Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Masz ochotę na twardą walkę? Zagraj w Codename: Panzers - Zimna Wojna!

20 postów w tym temacie

gram.pl

Mussolini mawiał, że "polityka i wojna jest dla mężczyzny tym, czym dla kobiety macierzyństwo". Stając na czele światowych supermocarstw musisz wiedzieć, że tu nie ma miejsca na płacz, strach czy okazywanie słabości.

Przeczytaj cały tekst "Masz ochotę na twardą walkę? Zagraj w Codename: Panzers - Zimna Wojna!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 18:52, Sephirath napisał:

Cytat z Mussoliniego? Cóż... :)


Woleli z Mussoliniego, jakby rzucili cytatem Z Stalina, Lenina bądź nie daj boże Che Guevary to zaraz ktoś by przylazł z zarzutem promowania komunizmu i nie szanowania pomordowanych w Katyniu.

BTW, zna ktoś, oprócz oczywiście Kryzysu Kubańskiego, strategię osadzoną we wczesnozimnowojennych realiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panzers 1 to była gra. Dwójka mnie nie przyciągnęła. W trójkę [o ile faza 3 wyszła] nie grałem. Mam nadzieję, że nowe panzersy będą naprawdę dobre. Fizyka się prezentowała na filmikach bdb. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu kolejny dobry tytuł szykuje się na PC''ty. Mam nadzieję, że się nie zawiedziemy (my gracze). Dawno nie grałem w dobrą taktyczną grę wojenną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, chociaż tyle, że polonizacja tylko kinowa, dubbingowi mówimy stanowcze NIE.
A Fazę 1 i 2 mam, bo była w CDA, ale jakoś nie zainteresowała mnie na tyle, żeby instalować. CoH rlz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2009 o 19:46, Vojtas napisał:


Dzienks, ale większość tytułów ma już wartość muzealną, zwłaszcza te strategie od SSi. Jeśli chodzi o turówki to może są jakieś scenariusze do The Operational Art of War 3. A z gier w klimacie to przypomniało mi się że było coś takiego jak Hammer & Stickle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 11:35, plasot79 napisał:

> http://www.mobygames.com/game-group/korean-war-era-games
Dzienks, ale większość tytułów ma już wartość muzealną, zwłaszcza te strategie od SSi.
Jeśli chodzi o turówki to może są jakieś scenariusze do The Operational Art of War 3.
A z gier w klimacie to przypomniało mi się że było coś takiego jak Hammer & Stickle.


Hammer & Sickle: Czerwony Sztorm. ;) Ale nie miałem przyjemności. Z poważną strategią to ma raczej mało wspólnego - bo chyba o poważne grze myślałeś. Szukając w mainstreamie ciężko znaleźć coś, co wychodzi przed szereg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 13:00, Vojtas napisał:

Hammer & Sickle: Czerwony Sztorm. ;) Ale nie miałem przyjemności. Z poważną strategią
to ma raczej mało wspólnego - bo chyba o poważne grze myślałeś. Szukając w mainstreamie
ciężko znaleźć coś, co wychodzi przed szereg.


"Te" się tak skądś przypałętało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam że można kupić tą grę w cenie 79,90 zł gdy ma się zarejestrowaną grę Codename: Panzers - Faza Druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 16:23, plasot79 napisał:

> Dodam że można kupić tą grę w cenie 79,90 zł gdy ma się zarejestrowaną grę Codename:

> Panzers - Faza Druga.

Ale to chyba wersję CDPową, ja mam Panzersów 2 od Cenegi ( http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=407


*W gram.pl/sklep,a gra oczywiście od CDP zarejestrowana na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować