Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamieszanie wokół platform ME 2

35 postów w tym temacie

Jestem prawie pewien, że Mass Effect 2 pojawi się na PS3. Na dzień dzisiejszy bardziej bym się zdziwił, gdyby zakomunikowali, że na konsolę SONY się nie pojawi.

Mówi się, że na najbliższych, marcowych targach mają dokładnie wszystko zapowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Liczy sie jedynie by było na PC. Jedynka była.....nie jestem w stanie opisać moje emocje związane z tą grą ^^ Boska poprostu...no dobra bez przesad,świetna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że byłoby to trochę nieuczciwe w stosunku do graczy grających na PS3 (nie liczę wrednego M$ ze swoim halo 3 i wars tylko na x360). Mimo wszystko dla mnie także liczy się by był na PC :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm czemu nie uczciwe...sony ma swoje exclusivy i microsoft..ale mniejsza z tym.. mam x i pc więc luz ...na coś wyjdzie hehe ;p pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony też potrafi trochę podebrać Xboxowi:) Gra jest bardzo dobra, więc nie widzę powodu, czemu część graczy miałaby być poszkodowana brakiem tej pozycji na PS3. A na PC będzie z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastawnawia jedna rzecz, czemu użyli słowa ''kilka'', a nie ''dwie'' lub ''parę'' platform :>
Coś musi być na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam sobie newsy/plotki za dwa lata:
"Mass Effect 3 na Wii? Być może, EA w tej sprawie milczy." :)

Podejrzewam, że ME2 wyjdzie na wszystkie 3 platformy - ale możliwe, że na PS3 nieco później ze względu na konieczność konwersji pierwszej części na tę konsolę. Cóż, spekulacje w tym momencie nie mają większej wartości, bo to nie od nich zależy to, na jakie platformy gra wyjdzie.
BTW: Ciekawe, czy zdążą z konkluzją trylogii przed nową generacją pecetów i konsol. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co ? Goście z ps 3 dostaną jedynkę i miesiąc później dwójkę? Coś mi się wydaje że nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 10:45, mateuszencja napisał:

Jak będą robić multiplatformowo to mam nadzieję, że na PC zrobią grę, a nie wydadzą najpierw
na konsole i zrobią badziewny port


Dzień Dobry, wiedząc, że wydawcą jest EA, szanse na to wynoszą powiedzmy 50/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować