Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mężczyzna próbował udusić swoją dziewczynę kontrolerem Wii

102 postów w tym temacie

Równie dobrze mógł użyć kabla od telewizora, albo czajnika elekrtycznego, ale ponieważ to była konsola, to zaraz zaczną się głosy o brutalności i wypaczaniu psychiki przez gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym użył poduszki a potem bym powiedział, że "myślałem, że ona śpi na brzuchu i chciałem jej położyć poduszkę pod/nad głowę".

Wii jest ZŁE. Psuje telewizory, szyby, żyrandole i kaleczy ludzi oraz zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze jej tak zjadła ciasteczka choć nie powinna! Nie no żartuję. Facet musiał bardzo lubić te ciastka skoro był skłonny ją zabić. Ale to już trzeba go leczyć a nie do więzienia brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psychol i tyle. Czy chciał zabić kontrolerem, czy kablem, czy czymkolwiek innym - nie ma to znaczenia. Za kratki takiego, społeczeństwu będzie lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, coraz więcej tych wieści o morderstwach z ,,użyciem konsol". Był Xbox 360,PS3, teraz Wiii no to czekamy na to, aż ktoś zabije (lub nie) za pomocą PSP czy Gameboya ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może w końcu przestaną produkcji konsol i pecetki znowu będą naczelne XD ale szczerze to my się śmiejemy z cudzego nieszczęścia. Nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG ROTFL LOL

Czekam na poderżnięcie gardła połamaną płytką.
I zmiażdżenie spadającą jednostką centralną.
I śmierć z nudów podczas gry w Simsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 12:24, Bartłomiej112 napisał:

Powodem były ciasteczka ?? No bez jaj ,bo mogl se sam je kupic... A ten powie mi ktos
ile to jest w polskich walutach to 40 000$ ???


Przy obecnym kursie dolara to około 144 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z niego idiota ;] A może niektórzy debile i socjaliści zakażą posiadania konsol, bo w końcu mogą spowodować groźne wypadki. Podobnież, jak widelce, wykałaczki, broń palna, samochody etc. Przez podobny przypadek w Wielkiej Brytanii zakazano posiadania replik broni białej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 12:19, Ryan Kam napisał:

Ehh, coraz więcej tych wieści o morderstwach z ,,użyciem konsol". Był Xbox 360,PS3, teraz
Wiii no to czekamy na to, aż ktoś zabije (lub nie) za pomocą PSP czy Gameboya ...



Ta,ja teraz czekam na zadźganie tym długopisem(?) od DS''a. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować