Zaloguj się, aby obserwować  
Angello

Co sądzicie o metalach?

418 postów w tym temacie

Widzisz a mi moda nic nie nakazuje :P Jestem oldschoolowy :)
Co do kroku w kolanach, hmmmm tak się przyjęło że MY, bo też należe do HH subkultury nosimy spodnie po kolana, no niestety cię smartwię (albo i nie :P), ale ja nosze spodnie z normalnym krokiem, luźne nawet bardzo bym powiedział. Pozatym każdy kogo znam także nie nosi jakichś strasznie opuszczonych spodni :|
Taki przyjął się stereotyp już żę jak jest skejtem czy nie daj boże dresem (tak też kiedyś się na nas mówiło :/) to już nosi pampersy i krok w kolanach obowiązkowo.

WŁASNIE TEMU MÓWIE NIE! TAK SAMO JAK MODZIE :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożadny metal nie nosi dredów tylko długie, czarne, (najlepiej kręcone) włosy. Jeśli ma ktoś dredy (w dodatku blond) i uważa sięza metala to jest w dużym błędzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:46, graczomaniak napisał:

Pożadny metal nie nosi dredów tylko długie, czarne, (najlepiej kręcone) włosy. Jeśli ma ktoś
dredy (w dodatku blond) i uważa sięza metala to jest w dużym błędzie.:)


Nie ważny jest wygląd, ważne jest wnętrze i upodobania ;/
A koleś w dresiku, z łbem na wyglancowany parkiet, nie może słuchać metalu?...
To nie zależy od wyglądu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:41, MastAlol napisał:

Widzisz a mi moda nic nie nakazuje :P Jestem oldschoolowy :)
Co do kroku w kolanach, hmmmm tak się przyjęło że MY, bo też należe do HH subkultury nosimy
spodnie po kolana, no niestety cię smartwię (albo i nie :P), ale ja nosze spodnie z normalnym
krokiem, luźne nawet bardzo bym powiedział. Pozatym każdy kogo znam także nie nosi jakichś
strasznie opuszczonych spodni :|
Taki przyjął się stereotyp już żę jak jest skejtem czy nie daj boże dresem (tak też kiedyś
się na nas mówiło :/) to już nosi pampersy i krok w kolanach obowiązkowo.
WŁASNIE TEMU MÓWIE NIE! TAK SAMO JAK MODZIE :|


Mam kumpla skate w klasie, jeździ na desce słucha hip hopu i te sprawy i on nosi takie spodnie, może nie po kolana (wiesz, tak mi się napisało), ale krok ma niżej niż przeciętnie być powinien.
Nic do niego nie mam oczywiście, spoko facet.
Głupotą jest osądzać ludzi po guście muzycznym. -_-" (Żeby nie było ja Tobie tego NIE przypisuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:05, Pustelnik88 napisał:

> Pożadny metal nie nosi dredów tylko długie, czarne, (najlepiej kręcone) włosy. Jeśli ma
ktoś
> dredy (w dodatku blond) i uważa sięza metala to jest w dużym błędzie.:)

Nie ważny jest wygląd, ważne jest wnętrze i upodobania ;/
A koleś w dresiku, z łbem na wyglancowany parkiet, nie może słuchać metalu?...
To nie zależy od wyglądu...


Dokladnie. Wyglad nie oznacza, ze ktos slucha metalu. A Metale co mysla, zeby sluchac metalu trzeba sie ubierac jak oni czyli glany wlosy po pas itd. to naprawde zal mi ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieważny, tylko to co ma cię w środku, tak - tak. Tylko akurat to na ogół prawda, że jak już "metal" ma długie włosy, to nie robi z nich sobie dredów. Znam paru metali (długie włosy - sam mam krótkie) i nie owijając w bawełnę oni mają "dredziarzy" za brudasów słuchających reggae. Prosze mnie nie krytykować, to są ich słowa, choć nie uważam, że wszyscy mają takie zdanie. Ale prawdę powiedziawszy akurat dredów na głowie metala nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiśnie nie mam zwyczaju "zamykania" ludzi w ogólnikach, staram się każdego oceniać indywidualnie... Z metalami raczej nie mam żadnych złych przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:15, gaax napisał:

No spoko. Masz mało inteligentnych kolegów. Jakoś się nigdy tak nie zachowaywałem a trochę
ciężkiej muzyki się słuchało. Bycie debilem ma chyba niewiele wspólnego z gustem muzycznym...


ja nie mówie że wszyscy słuchający ciężkiej muzyki są dziwni i źli. ale u nas w szkole są metale (nawet jest ich bardzo dużo) i myślą że wszystko im wolno. ale z kolei często siedzę w ławce z kolegą który słucha metalu, ale nie jest jakimś ortodoksyjnym metalowcem a słucha też innych piosenek które mu się podobają. a wiem że nawet w mojej szkole sa tacy którzy mówią "to jest głupia muzyka bo to nie heavy metal tylko metal jakiśtam" to raczej nie jest to jakąś specjalnie najnormalniejszą żeczą.
a co do posta MastAlol ja też słucham hip hopu, tylko, że mam szacunek i rozumiem ludzi którzy słuchają innej muzyki. a nie chcę dać w gembę każdemu kto ma inne gusta ( a spotkałem sie z takimi przypadkami kiedy ludzie byli zaczepiani i bici za swój wybór muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2006 o 21:09, ko?nik napisał:

a co do posta MastAlol ja też słucham hip hopu, tylko, że mam szacunek i rozumiem ludzi którzy
słuchają innej muzyki. a nie chcę dać w gembę każdemu kto ma inne gusta ( a spotkałem sie z
takimi przypadkami kiedy ludzie byli zaczepiani i bici za swój wybór muzyki


I czasami nawet "metal" może oberwać od metala - jak któryś się tylko lansuje na metala ,żeby należeć do jakiejś subkultury i nosi się z bluzą np Slayera może spotkać się z krótkim pytaniem " skład Slayera ? " po którym następuje seria krótkich i dość bolesnych ,celowanych głównie w twarz argumentów mających na celu przekonanie ,że sama bluza nie wystarzczy ;] ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie mam nic do ludzi słuchających innej muzyki chociaż sam ze 2 lata temu bylem zaczepiany w szkole i nie balem sie rzucic na kilku dresow.Krotko zaden flet nie bedzie ciagnal mnie za wlosy i ocenial za to jak wygladam.A co do wygladu.To drediarze nie sa metalami.Jakby kogo interesowalo ja mam dlugi blond krecone wlosy.Jestem Slowianinem i jestem z tego dumny :) acha i Nokturnal Mortum rulezzzz.....:P

PS.
Pozerzy zmiencie upodobania bo moge was spotkac i sprawdzic sklady waszych koszulek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 09:52, Alexei Kaumanavardze napisał:

Ja powiem tak jestem metalemi w gimnazjum byłem przez różnego rodzaju dresiki dyskryminowany
i przesladowany (kto oglądał teledyski KoRna Clown bać Toughtlles wi o co chodzi)

Właśnie jestem gimnazjum i moje przeżycia można dokładnie tak samo opisać. Nawet jeśli chodzi o "Thoughtless", bo oglądałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:46, graczomaniak napisał:

Pożadny metal nie nosi dredów tylko długie, czarne, (najlepiej kręcone) włosy. Jeśli ma ktoś
dredy (w dodatku blond) i uważa sięza metala to jest w dużym błędzie.:)


hmm... a ja głupi myślałem całe życie, że porządny (są tacy:)) metal to słucha metalu i się tym gatunkiem muzyki fascynuje a nie zajmuje strojem i fryzurami. No... to wyszło me niedouczenie:D
Co za różnica dredy, długie- kręcone czy w stożek.
Jeszcze jedno czy jak ktoś chce być cool, max, czadowym metalem- to musi chodzić co parę miesięcy robić trwałą, żeby mieć kręcone? ;)
Za moich czasów prządny metal to był taki (potocznie rozumiane) który łaził wciąż nawalony był poobdzierany i jak tylko się dało to się z kimś prał. Mądre to to też nie było :D No ale wtedy większość metali to byli ludzie z zawodówek i SPZetów jak ktoś nie wie co to było to tłumaczę Szkoła Poszukiwaczy Złota. A serio jak ktoś niezdał 2 razy do 7 ówcześnie klasy to wysyłano go do takiej "uczelni".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 14:49, smigolx napisał:

metal to jeden z najpowchniejszych zasobów naturalnych ......... to chyba nie ten temat ? ;-)


Czemu nie też masz racje :), a tak na serio metal to fajny gość, spoójrzcie na fotke (Rob Halford) czy nie wygląda zabawnie, dla tych co nie wiedzą on jest gejem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 14:58, Powerslave napisał:

czy nie wygląda zabawnie, dla tych co nie wiedzą on jest gejem :P


Stanowczo nie. :P
Nie podoba mi się jego czapka, a szczególnie metalowa jej część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe znowu zapomniałem dodać fotke;/ przepraszam.
Ta jego syłsina robi wrażenie zwłaszcza marszcząca sie skóra hehe, mozna powiedzieć że z tył robi się jak bulldog :P
dla posłuchania mają nagraną jeden wspołny kawałek ("The One You Love To Hate") Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kolezanke ktora maluje sie na czarno nosi sie na czarno (dlugi skorzany plaszcz) i chyba pudruje sie na bialo bo zawsze blada chodzi... brr straszne... ale jest ok dziewczyna :)

btw: jedna SUPER rzecz u metalek: na melanzach jak sie upija to jest jazdaaaaa ^^
btw2: metalki robia melanze co tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować