Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Fotografia cyfrowa - zdjęcia, aparaty, porady

7885 postów w tym temacie

Witam mam pytanie jakim programem najlepiej nagrywać zdjęcia zrobione aparatem żeby wyszła dobra jakość do oglądania na telewizorze LCD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 14:11, damian111 napisał:

Witam mam pytanie jakim programem najlepiej nagrywać zdjęcia zrobione aparatem żeby wyszła
dobra jakość do oglądania na telewizorze LCD

Kabel do aparatu i podpiąć pod TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak mogę kabel do telewizora podpiąć ale chciałem zrobić płytę babci ze zdjęciami a tam jej aparatu nie zostawię jedną płytę juz jej nagrałem ale jak puściłem przez odtwarzacz dvd to się oglądać nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 12:08, Bumber napisał:

Dodam jeszcze trzy trochę inne kadry. :)


W pierwszym nic mnie nie urzeka. Trzecie do pięt nie dorasta poprzedniej wersji, a to tylko inny kadr. Lamy uczcie się na tym przykładzie ;)
Dobra, wiem. "Sam jesteś lama" :D

A drugie nagle zrobiło się ciekawe i lekko surrealistyczne. Wygląda jakby było złożone z trzech oddzielnych elementów złożonych w całość: osobno tory, rośliny i niebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 16:23, damian111 napisał:

nagrywałem przez program DVD Photo Slideshow 6.41 na zwykłe cd

Spróbuj przez Nero. Wiele razy zgrywałem i zawsze chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 21:32, Kolumbiadek napisał:

Może ktoś wycenić te lustra? Ile mniej/więcej będzie wynosila ich cena w momencie zakończenia
aukcji ? /.../

Myślę, że od 700zł do 1000zł.

destro177
Dziękuję za komentarz. I wcale nie jesteś lama. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A który Twoim zdaniem byłby lepszy ? Wg. mnie to Nikon, młodszy, piszą, że ładne zdjęcia. Cannon z kolei z 2003r. i chyba lepiej byłoby zainwestować w 350d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 11:18, Kolumbiadek napisał:

A który Twoim zdaniem byłby lepszy ? Wg. mnie to Nikon, młodszy, piszą, że ładne zdjęcia.

Ze wszystkich aparatów są ładne zdjęcia, trzeba tylko umieć je zrobić. :P

Trzeba obejrzeć sample, zobaczyć szumy przy wyższych czułościach, porównać zakres tonalny, odwzorowanie barw... No, to tak z grubsza. :P

Nie można stwierdzić, który aparat jest lepszy. Kupujesz nie tylko puszkę, inwestujesz w system. Nie zmienisz go przez lata, za to aparat możesz mieć nowy co rok. Popatrz na możliwości obu systemów, zobacz który lepiej Ci będzie leżał.

Dnia 10.07.2009 o 11:18, Kolumbiadek napisał:

Cannon z kolei z 2003r. i chyba lepiej byłoby zainwestować w 350d.

350D to już fajna zabawka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam taki problem, chcę kupić aparat cyfrowy tak w granicy ok. 600zł. Wiem, że to nie duzo, ale jaki jest najbardziej odpowiedni w tej cenie? Narazie się na tym zbytnio nie znam, chociaż myslę że z czasem...
Ps. Może jakieś rady dla początkującego amatora:-) Na co zwracać uwagę, podczas robienia zdjęcia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 19:30, bzuq99 napisał:

Otóż mam taki problem, chcę kupić aparat cyfrowy tak w granicy ok. 600zł. Wiem, że to
nie duzo, ale jaki jest najbardziej odpowiedni w tej cenie? Narazie się na tym zbytnio
nie znam, chociaż myslę że z czasem...

Polecam Canona Powershot A590 IS. A jak będziesz miał szczęście, to kup używkę A610. :)

Dnia 13.07.2009 o 19:30, bzuq99 napisał:

Ps. Może jakieś rady dla początkującego amatora:-) Na co zwracać uwagę, podczas robienia
zdjęcia itp.

http://www.e-cyfrowe.pl/poradniki.php?id=715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2009 o 19:30, bzuq99 napisał:

Ps. Może jakieś rady dla początkującego amatora:-) Na co zwracać uwagę, podczas robienia
zdjęcia itp.


Na światło, zwracaj uwagę, na światło...

a tak na poważnie to pozostaje poszukiwanie w gooooglach tematów które Cię zainteresują w fotografii i czytanie a pote duuuużo ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 19:25, Bumber napisał:

Coś tam z wypadu w plener...


fajny ten zachodzik, ale szkoda że nie jestem pewien gdzie jest słońce ;)
a łapacz piorunów... bardzo fajny temat i wykonanie też fajne...
no tylko kadr coś mi nie pasuje.
...i też próbowałem kiedyś wyróżnić jeden kolor na czarnobiałej fotce, ale mi wyszło zdecydowanie gorzej. bo robiłem to w picasa... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 19:30, bzuq99 napisał:

Otóż mam taki problem, chcę kupić aparat cyfrowy tak w granicy ok. 600zł. Wiem, że to
nie duzo, ale jaki jest najbardziej odpowiedni w tej cenie? Narazie się na tym zbytnio
nie znam, chociaż myslę że z czasem...
Ps. Może jakieś rady dla początkującego amatora:-) Na co zwracać uwagę, podczas robienia
zdjęcia itp.


kumepl ma Sony DSC - H10 i nawet fajny zdjecia w HD ładnie wychodzą:P design tez niczego sobie :P duzy obiektyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować