Zaloguj się, aby obserwować  
Angello

Co sądzicie o metalach?

418 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2006 o 23:57, WoWmen napisał:

Ja sam mam przekonania troszke zbliżone do satanizmu..jestem już zły? choć te przekonania są
mln razy lepsze od katolickich.


Na jakiej podstawie to stwierdzasz? Ja bym tak nie rzucał hasłami "przekonania gorsze" czy "lepsze"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 00:06, bruli napisał:

> Ja sam mam przekonania troszke zbliżone do satanizmu..jestem już zły? choć te przekonania

> mln razy lepsze od katolickich.


Na jakiej podstawie to stwierdzasz? Ja bym tak nie rzucał hasłami "przekonania gorsze" czy
"lepsze"...

Na podstawie tej z którą się spotykam czyli brakiem tolerancji i ogólnej głupoty związanej z tym że ktoś twierdzi że jest katolikiem a tak naprawde jego noga w boże narodzenie w kościele ostatnio postąpiła. Troszke źle tam to powiedziałem bo nie dałem cudzysłowia do katolików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 00:19, WoWmen napisał:

Na podstawie tej z którą się spotykam czyli brakiem tolerancji i ogólnej głupoty związanej
z tym że ktoś twierdzi że jest katolikiem a tak naprawde jego noga w boże narodzenie w kościele
ostatnio postąpiła. Troszke źle tam to powiedziałem bo nie dałem cudzysłowia do katolików.


W takim razie to nie twoje przekonania są lepsze tylko ci ludzie, z którymi się spotykasz nie są dobrymi katolikami, ot co. Chrześcijaństwo miało swoje krwawe czasy, moherowe berety myślą, że są religijne, dużo "wierzących" to zwykłe chamy no ale z samą religią to ma mało wspólnego. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są punki, skini, dresiarze (...) matelowcy i normalini ludzie. To wybór każdego człowieka kim się staje, nie można go uważać za gorszego bo to człowiek (chyba) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 18:47, paweusz napisał:

A dredów faktycznie się nie myje...wg mnie są obskurne (nie ludzie ale fryzura)


Dredy można myć. Miałem kilka znajomych z dredami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem ten temat to niemoglem sie powstrzymac i zadac pytania. Kto jest wiekszym metalem ja czy moi kumple?> Slucham metalu, trosze sie znam na tej muzeyce i nawet wiecej od moich kumpli ktorzy uwazaja sie za metali - dlugie wlosy, itp. - ubieram sie jak normalny czlowiek, jestem dosc krutko sciety a jak poznaje kogos nowego to pyta mnie sie czy slucham Thechno lub Hip-Hopu (hm..) jeszcze pare miesiecy jakos nieuczeszczalem za czesto do kosciola (teraz co niedziele:) chociaz bralem udzial w jakis przedsiewzieciach koscielnych jaselkach i takie duperelki. Nawet sobie kupilem koszulke mojego ulubionego zespolu (Rammstein) na samym poczatku stycznia ale jakos niemoge sie przemuc zeby ją wlozyc (troche dziwne, nie).
Jak wy mozecie powiedziec wprost, ze ktos jest metalem a ktos nie? To mnie najbardziej interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 23:32, Vaxinar napisał:

> nie muwie o karzdym, ale są tacy niezaprzeczysz

Tak ? Zapewniam Cię, że widzisz tylko głupich łebków pseudo satanistów obwieszonych pentagramami.


powtarzam rze nie karzdy, lubie metal ale np. bechemot to szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 09:17, bolter napisał:

powtarzam rze nie karzdy, lubie metal ale np. bechemot to szmata

LoL "rze" xD Behemoth jest świetny....widać wogóle go nie słuchałeś jak nawet nie wiesz jak się to pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak jestem metalemi w gimnazjum byłem przez różnego rodzaju dresiki dyskryminowany i przesladowany (kto oglądał teledyski KoRna Clown bać Toughtlles wi o co chodzi) ale w liceum jest O.K. A słuchanie tej muzyki ma oprócz ważnych walorów muzycznych jeszcze inne zalety (na przykład moge moją siostrę ją spacyfikowac kiedy zaczyna ćwczyć na akordeonie a ja chcę właśnie sobie pograć na gitarze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 14:06, roctez napisał:

Jak zobaczylem ten temat to niemoglem sie powstrzymac i zadac pytania. Kto jest wiekszym metalem
ja czy moi kumple?> Slucham metalu, trosze sie znam na tej muzeyce i nawet wiecej od moich
kumpli ktorzy uwazaja sie za metali - dlugie wlosy, itp. - ubieram sie jak normalny czlowiek,
jestem dosc krutko sciety a jak poznaje kogos nowego to pyta mnie sie czy slucham Thechno lub
Hip-Hopu (hm..) jeszcze pare miesiecy jakos nieuczeszczalem za czesto do kosciola (teraz co
niedziele:) chociaz bralem udzial w jakis przedsiewzieciach koscielnych jaselkach i takie duperelki.
Nawet sobie kupilem koszulke mojego ulubionego zespolu (Rammstein) na samym poczatku stycznia
ale jakos niemoge sie przemuc zeby ją wlozyc (troche dziwne, nie).
Jak wy mozecie powiedziec wprost, ze ktos jest metalem a ktos nie? To mnie najbardziej interesuje.


Nie zawsze jest tak że tego co słuchasz ma ogromny wpływ na twoje życie, styl ubierania się, czy sposób zachowania. Przecież jeżeli ktoś lubi słuchać muzyki poważnej i powiedzmy Hip-hopu to nie będzie się (wyolbrzymiam sprawę) ubierał w zależności od tego jakiego rodzaju muzyki słucha.
Więc nie można jednoznacznie powiedzieć że ktoś slucha muzyki takiego bądź innego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 09:17, bolter napisał:

powtarzam rze nie karzdy, lubie metal ale np. bechemot to szmata


Ja też nie lubię behemotha, ale to nie powód aby pisać, że to szmata.
A wracając do Naszego dawnego tematu. faceci z behemotha nie są satanistami. Oni o tym śpiewają i mają image jaki mają, ale nimi nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 09:17, bolter napisał:

powtarzam rze nie karzdy, lubie metal ale np. bechemot to szmata


Co prawda sam za Behemotem nie przepadam (i co by nie było: dane było mi ich słuchać - ba nawet na koncercie), ale nie powinnieneś tak pisać, bo nie długo sami się pozagryzamy. Nie bierz mnie za kolesia, który pozjadał wszystkie rozumy i na siłe wciska swoje opinie innym. Po prostu chyba lepiej jest napisać, że osobiście czegoś tam się nie lubi niż, że to coś to szmata/ścierwo/g..wno/etc - tego rodzaju opisy oszczędźmy na inne gatunki "muzyki". ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 14:21, wincent87 napisał:

- tego rodzaju opisy oszczędźmy na inne gatunki "muzyki". ]:->


Ot to jest zdanie, które kocham czytać ! :)
To może napisz jakie zespoły preferujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 09:14, paweusz napisał:

Mój kumpel "metal" z kolei ma kumpli skinów-jakoś im to nie przeszkadza. Ja też znam paru z
nich, normalni ludzie...

no ja tak samo!u mnie na osiedlu są metale(kilku)i sie bawią ze skinami, dresami i takimi.ja tez jestem taki na pół metal ale bardziej anarchista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol kiedyś rozmawiałem z taką dziewczyną na gg, ktora uważa że jest " MROCZNA " i słucha Rasmusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 17:33, Widek napisał:

lol kiedyś rozmawiałem z taką dziewczyną na gg, ktora uważa że jest " MROCZNA " i słucha
Rasmusa...

faktycznie mroczne, wręcz straszne-jak dla mnie Milano było bardziej mroczne(dla nie wtajemniczonych disco polo) ;)
a linkin park może jest heavy metalowy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 17:18, xywka 1 napisał:

ale bardziej anarchista!


Ciekaw jestem czy jakbym zrobił przepytkę z anrachizmu wyszedłby inteligent o dość radyklanych poglądach czy rozwydrzony gówniarz? Szczerze mówiąc osobiście nie spotkałem anarchistów, którzy mieliby by jakiekolwiek pojęcie o tym nurcie ideowym, ale w necie widziałem paru takich. Wyrażane przez nich poglądy nie sprowadzały się do głośnego szczekania i robienia burd, ale miały głębsze odniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 17:33, Widek napisał:

lol kiedyś rozmawiałem z taką dziewczyną na gg, ktora uważa że jest " MROCZNA " i słucha
Rasmusa...


Wszystkie "mroczne", oblepione naszywkami zespołów, pentagramami i innym szajsem, uważającymi że chodzenie w glanach świadczy o jakiejś wyjątkowej przynależności, kreujące się na intelektualistki w czerni, należy z miejsca olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stary matko o czym ona nie mowiła:) 14 lat, mieszka na wsi, koledzy chca zbic bo zawsze chodzi na czarno, a jak przechodzi to krzyczą: czarownica!! A ona jedną kolezanke juz przekonała do bycia mroczną:) Jak sie spytałem czy słyszała cannibali, to ona na to: " A to też jest mroczne? " Nie no ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować