FPSami sieciowymi, musiałem pozbyć się przyzwyczajeń z CoDa - bezmyślnego biegania po planszy na speedzie.

Anyway - jeśli po 3 miesiącach nie zablokują ci klucza to będzie dobrze. Przydałby mi się klucz do Vietnama, do 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, w końcu z samym EA(przedstawicielami) rozmawiałem. Mam nawet zapis rozmowy xD


Muszę się nauczyć, ale za to dobrze strzelam niezależnie od odległości, cóż nawyki pozostają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem punkbustera z płyty ale mimo to nadal gdy próbuję dołączyć do serwera to wyskakuje mi komunikat abym zainstalował i włączył punkbustera. Czy to może być wina tego, że mam windowsa 7 64 bitowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko, te klucze które mozna kupic na allegro za 25 pln pozwalaja na gre multi?
Oplaca sie je kupywac, tzn czy nie ma problemów z graniem na necie (brak ludzi?).
I jak wyglada sprawa z dodatkiem, bo o ile wiem to jakis wyszedl, da sie grac nowmalnie i przyzwoicie bez dodatku?
A i jeszcze jedno, skad mozna zassac klienta do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucze z allegro działają 100 procentowo dobrze i bezproblemowo, nie posiadanie dodatku w niczym nie przeszkadza, serwerów jest od groma, klienta normalnie ściągasz po wpisaniu klucza ze strony dystrybutora...
Sam owy klucz posiadam, od 5 miesięcy i wszystko śmiga jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 19:48, TigerXP napisał:

Szybkie pytanko, te klucze które mozna kupic na allegro za 25 pln pozwalaja na gre multi?
Oplaca sie je kupywac, tzn czy nie ma problemów z graniem na necie (brak ludzi?).
I jak wyglada sprawa z dodatkiem, bo o ile wiem to jakis wyszedl, da sie grac nowmalnie
i przyzwoicie bez dodatku?
A i jeszcze jedno, skad mozna zassac klienta do gry?


Zależy od rodzaju klucza chyba. Są klucze do Origin i takie wprost do gry. Jeśli kupisz ten pierwszy, to grę spokojnie ściągniesz z w/w usługi, jeśli ten drugi to musisz ściągnąć grę z INNEGO źródła. ;)

Ponoć po jakimś czasie mogą Ci tego keya zablokować, ale sam nie zgłębiałem sprawy, tylko coś słyszałem o tym. To może nastąpić nawet po paru miesiącach, niekoniecznie od razu.

Dodatek to Vietnam, można spokojnie grać bez niego, aczkolwiek polecam go zakupić, bo jest świetnie zrobiony i bardzo opłacalny. Szukaj promocji, czasem na Originie można trafić za ok. 20-25zł.

A tutaj masz ilość aktywnych graczy: http://bfbcs.com/pc (w kolumnie po lewej). Nie ma najmniejszych problemów z niedoborem ludu do multika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, sam miałbym pytanko.

Jak obecnie zapisywane są statystyki w multi (ilość zabitych z danej broni, wysadzone MCOMy, KDR itd.) ? Czy jeśli wyjdę w połowie rozgrywki (sam lub przez błąd aplikacji) to czy tracę osiągnięcia z tamtej rundy? Czy może są one zapisywane na bieżąco?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam jeszcze jedno pytanko, mam ta wersje origin, powpisywalem kody itp, wszystko poszlo, tyle ze gre mi chce sciagac na partycje systemowa na której za cholere nie znajde tyle miejsca ile potrzeba. Da sie to jakos zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 20:38, TigerXP napisał:

No to mam jeszcze jedno pytanko, mam ta wersje origin, powpisywalem kody itp, wszystko
poszlo, tyle ze gre mi chce sciagac na partycje systemowa na której za cholere nie znajde
tyle miejsca ile potrzeba. Da sie to jakos zmienic?

W ustawieniach (zakładka ogólne) możesz wybrać na jakiej partycji zostaną pobrane i zainstalowane gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas miałem problem z połączeniem się z EA. Teraz Nie mogę wyszukać żadnych serwerów. Też macie ten problem? I jak go rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 10:39, oOxYg3n napisał:

Przez jakiś czas miałem problem z połączeniem się z EA. Teraz Nie mogę wyszukać żadnych
serwerów. Też macie ten problem? I jak go rozwiązać.


Mam ten sam problem. Ja jednak nie mogę się nawet zalogować, ponieważ pisze, że nie może połączyć się z EA Online. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam podobny problem :( i przy okazji wspomnę, że przy ostatnich problemach z nieśmiertelnikami ukradło mi ich 18!!! w zakładce "nieśmiertelniki" brakuje tych które są zapisane w zakładce "odznaczenie" za zabicia nożem!!! :''(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema
Mam jedno pytanko , czy w BattleField Bad Campany 2 można rozmawiać z drużyną przez mikrofon :D ??
Chodzi czy w grze przez mikro , nie chodzi mi przez programy TS czy vt :D
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować