Zaloguj się, aby obserwować  
Angello

Co sądzicie o metalach?

418 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2006 o 15:26, QbA-No1 napisał:

mam kolezanke ktora maluje sie na czarno nosi sie na czarno (dlugi skorzany plaszcz) i chyba
pudruje sie na bialo bo zawsze blada chodzi... brr straszne... ale jest ok dziewczyna :)

btw: jedna SUPER rzecz u metalek: na melanzach jak sie upija to jest jazdaaaaa ^^
btw2: metalki robia melanze co tydzien :)


hehe masz racje ^^ chociaż to zjawisko nie tylko z "metalkami" się zdarza :P:):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również jestem metalem - choć może n iezbyt pasuję do stereotypu. mam średnio dlugie brązowe włosy, nie mosze żadnych pieszczochów, obróż czy tym podobnych bajerów. ubieram sie na czarno, noszę bojówki i czarne glany - chociaż czasem wybieram zwykłe halówki. ale czy to znaczy, że nie jestem metalem? b onie ubieram sie tak, jak to zakłada ten glupi stereotyp, że metal powinien mieć czarne wlosy po pas, podzwaniać łańcuchami i zawsze chodzić z chmurką burzową nad głową?
a co do ozdób- uwielbiam obwieszać sie wszelkiego rodzaju crapem - rzemyki, paciorki, łańcuszki, sznurki, opaski - większość własnej roboty. i czy ktoś mi powie, że tak zachowuje sie ''typowy'' metal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2006 o 15:26, QbA-No1 napisał:

btw: jedna SUPER rzecz u metalek: na melanzach jak sie upija to jest jazdaaaaa ^^

Fakt - wiem coś o jeźdxie na "metalowych" melanżach ;] jest tam niezły hardkor ( bieganie po lesie z różnymi niebezpiecznymi przedmiotami ,groule na jakieś danaście osób i inne atrakcje ;];] )

Dnia 12.10.2006 o 15:26, QbA-No1 napisał:

btw2: metalki robia melanze co tydzien :)

tydzień ??? Metale ,których znam robią melanż praktycznie co tydzień ( może nie w pełnym składzie ,ale prawie codziennie kilku jest zbombionych ;] )


Azrathel - Ja też słucham metalu ( nie tylko ,ale dużo ) i jeszcze mniej podpadam pod metala - krótkie włosy , bluza z kapturem albo sztruksowa kurtka ,brązowe lub szare dżinsy i nieodmiennie trampki z czerwoną podeszwą ;]
I co ? kto by powiedział ,że słucham metalu ? ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugiego posta . Mała errata ;]

w poprzednim poście chciałem napisać:
"Metale ,których znam robią melanż praktycznie co dzień"

Jeszcze raz sorry za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to oni cóż są różni jak wszyscy ludzie w różnych społecznych grupach czy też subkulturach... a co do wojej koleżanki, co z tego jak się ubiera i jak nosi? jeżeli jest fajna lub chociażby zdradza symptomy sympatyczności to czerń jest dla Ciebie problemem?:) ja na szczęście mam już za sobą okres "mroczności" w moim zyciu:) pozostała mi rockowa muzyka, godziny katowania ciężkim brzmieniem i wspomnienia z koncertów, na które już nie chodzę bo niestety nie mam czasu, praca, gry, przyjaciele i imprezy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.Mi osobiście metale nie przeszkadzają.
Co mi może być do tego że ktoś słucha takiej czy owakiej muzyki i ubiera się tak albo inaczej.
Nie znam niestety żadnego metalowca.Wiecie...
Mieszkam na wsi <lol2>:P
Ale np jak byłem u mojej siostry w blokowisku poznałem takiego gościa który lubił słuchać rocka i był całkiem fajny.
I poznałem paru typowych HH-Techno ale to już inna bajka.
Poza tym liczy się wnętrze(nie wnętrzości:P)
Np to że ktoś ubiera się na czarno jest uwydatnieniem jego osobowości.
A jeżeli muzyki słucha dla brzmienia to mi nic do tego.
Ktoś powiedział tutaj o skinach.Ich BARDZO nie lubię.
Wiecie za co??
Za poglądy.
A jakie poglądy mają skini każdy wie:P

Nawiasem dlatego jestem punkiem xD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 12:23, Darth PeTeR napisał:

Bardzo lubie metal i zamierzam zostać metalem!

Pozostań lepiej człowiekiem :D
Ja coraz bardziej wgłebiam się w muzykę black metal, ale żeby przez to zmieniać swój wizerunek... Nie zapuszczę długich włosów, nie będę ubiarał się wyłącznie na czarno, choć kolor lubię - ale jest jednak jednym z wielu :) Kto z resztą powiedział, że "metal" na okrągło nosi się na czarno ?! Ja noszę dopasowane sweterki, czasem pantofelki i jakoś kumple co również słuchają metalu nie mają nic przeciwko temu - a oni raczej ubierają czerń i nosza długie włosy.
A jakbym słuchał na okrągło myzki klasycznej, to miałbym chodzić ciągle we fraku !? ;) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:20, paweusz napisał:

A jakbym słuchał na okrągło myzki klasycznej, to miałbym chodzić ciągle we fraku !? ;) :/

Bardzo ciekawy pomysł ;] podoba mi się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:29, tread71 napisał:

> A jakbym słuchał na okrągło myzki klasycznej, to miałbym chodzić ciągle we fraku !? ;) :/
Bardzo ciekawy pomysł ;] podoba mi się ;]

Kurczę, dobrze że nie słucham ostatnio klasycznej muzyki, bo nie mam takie wdzianka. Poszczególne subkultury preferują jakieś style ubierania, ale nie narzucają ich.
=>Harvenar a na innych to już skórzane kurtki źle wyglądają ?! Czy tak często metale noszą skóry ?! No nie wiem, jeżeli już to długie skórzane płaszcze, ale to już te tzw. "mroki" (rozpuszczone włosy, potężne bary ;) )
A ja kurtkę ze skóry kupiłem jeszcze przez słuchanie metalu - wyglądą, że to była dobra inwestycja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:20, paweusz napisał:

> Bardzo lubie metal i zamierzam zostać metalem!
Pozostań lepiej człowiekiem :D
Ja coraz bardziej wgłebiam się w muzykę black metal, ale żeby przez to zmieniać swój wizerunek...
Nie zapuszczę długich włosów, nie będę ubiarał się wyłącznie na czarno, choć kolor lubię -
ale jest jednak jednym z wielu :) Kto z resztą powiedział, że "metal" na okrągło nosi się na
czarno ?! Ja noszę dopasowane sweterki, czasem pantofelki i jakoś kumple co również słuchają
metalu nie mają nic przeciwko temu - a oni raczej ubierają czerń i nosza długie włosy.
A jakbym słuchał na okrągło myzki klasycznej, to miałbym chodzić ciągle we fraku !? ;) :/

>Dobra! ale może ja tak lubie sie tak ubierać rozumiem wolisz inny styl to twój problem ale to nie znaczy że ja nie moge się ubierać tak jak chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 19:33, Darth PeTeR napisał:

>Dobra! ale może ja tak lubie sie tak ubierać rozumiem wolisz inny styl to twój problem
ale to nie znaczy że ja nie moge się ubierać tak jak chce!

Czytaj uważnie co ja piszę...Chodzi o to, że nie strój decyduje kim się jest, że mogę ubierać się jak chcę i słuchać metalu - i nie powiedzą mi "jesteś pipa, bo masz krótkie włosy i biały sweterek". Czy ja ci zabraniam się jakoś ubierać ?! A co do fraka, wiesz co to żart, sarkazm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 09:16, paweusz napisał:

> >Dobra! ale może ja tak lubie sie tak ubierać rozumiem wolisz inny styl to twój problem

> ale to nie znaczy że ja nie moge się ubierać tak jak chce!
Czytaj uważnie co ja piszę...Chodzi o to, że nie strój decyduje kim się jest, że mogę ubierać
się jak chcę i słuchać metalu - i nie powiedzą mi "jesteś pipa, bo masz krótkie włosy i biały
sweterek". Czy ja ci zabraniam się jakoś ubierać ?! A co do fraka, wiesz co to żart, sarkazm
?

>Spoko ale chyba nie ma co drążyć ten temat ale respect słuchasz wkącu metalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kocham metal każdego rodzaju. Najbardziej Heavy i Power. Szczególnie podobaja mi sie dziewczyny, które słuchaja gotyku ;]. Chodzę w pieszczochach i innych rzeczach metalowych prawie na codzień, ostatnio nawet ubrałem sie w garnitur na zwykły dzień i chodziłem w nim razem z ćwiekami ^^. Naprawdę polecam zaciekawienie gapiów gwarantowane, a jak dziewczyny ciągna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie lubie ludzi z problemami, szczególnie ziomów, którzy cały dzień siedzą przed plokami, zaciągają trawę i plują na chodnik-typowe wsiórstwo...może się ktoś zgodzić albo nie...metal is forever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 10:21, Joeyventos napisał:

A ja nie lubie ludzi z problemami, szczególnie ziomów, którzy cały dzień siedzą przed plokami,
zaciągają trawę i plują na chodnik-typowe wsiórstwo...może się ktoś zgodzić albo nie...metal
is forever!

Nie bronię tzw. blokersów, ale to także sterotyp, że oni ciągle siedzą gdzieś przed blokiem i jarają baty. Trzeba być obiektywnym. A od wsi porsze się odczepić, w końcu mówisz o mieście :p Na wsi pełna kulturka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować