Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 1943 - szczegóły

57 postów w tym temacie

Oj czemu się tak stresujecie? Przecież to nie jest pełnoprawny produkt tylko mała gierka do ściągnięcia z PSS i Marketplace, no i na piecach chyba też tylko do kupienia online....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wake Island i cały ten system zniszczeń wygląda świetnie, ale 3 mapy i 3 klasy żołnierzy to zdecydowanie za mało. Myślę, że ta gra nie będzie dużo kosztować ze względu na zawartość. Na razie będę grał w BF2, ale oczywiście czekam na 3 gry z tej wspaniałej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...chcecie BF:Heroes? To sobie zagrajcie w oryginał a nie kserokopie. W Team Fortress 2 szczególnie wieczorami jaja są jak berety (śpiewający pijani Szkoci i tak dalej).

Dopiero teraz doczytałem, że ten nowy Batek ma mieć tylko 3 plansze! Przecież to jest jakiś skandal. Niektóre mody oferują więcej. Chyba, że ta gra podobnie jak Heroes będzie za darmo... to wtedy się z tym zgodzę.

Jednak z tych trzech gier najbardziej czekam na Battlefield: Bad Company 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) 3 mapy...
2) 3 klasy...
3) mapy do 24 osób...
4) samoodnawiające się życie...
5) każdy ma wyrzutnię rakiet...
6) brak nacisku na teamplay...
7) nieskończona amunicja...

o ile jestem w stanie zrozumieć punkt 1 2 i 3 (choć ledwo) to reszta jest dla mnie całkowitym absurdem...a największy to odejście od gry drużynowej w grze która właśnie dzięki walce w drużynie wyrobiła swoją pozycję...
mam wrażenie że teraz gra zamieni się w walkę snajperów chowających się po krzaczorach i czekających aż odnowi im się życie zanim ruszą do kolejnego ataku :/ no i skąd do diabła pomysł z nieskończoną amunicją?! to może jeszcze przeładowywać nie trzeba???????

jak dla mnie ta gra właśnie zjechała na dno listy gier oczekiwanych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra stworzona dla casuali na konsole i tyle. Ja tam mam nadzieję, że jednak doczekamy się tego zapowiadanego od ohohoho patcha do BF2 i 2142(ten mi akurat wisi) i chociaż tyle z ożywienia serii będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny Battlefield na jakiego bym miał ochotę to remake 2 - lepsza grafa, jakieś mapki nowe i raczej kosmetyczne ulepszenia.

Bad Company na multi też jest imho do d***, 24 gracze :/
A właśnie patch miał być no ale pierw trzeba zrobić 500 BF.
Battlefield: Nocne Życie to by było coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Lailonn zaczynamy od nowa po 2 letniej przerwie :))Mamy nowy produkt i im wiecej ujawniaja szczegolow tym coraz gorzej to wyglada,proponuje od razu stalego net-bata oraz staly UAV bedzie jeszcze bardziej teampleyowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tadam. Ale nie poinformowaliście nas o bardzo ważnej notce z Kotaku.
Cena gry to jakieś 15-20$ i jej waga ok. 350Mb.
Jak dla mnie to przyzwoita zawartość jak za tą kaskie, (o ile złocisz bardziej nie osłabnie).
Taka przystaweczka przed Bad Company 2 bądź Modern Warfare 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocno okrojony BF42 z lepszą grafą i nieco inną rozgrywką? Jakoś mnie do tego tytułu nie ciągnie, szczególnie że mam Battlefielda 1942 + BF2 , i chyba mi to wystarczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę nie w temacie ale zapytam:
czy w BF2 jest dużo polskich serwerów, bo zastanawiam się nad kupnem tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do michalcies:
Jak chcesz kupić BF2 to kupuj wersję Deluxe Edition, a jeśli chodzi o serwery to nie masz się co przejmować, dużo polaków gra, tu masz kilka polskich serwerów rankingowych: http://www.game-monitor.com/search.php?search=.pl&vars=bf2_ranked=1,gamever=1.1.2965-797.0&game=bf2
Jak coś to wal do mnie na xfire''a: tmk307 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem Battlefield 1943, to tak jakby bardzo rozbudowany mod do gry Battlefield 1942 i w zasadzie niewiele więcej. ;] Ale to i tak nie zmienia faktu, że ten tytuł zapowiada się naprawdę bardzo interesująco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mod to modyfikacja a tu jest napisana od podstaw gra na silniku frostbite ;D i to jeszcze odchudzona w porównaniu do swietnej 1942... nielimitowana amunicja i panzery dla wszystkich? Poj***o ich? To jak tam grac czołgiem -_-? i w ogóle to o co chodzi z tą grafiką jest jakaś jaskrawa przerysowana ocb -__-? Na Stos z nimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować