Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 bez Blizzarda

39 postów w tym temacie

Blizzard zawsze miał zdrowe podejście do robienia gier- nie zależy im na rozgłosie, bo już mają tego aż za dużo. Miło przeczytać, że robią wszystko aby te gry były jak najlepszej jakości i wyszły możliwie jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw obowiązki, później przyjemności :) W sumie dobrze, że przynajmniej zrekompensują to fanom organizując własne imprezy. Chociaż przepuścić takie targi takiej korporacji to grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze :D. Tak sławne tytuły jak Diablo czy StarCraft powinny być doszlifowane do perfekcji. Nigdy nie zawiodłem się na grach Blizzarda i mam nadzieję, że tak pozostanie. Jedyne na co jeszcze czekam to zapowiedź prac na Warcraft IV : ). Hail Blizzard!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 12:12, Laston napisał:

Czyli z tego rozumiem że Activision będzie na E3 a Blizzard już nie... ?


W tym roku nie będzie Blizzarda. Pracują po prostu nad grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie Blizza? Toż to dramat! Gdyby mieli się tam pokazać, musieliby przygotować nowe cudeńka, a tak znowu trzeba czekać na jakieś ciekawsze przecieki czy wywiady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 12:46, Wintesun napisał:

Phi, też mi targi. Ponad połowy z tych firm tam obecnych nie znam.

A ja dla odmiany nie potrafię powiązać z żadną grą dwóch czy trzech firm. Reszta jest mi znana.

Jak widzę jakiś "festiwal" muzyki hip-hop to też mówię "phi, co to za koncert, żadnego wykonawcy nie znam". W końcu jak czegoś nie znam to znaczy, że jest to nie warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pojawią się bo nie mają nic do pokazania.
kto ścierpi kolejne zanudzanie starym jak świat wowem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały Blizzrad, jak zawsze oryginalny =D Stworzyli BlizzCon więc po co mają się pokazywać na jakichś tam E3 (które z roku na rok tracą swoją renomę ...) ? Jeżeli inne firmy nie zmienią swojego podejścia to żadne inny MMO nie pokona WoW''a =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie czas to pokażą coś nowego, Blizzard zawsze długo zbiera materiały zanim coś ogłoszą. Dość długo już np. nie było żadnych nowych wieści o SC2 czy D3. E3 w sumie im niepotrzebne, bo i tak są wystarczająco znaną firmą a w dobie powszechnego dostępu do Internetu nieobecność na jednych targach nie znaczy aż tak wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to trudno, ale i tak możemy mieć pewność, co do dopracowania wszystkich gier, no bo jak inaczej oceniać gry Blizzarda, każda następna coraz lepsza była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie zna nawet połowy tych firm, to faktczynie mało interesuje sie grami.

Atlus, Atarai, Activision, Capcom, Eidon, EA, Lucasarts, Microsoft to nie są mało znane firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie blizzard poprostu nie ma co do pokazania, po tym jak DoW2 ujrzał światło dzienne i każdy z nas ma możliwość przetestowania go osobiście, a zdecydowana większość jest zachwycona nowym DoW2, to taki mały starcrafcik ma się nijak przy takim projekcie jak DoW2 który bardzo wysoko postawił poprzeczkę w gatunku RTS... i teraz Blizzard się głowi jak przekonać wielu ludzi że jednak starcraft ma coś do pokazania... hehe przychodzi mi tu na myśl pierwsza prezentacja (20min) starcraft2 gdzie to autorzy w dość wyrazisty sposób zachwalali (słabą wg mnie) fizykę gry starcraft, oraz tzw cliff jumping (jakby w Red Alert 3 tego nie było ;p ) tak więc reasumując blizzard się nie pojawił bo nie ma z czym, DoW2 zapowada się i raczej napewno będzie grą roku z gatunku RTS oraz stanie się nowym królem RTS jak niegdyś SC1, potem DoW1, kolejnie CoH, a teraz DoW2

bo tak na dobrą sprawę co SC2 ma innowacyjnego i nowego? nawet grafikę ma jak gry zprzed 2ch lat taki CoH (Comapny of Heroes) wygląda o niebo lepiej, fizyka? już dawno w RTS-ach występuje i to bardziej zaawansowana niż w SC2

nie ukrywam że jedyne co mnie interesuje w SC2 to jego świat

no i jeszcze jest Diablo 3 o którym lepiej się nie wypowiadać, bo jak ujrzałem mroczną z zalożenia grę malowaną pastelami i do tego bardzo kolorową to szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 13:29, red1939 napisał:

Atlus, Atarai, Activision, Capcom, Eidon, EA, Lucasarts, Microsoft to nie są mało znane
firmy.


Jakie gry stworzyło (wydało):
# Atlus U.S.A., Inc.
# 505 Games
# IndieCade
# KOEI Corporation
# Serious Games

Tylko bez korzystania z google proszę.
Tak, pozostałe firmy znam. Ale to nie oznacza, że wszyscy muszą się tak samo interesować grami i wydawcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2009 o 13:54, mblade napisał:

bo tak na dobrą sprawę co SC2 ma innowacyjnego i nowego? nawet grafikę ma jak gry zprzed
2ch lat taki CoH (Comapny of Heroes) wygląda o niebo lepiej, fizyka? już dawno w RTS-ach
występuje i to bardziej zaawansowana niż w SC2

nie ukrywam że jedyne co mnie interesuje w SC2 to jego świat

no i jeszcze jest Diablo 3 o którym lepiej się nie wypowiadać, bo jak ujrzałem mroczną
z zalożenia grę malowaną pastelami i do tego bardzo kolorową to szkoda gadać...


Starcraft był grą idealną. Pozostawienie większości elementów w części 2 to moim zdaniem same plusy. Tam nic nie trzeba zmieniać, nic dodawać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tu do zapowiadania? Bizzard dalej będzie robił swoje tasiemce. To chyba oczywiste, że prędzej czy później będzie WarCraft IV, Diablo IV, StarCraft III i kolejny add-on do WoWa. Masy ludzi ze zniecierpliwieniem oczekują zdania "Już robimy." Zresztą co nowego mogą teraz zapowiedzieć? Podzielili sobie Diablo i StarCrafta na 3 części, to mają co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować