Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Fotografia cyfrowa - zdjęcia, aparaty, porady

7885 postów w tym temacie

Owszem. Mam brudne okno (:P), więc nie wyszło super. Zrobiłem jeszcze wersję niebieską, ale wyszła IMHO o wiele gorzej - jakoś tak niewyraźnie. Pewnie znalazłby się ktoś, kto uznałby to zdjęcie za prawdziwą sztukę... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewidomy :D

A rozowego nie da rady zrobic ? :P

to ja zapodam kolejna fotke z cyklu makro :) Tym razem z wykorzystaniem dyfuzora wlasnej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 09:20, Piotrek K. napisał:

To sobie wlacz Painta zamaluj ''kartke papieru'' na rozowo i bedziesz mial rozowy ;)


Alez to mi sie rozowy sni. :)

Wlasnie moze jakies nowe fotki by ktos wrzucuil bo mi sie juz pokonczyly :( wrzucam wrzucam i nikt nawet nie napisze ze beznadziejne , kicha taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W morde, cos sie schrzaniło z linkami, w każdym razie chodzi o modele Canona Power Shot A530 i S2 IS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 16:00, Arclight napisał:

S2 IS kosztuje 1600 zł...


Eee, na Allegro chodza po 800zł, albo te albo S1.
Mój bracik mi podał, może ma jakieś tańsze dojścia, jak wiecie co z nimi to sie wypowiedzcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś model aparatu? Pierwszy w życiu urlop i trzeba by było sobie wreszcie sprawić cyfrówkę. Dysponuję kwotą 800 zł ;) i mówiąc wprost jestem w tej kwestii zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 16:17, Mudra napisał:

Witam. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś model aparatu? Pierwszy w życiu urlop i trzeba by było
sobie wreszcie sprawić cyfrówkę. Dysponuję kwotą 800 zł ;) i mówiąc wprost jestem w tej kwestii
zielony.


Szczerze mówiąc w tych czasach różnice między modelami na tej samej półce cenowej są nieistotne. Wątpie, by Cię obchodziło, że jeden model ma tylko automatyczne ISO, a drugi dodatkowo manualne. Rozejrzyj się po sklepach elektronicznych, wybierz parę modeli, które Ci się podobają a potem zdecyduj po marce. Polecam Canona, Nikona lub Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie:
Chcę sobie kupić cyfrówkę do robienia zdjęć rodzinnych, na wakacje itp. Dobrze byłoby też gdyby dało się robic na niej krótkie filmiki. Mam około 600 zł, zupełnie się na tym nie znam, doradzi mi ktoś może jakieś konkretne modele albo jakich firm aparaty najlepiej kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować