Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ogłoszono kontynuację Battlefield: Bad Company

14 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2009 o 15:51, Zaitsev napisał:

Oh yes - multi w jedynce było przesmerfne.

Trudno się z Tobą nie zgodzić. :)
Już mi ślinka cieknie na samą myśl o Bad Company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety w multi nie gralem (bez golda na XBL sie nie da), to nie jest to duze zaskoczenie - fabulranie bylo czuc, ze gra jest dopiero w polowie albo nawet wczesniej, a tu juz napisy koncowe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj Pepsi musiałeś dać ''pamiętne'' zdjęcie ^^ ?
Niech robią BF3 na pc, a konsole zostawia, w końcu dostały swojego BF''a :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest dopiero dobra wiadomość! Multi w BC jest strasznie wciągające, nie to co nudny single robiony na siłę. Jedynie data wydania trochę odległa, wolałbym jeszcze w tym roku. Cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bettlefield: Bad Company to świetna strzelanka. Najlepszy FPS. Zagrywam w niego do dziś. Ta gra po prostu jest piękna. Ten system zniszczeń te dźwięki wybuchów. To nie jest do opisania. To coś PIĘKNEGO! Każdy musi sam zagrać aby się przekonać.
Tryb single był pojawił się pierwszy raz w tej serii i wyszeł świetnie. Szczególnie godne pochwały jest humor postaci i całej kampanii. To nie wojna

Spoiler

ale pogoń za sztabkami złota



Ale jak zwykle znowu widać jęki o wersję PC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, czy w przypadku drugiej odsłony tego shootera twórcy znów będą zachwycać się systemem zniszczeń - pamiętam, jak były zapowiedzi, czy wywiady i mówiono o wielkiej rewolucji, ale wiemy doskonale jak wyszło. Owszem, były obiekty które można było zniszczyć, ale... spodziewaliśmy się znacznie więcej. Sam shooter wyszedł bardzo fajnie, mi najbardziej spodobała się oprawa audio - tak "czystych" dźwięków broni nie słyszałem dawno, a jazzowe utwory towarzyszące w grze, czy humor naszych kompanów - istny majstersztyk. Nie zdecydowałem się jednak na zakup tej pozycji, bo jest głównie nastawiona na multiplayer - a ja znacznie bardziej preferuje tryb single. Mimo wszystko wieści o kontynuacji będę śledził na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Battlefield: Bad Company to dla mnie jedna z najważniejszych gier w jakie muszę zagrać na PS3. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że Bad Company 2 w końcu wyjdzie nie tylko na konsolach, ale też na PC. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować