Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Siema po włączeniu BF BC2 i wejściu w sewery nie mogę wejść na żaden sewer , tak jak by on był niedostępny ??
Jest tak z zagranicznymi jak i polskim G4G.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak z tłumami na serwerach w wersji na PS3? Da się jeszcze spokojnie pograć?(pyta osoba wciąż grająca w Killzona II). I jak wróżycie okres po premierze Battlefield''a 3. Zostanie coś graczy przy Bad Company?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z połęczeniem z serwerami, po udanym wejściu w rozgrywke po paru seksundach gra wyrzuca mnie do meniu z komunikatem przerwania połączenia mimo że mam wyłączoną zapore i antywirusa. Wspomnę że kilka dni temu nie miałem tego problemu .Punkbaster zaktualizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 19:10, diabolo20 napisał:

Witam
Mam problem z połęczeniem z serwerami, po udanym wejściu w rozgrywke po paru seksundach
gra wyrzuca mnie do meniu z komunikatem przerwania połączenia mimo że mam wyłączoną zapore
i antywirusa. Wspomnę że kilka dni temu nie miałem tego problemu .Punkbaster zaktualizowany.

To może potrwać kilka godzin, a potem samo ustanie. BF:BC2 i jego serwery, połączenie internetowe, nie jest dopracowane w 100% i często się sypie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

W podstawkę gra naprawdę sporo graczy. Nie ważne jaką mapę wybierzesz - i tak trafisz na pełny serwer. Problem pojawia się gdy chce się zagrać w coś innego poza rush i conquest (squad deathmatch :e) albo w dodatek vietnam - tutaj już nie zawsze wrzuca na pełny serwer przy każdej mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiertelniki to coś w postaci pamiątek. Są jednak insygnia za zabicia z noża (100 i 200).

Ja natomiast mam inny problem. Dziś zdobyłem szpilki za 4 zabitych z granatników i z materiałów wybuchowych oraz za 2 zabitych z pojazdów wodnych. Każdą z nich po kilka razy. Do tego zdobyłem insygnium za wszystkie brązowe gwiazdki na pojazdach. Problem jednak pojawia się w statystykach, ponieważ tych rzeczy tam nie ma - żadnych z ww. Ktoś wie o co chodzi? Wiem jednak, że punkty za nie zostały mi przydzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, PC. Tylko "może pojawią się po czasie" nie daje satysfakcji. :) Dodam, że nie miałem problemów z tym wcześniej, a teraz dotyczy to tych odznak, bo w między czasie zmieniałem serwery i wylogowywałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 12:26, passenger1 napisał:

od 2 h problem z logowaniem na konto ea online. U Was też?

Też. A chciałem Kone[+] wypróbować :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 15:02, nightfaler napisał:

Jak z tłumami na serwerach w wersji na PS3? Da się jeszcze spokojnie pograć?(pyta osoba
wciąż grająca w Killzona II). I jak wróżycie okres po premierze Battlefield''a 3. Zostanie
coś graczy przy Bad Company?

Póóóóóóóóóóóóóóóóóóóźno ci odpisuje, ale powiem tak: gram dzisiaj w BC "1" i o dziwo trafiam na serwery full ,nieważne jaką mapę sobie wybiorę [również od 3 dni]. Zawsze full i bez problemów z łączeniem, czy znajdowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 19:17, Wijet napisał:

Czy wersja na pc jest go pozbawiona?


Dokładnie tak, w wersji pecetowej nie ma czegoś takiego jak vip code. Jest tylko zwykły cd-key, który tak czy siak musisz podać jeśli chcesz pograć w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna zacząłem grać w BC2 + Vietnam, które zakupiłem na Steamie. Mam też DLC Specact i chciałbym się dowiedzieć, co mi on daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować