Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted 2 - nowe informacje

22 postów w tym temacie

Szkoda że Elen nie będzie nawet fajna była :) Ale nowa towarzyszka do tego ładniejsza to umili , no i to może świadczyć o co-opie. Ludzie kolejny ex godny polecenia sie szykuje :) a kaski brak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten tytuł to dla mnie "MUST HAVE" z niecierpliwością czekam na premiere. Co do 1 to miałem 2 podejścia: 1. normalnie, a 2 po wprowadzeniu trofeów trza było se podrasować konto( tresures z 36 do 52 podniosłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:37, Sejo. napisał:

ten tytuł to dla mnie "MUST HAVE" z niecierpliwością czekam na premiere. Co do 1 to miałem
2 podejścia: 1. normalnie, a 2 po wprowadzeniu trofeów trza było se podrasować konto(
tresures z 36 do 52 podniosłem).


Ja najpierw zaliczyłem 1000 punktów bez trofeów, a potem po patchu zrobiłem to samo, i - co ciekawe - ani trochę się do tego nie zmuszałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Elen najfajniejsze było to, że to jedna z niewielu takich bohaterek, której nie zrobiono jak Larze niewiarygodnie wielkiego biustu po to zeby sprzedać grę, tylko zrobiono z niej normalną kobietę i chyba dla tego wydawała sie tak bardzo ludzka i nie była kolejną nadmuchaną panienką. Zobaczymy czy Chloe uda się jej dorównać i czy też będzie się dało odczuć jakby była kimś wiecej niż stekiem polygonów na ekranie telewizora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 1 byl swietny, ale boje sie ze przesadza z ta "kryminalna przeszloscia" i mniej przyjazna strona Nathana. To byl i jest fajny gosc, nie potrzebuje zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:46, gnysek napisał:

W Elen najfajniejsze było to, że to jedna z niewielu takich bohaterek, której nie zrobiono
jak Larze niewiarygodnie wielkiego biustu po to zeby sprzedać grę, tylko zrobiono z niej
normalną kobietę i chyba dla tego wydawała sie tak bardzo ludzka


Mhm, się zgadzam. Co prawda nie jest nigdzie powiedziane, że jej nie będzie, więc może wróci, tylko jej rola będzie mniejsza... Ja tam cały czas uważam, że ona ukrywa coś ważnego przed Nathanem (patrz: jej dziwne zachowanie w scenie na balkonie, z kamerą), tylko nie mam pojęcia, co ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 była bardzo fajna 3 razy do niej podchodziłem ^^ zgadzam się z Renorem mi tez się wydawało że ona chce coś zataić przed Nathanem. Paddy na jakim poziomie trudności grałeś? bo jeśli na easy to się nie dziw ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ta gra na prawdę niesamowicie wygląda - chyba będę musiał ją wpisać na listę gier, w które należy zagrać przed śmiercią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncharted: Drakes Fortune było jedną z gier dla których w końcu kupiłem PS3 i zarazem pierwszą grą którą ukończyłem na tej konsoli.
Drakes Fortune było na prawdę niesamowitym tytułem który pomimo prawie 2 lat na karku jest jednym z najpięknieszych graficznie (poza tymi cholernymi texturami tła które wygladają jak za czasów pegasusa) gier, fabularnie gierka była również ciekawa, postacie były realistyczne i ludzkie (nie żebym nie lubił w/w Lary ale z nią się jednak ciężko utorżsamiać).
Mam nadzieję że Among Thieves będzie równie dobre co jedynka, jeśli tak to hit murowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe Pamiętam, że to właśnie Uncharted był jednym z 3 tytułów dzięki którym zdecydowałem się na PS 3 ;] I nie żałuję ;] Ta gra jest wiele warta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pal licho Co-Op :P Jeśli kampania single player będzie na tyle genialna co w jedynce to z pewnością bez multi się obejdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, najciekawsze z tego wszystkiego jest to, że na gram.pl odczułem miłe łaskotanie czytając wasze komentarze.
A myślałem, że dawny dobry duszek fajnych komentów, na którego poluje tyle trolli, to gościł jeno na Poly. Po zmianach z Agorą jak widzę wywiało go tutaj. :D

A co do Uncharted? Nic dodać nic odjąć, szczególnie odjąć. :D

Gra zachwycała i Graczy i ich niegrających znajomych. A Drake został jak mało, który bohater growy wpisany w kalendarzyk ochów i achów płci pięknej mi znanej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam teraz w jedyneczkę i im dłużej gram, tym bardziej mi się podoba. To moje drugie podejście do tej gry. Gra jest świetna, i nie tylko graficznie.

Dwójeczka MUST HAVE, za cooperative dam nawet w kościele na tace :P To będzie genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 20:04, Paddy Lary napisał:

hmm, gry od razu nie kupię.... ale potem kto wie, kto wie... jedynka fajna była ale rewelacji
nie było i była za łatwa!


Uff- za łatwa ;) Zagraj na trudniejszym poziomie, do jednej strzelaniny można mieć sporo podejść. Przepis na sukces to głowa na karku i celne oczy :) A myśleć trzeba przede wszystkim, bo jeśli potraktujecie tą grę jak symulator Rambo, nie przyniesie to nic, poza frustracją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 11:19, palpatine napisał:

Uff- za łatwa ;) Zagraj na trudniejszym poziomie, do jednej strzelaniny można mieć sporo
podejść. Przepis na sukces to głowa na karku i celne oczy :) A myśleć trzeba przede wszystkim,
bo jeśli potraktujecie tą grę jak symulator Rambo, nie przyniesie to nic, poza frustracją
:P


True...true... Jak grałem to czasem nawet headshot nie zabijał, dopiero drugi dawał radę. A strzały w korpus? Na normalu hyba 5 czy 6 do killa. I rambo nie przejdzie.
A co do panienki to drażni mnie że w każdej grze z bohaterem facetem musi on być alfonsem i co nowa część lub dodatek to nowa dupa. Ellen była fajna, choć jak napisał "Renoir" trochę podejrzana, nie tylko na balkonie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować