Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Death Redemption zapowiedziany

14 postów w tym temacie

Screen robi dobre wrażenie...
Mało jest gier traktujących w tych klimatach. Oby RDR godnie wypełniło lukę w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku pomyślałem, że ktoś robi grę o tematyce "Red ring of death" ;]

Ogólnie westerny-gry mnie średnio pociągają, ale w GUN i Call of Juarez grałem z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:37, VVillow napisał:

Uwielbiam westerny, niestety jest to wymarły gatunek. Życzę grze jak najlepiej.


Wymarły ?! jak dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Westernach zawsze mówi się, jako o gatunku wymarłym. Dobre Westernowe filmy były tworzone w latach 50 - 80. Potem nie było już dobrych filmów. Jeżeli nawet, to remaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia dobra gra osadzona w klimatach Dzikiego Zachodu jaką pamiętam, to Call of Juarez. Mam nadzieję że RDR wykorzysta w dobry sposób silniczek RAGE - GTA na Dzikim Zachodzie? To by było coś...

Obecnie westerny mają się całkiem nieźle - dużymi krokami zbliża się jeszcze Call of Juarez 2 oraz Damnation (może i luźno powiązane, ale realia podobne :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W "Gun" na PS2 grało mi się świetnie, doskonałe animacje, te strzelaniny i fajny klimacik...
Gra miała jednak niezbyt dobrą grafikę, malutką mapę świata oraz wtórne zadania poboczne.

Jak na razie przyglądam się z ciekawością "Red Dead Redemption". Grafika wymiata, aż autentycznie ma się ochotę przystanąć i popatrzeć na krajobraz, ciekawe jak w innych aspektach będzie się gra trzymała. Trzymam kciuki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 01:23, Konował napisał:

Jak na razie przyglądam się z ciekawością "Red Dead Redemption". Grafika wymiata, aż
autentycznie ma się ochotę przystanąć i popatrzeć na krajobraz, ciekawe jak w innych
aspektach będzie się gra trzymała. Trzymam kciuki :D.


Pierwsza część pod tytułem Red Dead Revolver dostępna jest na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:37, VVillow napisał:

Uwielbiam westerny, niestety jest to wymarły gatunek. Życzę grze jak najlepiej.


Na kanale TCM od jakoś dwóch tygodni zaczęto puszczać stare westerny , w liczbie 2 - 3 na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować