Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeszcze jeden Battlefield w drodze?

22 postów w tym temacie

Syf,kiła i mogiła!

Bad Company, Bad Company 2 no i oczywiście BF 1943: Pacific też tylko na konsole. Pozostało nam grać w BF2, CoD i WoW :lol:

Trzeba się będzie przymierzać do zakupu xbox''a. Jedyne co mnie martwi to sterowanie na padzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Friar-PL- jak kupowałem PS3 to też o sterowanie się martwiłem , ale po godzinie gry w dowolną strzelankę da się łatwo przyzwyczaić (a przynajmniej ja tak miałem).

A wracając do tematu- osobiście czekam na chwilę obecną bardziej na Heroes, jednak pewnie zagram w Pacifica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 11:13, mik999 napisał:

Friar-PL- jak kupowałem PS3 to też o sterowanie się martwiłem , ale po godzinie gry w
dowolną strzelankę da się łatwo przyzwyczaić (a przynajmniej ja tak miałem).

A wracając do tematu- osobiście czekam na chwilę obecną bardziej na Heroes, jednak pewnie
zagram w Pacifica.


Owszem. Da się przyzwyczaić, ale przypomina to składanie zegarka w rękawicach bokserskich. Klawiatura+mysz w FPSach są narazie niezastąpione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, jasne. Myślisz, że gry o tej tematyce by powstawały, gdyby nie nieustający popyt na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, że każda wojna to wielkie zło. Jednak jakby nie patrzeć II WŚ ma bogatą i ciekawą historię. Każdy z nas potrafi wymienić przynajmniej 3 wielkie bitwy. Tym bardziej, że dzięki grom takim jak MOH, CoD czy właśnie Battlefield można poszerzać swoją wiedzę historyczną.
Np ostatnio na Discovery leciał program historyczny "Pola Bitew" (ang: Battlefield ;P ) i w życiu bym się na nim nie zatrzymał i nie dowiedział wielu ciekawych rzeczy, gdyby nie to, że podtytuł brzmiał "El Alamein" - Ci co grali w CoD2 i Batka 1942 wiedzą :)
No więc właśnie, nawet jeżeli ktoś "rzyga shitami" o II WŚ niech po prostu w nie nie gra -.- , a innym ludziom da prawo do wyboru.

Poza tym już wolałbym, żeby to Battlefield był wydawany raz po raz, a nie np jakiś tam NFS: Pimp my VW GOLF

No i ostatnie zdanie: JAK TO NIE NA PC??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zapowiedzieli kontynuację BF-a 2 na PC to rzeczywiście byłoby super, swoją drogą kiedyś na jakiejś stronie internetowej czytałem wypowiedź jednego z ludzi z DICE, który mówił że następna gra z serii BF będzie osadzona w czasach współczesnych i będzie właśnie kontynuacją BF-a 2, i mówił, że tą grą będzie właśnie BF3, no ale widać chyba plany się zmieniły i nie zapowiada się na to byśmy mieli w najbliższym czasie przeczytać zapowiedź BF3.
Dziwie się EA, że BF 1943 Pacific ma ukazać się tylko na konsolach, popełniają duży błąd bo na kolejnego BF-a na PC czeka naprawdę spora ilość graczy i liczę na to, że chociaż BF 1943 ukaże się na PC, bo z tego co na razie widze na kontynuację BF2 nie ma co liczyć i wychodzi, na to, że gracze PC mają zadowolić się jakimś dennym BF Heroes, który jak dla mnie tylko udaję grę z serii BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pecetowcy otrzyjcie łzy !
Na stronie konkurencji właśnie napisali, że zarówno ta gra jak i Bad Company 2 wyjdą również na PC
Osobiście bardziej czekam na ten drugi tytuł - chociaż z braku czasu nie kupiłem jeszcze pierwszej części :/ Jednak kupię prędzej czy później, bo swego czasu od dema nie mogłem się wprost oderwać (było całkiem obszerne swoją drogą) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne bo czytałem że i na piecykach zagości nowy "batek". Nie wiem czy cieszyć się z tego że Bad Company będzie na PC, wersja konsolowa była średnia ale może uda im sie coś poprawić ( w co powątpiewam).

Dlaczego niektórzy mają dośc IIWŚ w grach? Bo mają juz dość kampanii alianckich, ze szczególnym naciskiem na USA.
Nie będę tego rozwijał bo raz o tym ktoś wspomnial to potem był niezły flame war.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować