Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

A teraz coś mi się pzypomina z tym dx 11 w grze chodzi o lepszą obsługę procesorów z wieloma rdzeniami(dx 11 wprowadza profile do dx 10 i dx 10.1 ).Natomiast na forach EA już dawno pisano że na PC będzie 32 graczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem, forów akurat nie czytam, tylko ich blog i czasem twitter''a. Smuci mnie ta wiadomość, że beta PC będzie dopiero na nowy rok :( No cóż, nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że w ogóle będzie beta :D. Przy okazji sprawdzę, czy będę mógł się cieszyć "tym" w najwyższej jakości na moim kompie, a jeżeli nie, to dołożę te parę złotych i kupie wersję pudełkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 17:52, noobie napisał:

dobrze, że w ogóle będzie beta :D. Przy okazji sprawdzę, czy będę mógł się cieszyć "tym"
w najwyższej jakości na moim kompie, a jeżeli nie, to dołożę te parę złotych i kupie
wersję pudełkową :)

Ja wiem jedno na low detalach nie pogram XD!!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2009 o 20:38, Numenpl napisał:

Ja wiem jedno na low detalach nie pogram XD!!

Ja powoli zaczynam się oswajać z faktem, że już nie długo mój piec, że tak sobię pozwole użyć metafory, nie będzie ogrzewać tak jak powinien. Ale po to zainwestowałem na początku roku w xbox''a360 :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem artykuł o becie i odechciało mi się kupywać BC2.

Po pierwsze te niby perki " Ulepszeń jest całkiem sporo - od zwyczajnego powiększenia zasobności magazynka, po wpływanie na wytrzymałość pancerzy czołgów czy skuteczność poszczególnych rodzajów broni. "

Po drugie brak możliwości czołgania się...
Po trzecie możliwość obserwowania swojego oprawcy podczas respienia..
Co to ma być??!
Battlefield BC MW 2???
Krótko mówiąc jestem troszki zniechęcony do tej gierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby wcześniej nie było takiej gry jak MW, byś nie porównał, a nawet byś chyba był, mniej czy więcej, zachwycony.
Prawda jest taka, ze teraz większość FPSów, jakie będą miały rozbudowany tryb multi, zaczną się opierać na MW... a dokładniej na ulepszaniu itd. Chyba to dobrze ;)
Jedyny minus, dla którego będę rozważał kupno BF:C2, to to czy da się rozwalić chociaż 80% rzeczy jakie się znajdują w grze, i czy to w ogóle pociągnie mój piec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/// ciach

Nie nie porównywał bym, byłbym wkurzony że wrzucają do gry coś tak idiotycznego, min. większy magazynek +20 pestek i co jeszcze zły pomysł bardzo zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 17:02, Adamo55 napisał:

/// ciach

Nie nie porównywał bym, byłbym wkurzony że wrzucają do gry coś tak idiotycznego, min.
większy magazynek +20 pestek i co jeszcze zły pomysł bardzo zły.



No tak, rzeczywiście, dodatki do broni, kolimatory, powiększone magazynki, dwunogi itp co to za idiotyzm! Po cholerę tak rozbudowywać grę! Najlepiej byłoby bez klas! I bez głupich pojazdów co dają przewagę! I bez karabinów! Co za idiotyzmy!

<ironia mode off>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 17:02, Adamo55 napisał:

/// ciach

Nie nie porównywał bym, byłbym wkurzony że wrzucają do gry coś tak idiotycznego, min.
większy magazynek +20 pestek i co jeszcze zły pomysł bardzo zły.


Moim zdaniem takie nowości w grach są ciekawe. Z drugiej strony, rynek gier rozwija się, ani jedna firma nie chce "zostać w tyle". Mysle, że gier wszelkiego typu jest na tyle dużo, że jeżeli komuś zależy na rozgrywce, a nie na tytule i grafice (a już na pewno nie będzie to priorytet), to bez jakiś olbrzymich wywodów zagra w starą część...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie czytamy uważnie.

Nie mam nic do dodatków do broni i ich modyfikacji.
Wnerwia mnie to że będą te perki, może nie wszystkie są złe np. ten który pozwala na zadanie większych zniszczeń pojazdom, ale perki rodem z kall of djuti np. double tap czy też ten perk który powiększa magazynek.
Kałach z 45 nabojowym magazynkiem yeah!!!
Ew jeśli byłaby możliwość odblokowania magazynka bębnowego to już pół bidy, bo lepsze to niż zwykły magazynek z nie wiadomo jaką pojemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 17:21, Adamo55 napisał:

ten perk który powiększa magazynek.
Kałach z 45 nabojowym magazynkiem yeah!!!

Co w tym dziwnego? Jest taki mag do AK - "waffel z bułgarii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołgania fakt brakuje, dla snajpera przydatne dla reszty hmmm ?
Przydałaby się także lorneta albo celownik do odmierzania odległości :D ale i tak gra się miodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutna wieść dla wszystkich grających na ps3 w betę BC2. Beta kończy się 21 grudnia. Następna możliwość pogrania w BC2, już dla wszystkich (x360, ps3, pc) będzie na początku 2010 jak wyjdzie demo tej gry. Info z :

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2009/12/14/ps3-beta-update.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 17:04, Outlander-pro napisał:

No tak, rzeczywiście, dodatki do broni, kolimatory, powiększone magazynki, dwunogi itp
co to za idiotyzm! Po cholerę tak rozbudowywać grę! Najlepiej byłoby bez klas! I bez
głupich pojazdów co dają przewagę! I bez karabinów! Co za idiotyzmy!


Ja liczyłem że nowy BF nie będzie klonem CoDa, a zapowiada się odwrotnie, tylko że system zniszczeń będzie bardziej (?) rozbudowany. :/ Trudno, kolejna gra skreślona z listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2009 o 22:26, Galadin napisał:

Ja liczyłem że nowy BF nie będzie klonem CoDa, a zapowiada się odwrotnie, tylko że system
zniszczeń będzie bardziej (?) rozbudowany. :/ Trudno, kolejna gra skreślona z listy.


A czego oczekiwałeś? Poza tym nazwanie BF''a klonem CoDa, to jak nazwanie Dawn of Wara klonem Starcrafta, CoD''a 2, MoH:AA, Fifa klonem PES''a itp ... To że obie gry mają coś wspólnego, to nie znaczy że jedna gra jest klonem drugiej. W ogóle nie łapię Twojego rozumowania: jaki miałby być BF byś go kupił? Przecież będzie się ZNACZĄCO różnił od MW2. Większe mapy, pojazdy, system klas, otoczenie które da się zniszczyć, inne tryby gry, inny styl rozgrywki itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 22:26, Galadin napisał:

Ja liczyłem że nowy BF nie będzie klonem CoDa, a zapowiada się odwrotnie, tylko że system
zniszczeń będzie bardziej (?) rozbudowany. :/ Trudno, kolejna gra skreślona z listy.


Oj Galadinie, Galadinie. Ty i te Twoje kontrowersyjne poglądy... :P
Nie skreślaj jej, bo możesz baaardzo dużo stracić, daj jej szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny filmik z serii battlefield moments, to już trzeci. Pokazuje następną mapę - Panama Canal. Widać, że tutaj tryb gry to już ze standardowego battlefielda, czyli przejmowanie flag, aby wyzerować tickety przeciwnika.

http://www.youtube.com/watch?v=bJ9fTM-bC9Y&feature=player_embedded#

Premiera jest bodajże 5 marca, ale będzie wcześniej demo na wszystkie platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować