Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 1943 - szczegóły

57 postów w tym temacie

Czyżby jakiś drugowojenny (i sieciowy) FPS, w którego zagram z przyjemnością? Muszę przyznać, że BF1942 lubiłem za etapy rozgrywające się na Pacyfiku (no, pustynne jeszcze ujdą, ale to nie to samo), a tutaj będzie tego pełno. I dobrze, bo mapy miejskie były beznadziejne i miały skopany klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej mi się to podoba... O ile wyposażenie każdej klasy w broń niszczącą czołgi mogę zrozumieć, to już nieograniczoną liczbę amunicji nie za bardzo... Jakoś mnie ten tytuł nie przekonuje. Już chyba lepiej poczekać za darmowym Battlefield Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne zmiany. Broń niszcząca czołgi w każdej klasie jeszcze przejdzie, ale nieograniczona ilość amunicji, i brak nacisku na grę drużynową, która jak dla mnie była jednym z najważniejszych elementów poprzednich BF-ów nie nastraja optymizmem, , widać po tych zmianach, że może i gra będzie wyglądała poważniej od BF Heroes, ale twórcy próbują ją upraszczać. No cóż zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia. Szykuje się gra dla casuali - druga z serii po nadchodzącym darmowym Battlefield Heroes. No, ale dobrze że przynajmniej tworcy przed premierą informuja jak to będzie wygladało - uczciwe zagranie. Ja w takim razie sobie (najprawdopodobniej) ten tytuł odpuszczę. Pozostaje czekać na Bad Company 2 - tego raczej nie uproszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piechur i zwiadowca.. Jeśli to będzie taka różnica jak przy szturmowcu i komandosie, to ja dziękuję. Wolałbym już inżyniera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Producenci chcieli się upewnić, że postacie, niezależnie od klasy, poradzą sobie w każdej sytuacji, dlatego wszystkie kategorie zostaną wyposażone w broń, mogącą zniszczyć czołgi. By przyciągnąć jak największe rzesze graczy, zdecydowano się wprowadzić nieograniczoną liczbę amunicji oraz automatycznie odnawiający się poziom życia. Zrezygnowano ponadto z obecnej w poprzednich częściach koncentracji na rozgrywce drużynowej."

nie proszę, zrezygnować z czegoś, co czyni Battlefield''a wyjątkową seria ? (teamplay) Zrezygnować z paska życia ? Nieee, zapowiada się kolejny bezmózgi shoter ala CoD 4 - strzelaj ile wlezie, team play zbędny -.- a byl tak pięknie. No ale zobaczymy co z tego będzie. Mam nadzieję, że z BC nie zrobią czegoś takiego -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 21:48, Dekerinho6 napisał:

Nie przepadam za Battlefield 1943 ... ;(


Tak? Przecież gra się jeszcze nie ukazała a Ty już piszesz że za nią nie przepadasz :P No chyba że pomyliłeś ten tytuł z poprzednią grą z tej serii rozgrywaną w realiach II wojny światowej - Battlefield 1942.
A od siebie dodam iż bardzo mnie cieszy fakt iż ta seria wraca niejako do korzeni. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dave03 - dla mnie nie wraca do korzeni, tylko płynie nowym - złym - nurtem :/
Pitkin - między szturmowcem i komandosem są duże różnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze pamiętacie to w BF1942 snajper nazywany był właśnie Scoutem - Zwiadowcą. Wydaje mi się, że teraz podobnie będzie... Zwiadowca - Snajper, a Piechur to po prostu żołnierz z karabinkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ari13
A snajper to pewnie będzie zwiadowca (bo skoro piszesz, ze zwiadowca, to sniper).

Dobrze, że ostrzegli, by omijać grę szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja, że będzie jak w Star Wars :P

Stormtrooper(szturmowiec) jest szturmowcem a Scouttrooper(zwiadowca) jest snajperem : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrót do korzeni? Żart przedni.

Już namiastę braku teamplaya mialem w CoD4, mimo iż lubię samotne zabawy to gra multi niewymagająca gry drużynowej? Nonsens.
Dodać do tego stare błędy z BF2 i BF2142 i człowiekowie odechciewa się zaznajomienia z tytułem. Dobra nie bądżmy realistami :]
Ale jaką funkcję miałby zwiadowca? Kamper ... znaczy tego, snajper, go nie wyręczy? Ciekawe co dadzą mu przeciwpancernego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Producenci chcieli się upewnić, że postacie, niezależnie od klasy, poradzą sobie w każdej sytuacji, dlatego wszystkie kategorie zostaną wyposażone w broń, mogącą zniszczyć czołgi. By przyciągnąć jak największe rzesze graczy, zdecydowano się wprowadzić nieograniczoną liczbę amunicji oraz automatycznie odnawiający się poziom życia. Zrezygnowano ponadto z obecnej w poprzednich częściach koncentracji na rozgrywce drużynowej. "

I to tyle w temacie serii. BF2 był ostatnim z Battlefield''ow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować