Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft ostrzega: zmieńcie system!

84 postów w tym temacie

Już widzę te narzekania użytkowników:
- Ależ ja protestuję! To nie sprawiedliwe, że u was wszystko działa szybko i sprawnie, a u mnie muli się i zawiesza! Skandal!
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedny Microsoft... Niechcący wydali dobrego jakościowo Windowsa (XP) i teraz biedactwa nie mogą znaleźć sposobu jak wrócić do tej krainy mlekiem i miodem płynącej pełnej bugów, aktualizacji i nowych wersji... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał słów tego gościa w jakikolwiek sposób serio wystarczy wpisać w youtube jego nazwisko i już mamy lepszy humor ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a ja sie z przedstawicielem M$ zgadzam calkowicie. Dziwne, ale prawdziwe. Przedsiebiorcy apeluje:

Zmienicie Windowsy na MacOS X albo Linuxa, pozbedziecie sie w ten sposob wielu uzciazliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie będzie czegoś lepszego niż XPek (obaczymy, może to już Windows 7?), wątpię żeby firmy go zmieniły. Bo po co męczyć się Vistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za idioci ! Po co ludzie mają zmieniać swojego idealnego jakościowo XP''ka na Vistę, która działa perfekcyjnie dopiero przy 4 GB RAM''u ? Żadna firma nie daje pracownikom dostępu do takich maszyn a XP działa idealnie nawet przy 256 MB :P Chciałbym przypomnieć, że Windows 7 jeszcze nie wyszedł, więc jeśli już to to ostrzeżenie od Microsoftu powinno zostać ogłoszone dopiero w przyszłości, dalekiej przyszłości, bo nie wiadomo kiedy zobaczymy na rynku w pełni sprawną wersję Win''a 7.

Pozdrawiam,
Colin mcrae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym w sumie się rozpisywać, ale... Wszyscy i tak wiedzą, o co chodzi, jaki jest XP i jaka jest Vista. I to nie chodzi że Vista jest gorsza w każdym aspekcie - po prostu za mało oferuje w stosunku do wymagań i problemów jakie potrafi czasem stworzyć.

A słowa Balmera najlepiej skomentuje kapitan Picard: http://i36.tinypic.com/2yy2hpj.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vilmar cóż, już beta Windows 7 jest lepsza od Windowsa XP więc coś w tym jest. Podobnie było z Windows Me - jedna, wielka kicha, po czym pojawił się świetny Windows XP. Teraz mamy nędzną Viste a na horyzoncie świetny Windows 7 (mam nadzieję, że nazwę zmienią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

............................................________........................
....................................,.-‘”...................``~.,..................
.............................,.-”...................................“-.,............
.........................,/...............................................”:,........
.....................,?......................................................\,.....
.................../...........................................................,}....
................./......................................................,:`^`..}....
.............../...................................................,:”........./.....
..............?.....__.........................................:`.........../.....
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../........
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/...........
..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}...........
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../............
...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../.............
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”...............
............/.`~,......`-...............................\....../\...................
.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__...........
,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,....
.....`=~-,_\_......`\,.................................\........................
...................`=~-,,.\,...............................\.......................
................................`:,,...........................`\..............__..
.....................................`=-,...................,%`>--==``.......
........................................_\..........._,-%.......`\...............
...................................,<`.._|_,-&``................`\..............

Też mam Picarda! :D

A co do newsa, to typowy marketingowy bullshit, jak coś jest dobre (XP) to nie ruszac i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Po co ludzie mają zmieniać swojego idealnego jakościowo XP''ka na Vistę,
>która działa perfekcyjnie dopiero przy 4 GB RAM''u ?
Uwierz mi Vista NIGDY nie działa perfekcyjnie. Wiem bo u kolegi byłęm jak się chwalił nowym kompem i co chwila wywalało go z gry...
A co do newsa to mam jedno do powiedzenia : M$ jest do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL mój ojciec ma w pracy Windows NT 4.0 i nie narzeka. Na tych kompach to XP ledwo co by się uruchamiał więc o czym ten pan mówi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mało kto zrozumiał o co chodzi w news''ie... Nie chodzi o to, żebyście wy zmieniali system na nowy, ale o to by firmy produkujące oprogramowanie bardziej wspierały nowe systemy. Przynajmniej ja to tak rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować