Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Fotografia cyfrowa - zdjęcia, aparaty, porady

7885 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 21:07, Bumber napisał:

A, zapomniałbym. libero85, tutaj masz "pstryka":

;-)



Chlopie , to nie tu , do faktu i superaka z tym , slad czlowieka yeti :D Gratuluje odkrycia :) no i pewnie dobrze zaplaca to na Tele bedzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Dzisiaj wyczerpały mi się baterie dołączone do aparatu i kiedy włożyłem nowe wciąż pokazywał się komunikat: "Wymień baterie". Czy może to być spowodowane tym, że nowe baterie nie są alkaliczne?

Mój aparat to CANON Powershot a590 IS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 18:57, GeeRLZ-back napisał:

Mam do was wielką prośbe http://ridiblog.blogspot.com/ wchodzcie na photobloga kumpla
i wszyscy dawajcie lipa, błagam nikt z mojego osiedla go nie lubi a on nam grozi



Buhahaha ... Ale to chyba nie na temat i nie tu.... lokalne porachunki prosze zostawiac w obrebie podworka...


@Czaja: sliczny ten Twoj chlopak :) Jeszcze kilka fotek i sie rozmiekcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:45, lothar-mb napisał:

Blysnal liberek85 intelektem i zostawil spam ;)


Wytykajac wytknietemu wytykajacy, zrobil to samo.. ale dobre samopoczucie przyslonilo mu ten drobny szczegol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i musi dalej spamować zamiast trzymać sie tematu. Chlopie jak to Amer. mowia "get a life". A moze jeszcze lepiej "get a job" ? Rada jak złoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:59, lothar-mb napisał:

no i musi dalej spamować zamiast trzymać sie tematu. Chlopie jak to Amer. mowia "get
a life". A moze jeszcze lepiej "get a job" ? Rada jak złoto...


nie wiem czy to ważne ale powinieneś się raczej przyjrzeć twórczości libero85 i dokładnie przeanalizować swoją wypowiedź, w tym temacie zostawiłeś 2 posty i żaden nie jest związany z tematem? Prosimy o próbki twoich fotografii a następnym razem może twoje uwagi zostaną uwzględnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje rada jak zloto , radzic umiesz , a sam co ? na niespelna 300 stron tematu 3 posty ktore sa prywatna zaczepka i nic nad to ... i kto tu spamuje ? :D over & out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie z cyklu "Aparat dziala", wywolane na szybko, poskanowane cyfrowka, szare , bure, nieciekawe , ale to wszystko niewazne :D wazne ze KWADRATOWE :D

W nadchodzacym tygodniu postaram sie cos zmajstrowac na swoim poziomie , wiec rewelacji nie ma co oczekiwac... ale przynajmniej sie nikt nie dowali ze nic nie robie ;p

20090201004821

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, dawno temu (w Listopadzie) zrobilem taka fotke. Te biale kolko to Ksiezyc a ta linia? Wlasnie sam nie wiem co to jest. Moze juz cos takiego widzieliscie kiedys. Mi natomiast zdarzylo to sie pierwzy raz. Wiecie co to moze byc?

20090201162424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:24, wybrany4567 napisał:

Wlasnie sam nie wiem co to jest. Moze juz cos takiego widzieliscie kiedys. Mi natomiast
zdarzylo to sie pierwzy raz. Wiecie co to moze byc?

Świetne ujęcie, ja również widzę coś takiego pierwszy raz. Może UFO ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:37, kurczak-AFC napisał:

Robiłeś zdjęcie na naświetlaniu może? Albo bez stabilizacji obrazu i Ci się rozmył obraz.

Nie, myslalem nad tym ale jak to mozliwe zeby tak obraz sie rozmyl? pionowo? w Lini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:38, wybrany4567 napisał:

> Robiłeś zdjęcie na naświetlaniu może? Albo bez stabilizacji obrazu i Ci się rozmył
obraz.
Nie, myslalem nad tym ale jak to mozliwe zeby tak obraz sie rozmyl? pionowo? w Lini?

No jak miałeś długi czas naświetlania, najpierw potrzymałeś stabilnie, a później podniosłeś aparat do góry to chyba możliwe. Tak mi się przynajmniej wydaje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:42, kitek0101 napisał:

> > Robiłeś zdjęcie na naświetlaniu może? Albo bez stabilizacji obrazu i Ci się
rozmył
> obraz.
> Nie, myslalem nad tym ale jak to mozliwe zeby tak obraz sie rozmyl? pionowo? w Lini?

No jak miałeś długi czas naświetlania, najpierw potrzymałeś stabilnie, a później podniosłeś
aparat do góry to chyba możliwe. Tak mi się przynajmniej wydaje :).

No, nie wiem, nie wydaje mi sie. Probowalem kilka razy jeszcze pozniej takie cos zrobic, ale nie udawalo sie, juz drugi raz sie nie da czegos takiego zrobic, i nie wydaje mi sie zebym ruszyl reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:51, Langier napisał:

To na pewno księżyc? Na twoim miejscu bym nie wychodził z domu, bo by cię porwali :)

No ale smieszne,jakby mialo sie rozmyc to i rozmyly by sie tez galezie po prawej stronie. Nie zauwazyles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Kiedyś bawiłem się kumplem naświetlaniem w ten sposób, że ja machałem latarką rysując różne wzory w powietrzu a on dodatkowo machał aparatem. Rozmywało się tylko światło.
Na ile miałeś ustawione naświetlanie? Może na jakiś b. długi czas i po prostu księżyc zakreślił swój tor :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:57, kurczak-AFC napisał:

Nie. Kiedyś bawiłem się kumplem naświetlaniem w ten sposób, że ja machałem latarką rysując
różne wzory w powietrzu a on dodatkowo machał aparatem. Rozmywało się tylko światło.
Na ile miałeś ustawione naświetlanie? Może na jakiś b. długi czas i po prostu księżyc
zakreślił swój tor :).

no to musialbym miec chyba na jakies SUUUUUUUUUUer dlugie naswietlanie wlaczone :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować