Zaloguj się, aby obserwować  
Angello

Co sądzicie o metalach?

418 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2007 o 12:48, hammerfall87 napisał:

Ludzie macie problemy serio że metale sa tacy biedni ze ponizaja w ich klasie przez dresikow
czy pozer hiphopowcow.W bradzo starszych czasach metal byl na fali jak hip hop i wszedzie bylo
duzo pozerkow ktozy bili jak ktos nie znal dyskografi zespolu ktorego mial na koszule byli
a pozniej odwrocili sie od muzyki sadza ze to jest niemodne itp tak samo jest z osobnikami
w szerokich spodniach byli pognebili i przepadli wraz z moda hiphopowa to sa pozerzy.
i wszyscy placzas ze sa gnebieni przez hiphopowcow za pare lat to ich beda gnebic za szerokie
spodnie


Teraz mi się przypomniało jak kiedyś (miałem jeszcze mleko pod nosem - 10 lat i byłem niekumaty) to były kolonie letnie - wgniotła mnie wtedy w ziemie pewna metalówa za to że miałem na sobie 3 łańcuszki - z pacyfką , anarchą i czachą. No teraz została tylko pacyfka. A co do gnębienia hip hopowców - to spoko będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 12:48, hammerfall87 napisał:

i wszyscy placzas ze sa gnebieni przez hiphopowcow za pare lat to ich beda gnebic za szerokie
spodnie

Hahaha xD Niezły kawał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2007 o 21:01, Yupy napisał:

Teraz mi się przypomniało jak kiedyś (miałem jeszcze mleko pod nosem - 10 lat i byłem niekumaty)
to były kolonie letnie - wgniotła mnie wtedy w ziemie pewna metalówa za to że miałem na sobie
3 łańcuszki - z pacyfką , anarchą i czachą. No teraz została tylko pacyfka. A co do gnębienia
hip hopowców - to spoko będzie.



Powineineś się cieszyć, że nie złapał Ci skin;)
Jak dla mnie metale są spoko i jakoś nigdy nie miałem żadnej utarczki z nimi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedziałbym że hiphopowcy już zaczynają być gnębieni... a tak w ogóle to niektózy kolesie chodzą w jeansach z krokiem poniżej kolan (autentyk!) i biegnij w tym na autobus xD

a metale są spoko jeśłi tylko nie są sztuczni.... są kolesie któzy nie mogli być w swoim środowisku hiphopami więc zdecydowali sie byc metalami tyle ze to u nich nie wynika z zapatrzenia w muzyke, kulture... oni udają, fanatycznie naśladują rockowców, chcą wierzyć w szatana(serio) i myślą że staną sie prawdziwymi metalami... pełno jest ludzi któzy nie chcą być sobą... smutne i żalowe jakby nie było.....

genrealnie spoko metalem jest tytan, złoto, i chrom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:21, Koziar the mag napisał:

powiedziałbym że hiphopowcy już zaczynają być gnębieni... a tak w ogóle to niektózy kolesie
chodzą w jeansach z krokiem poniżej kolan (autentyk!) i biegnij w tym na autobus xD

a metale są spoko jeśłi tylko nie są sztuczni.... są kolesie któzy nie mogli być w swoim środowisku
hiphopami więc zdecydowali sie byc metalami tyle ze to u nich nie wynika z zapatrzenia w muzyke,
kulture... oni udają, fanatycznie naśladują rockowców, chcą wierzyć w szatana(serio) i myślą
że staną sie prawdziwymi metalami... pełno jest ludzi któzy nie chcą być sobą... smutne i żalowe
jakby nie było.....

genrealnie spoko metalem jest tytan, złoto, i chrom :)


A w jaki sposób sa gnebieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz pewną obawę. Bo większość ludzi spostrzega osoby z gitarami elektrycznymi jako metale - ja taką gitarę w najbliższym czasie sobie kupuję, a nic ostrego absolutnie nie zamierzam grać. No i wiecie, nie chciałbym, żeby mylono mnie z subkulturą metalowców. Jakieś rady? Mam krótkie włosy, noszę kombinację Jeansów z koszulkami i zazwyczaj rozpinanymi bluzami.
Niby śmieszne, ale przezorny zawsze ubezpieczony ;> Niestety, mieszkam w takim miejscu, gdzie każdy gitarzysta uważany jest za homoseksualistę, metalowca, satanistę i Bóg jeden jeszcze wie kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:51, WorldWar3PL napisał:

Ja mam teraz pewną obawę. Bo większość ludzi spostrzega osoby z gitarami elektrycznymi jako
metale - ja taką gitarę w najbliższym czasie sobie kupuję, a nic ostrego absolutnie nie zamierzam
grać. No i wiecie, nie chciałbym, żeby mylono mnie z subkulturą metalowców. Jakieś rady? Mam
krótkie włosy, noszę kombinację Jeansów z koszulkami i zazwyczaj rozpinanymi bluzami.
Niby śmieszne, ale przezorny zawsze ubezpieczony ;> Niestety, mieszkam w takim miejscu,
gdzie każdy gitarzysta uważany jest za homoseksualistę, metalowca, satanistę i Bóg jeden jeszcze
wie kogo.


biedny jestes proste nieafiszuj sie z gitara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 17:51, WorldWar3PL napisał:

Niby śmieszne, ale przezorny zawsze ubezpieczony ;> Niestety, mieszkam w takim miejscu,
gdzie każdy gitarzysta uważany jest za homoseksualistę, metalowca, satanistę i Bóg jeden jeszcze
wie kogo.


i co z tego? patrz na siebie zamiast na innych. to, co Wszyscy myślą o tobie nie ma żadnego znaczenia. to twoje życie i możesz robić/ubierać/grać na czym chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:02, Azrathel napisał:

i co z tego? patrz na siebie zamiast na innych. to, co Wszyscy myślą o tobie nie ma żadnego
znaczenia. to twoje życie i możesz robić/ubierać/grać na czym chcesz.

Z początku miałem takie podejście. Ale wiesz, kiedy panowie 2 na 2 nastawią się dosyć wrogo, mogę mieć znacznie większy problem niż ''opinia'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:51, WorldWar3PL napisał:

Ja mam teraz pewną obawę. Bo większość ludzi spostrzega osoby z gitarami elektrycznymi jako
metale - ja taką gitarę w najbliższym czasie sobie kupuję, a nic ostrego absolutnie nie zamierzam
grać. No i wiecie, nie chciałbym, żeby mylono mnie z subkulturą metalowców. Jakieś rady? Mam
krótkie włosy, noszę kombinację Jeansów z koszulkami i zazwyczaj rozpinanymi bluzami.
Niby śmieszne, ale przezorny zawsze ubezpieczony ;> Niestety, mieszkam w takim miejscu,
gdzie każdy gitarzysta uważany jest za homoseksualistę, metalowca, satanistę i Bóg jeden jeszcze
wie kogo.

nie noś koszulek z metalowymi bandami, nie noś kolczykow,i nie ubieraj sie na czarno jesli chcesz byc bardzo przezorny.
a w sumie dlaczego ktos ma cie wziasc za metala np Avril L. jest metalem chociaz gra na gitarze ?...nie, a rockowe zespoly bierze sie za metali? tez nie wiec spokojnie mozesz kupic sobie gitare i ubierac sie jak chcesz (ja sie ubieram na ciemne kolory bo je wole, ale za metala duzo osob mnie nie uwaza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 18:04, WorldWar3PL napisał:

Z początku miałem takie podejście. Ale wiesz, kiedy panowie 2 na 2 nastawią się dosyć wrogo,
mogę mieć znacznie większy problem niż ''opinia'' :)


nie rozumiem - skoro ubierasz się ''normalnie'', to w czym problem? przecież chyba z gitarą nie będziesz po blokowisku po 22 paradował, nie?
a to, że w domu będziesz sobie plumkał na gitarze chyba w żaden sposób nie podniesie prawdopodobieństwa, że panowie 2x2 Cię napadną? chyba, że to jakiś ogólnoświatowy spisek przeciwko muzykom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, u mnie cały dzień na blokowisku sytuacja jest jak po 22 :) A gitarę też często przemieścić trzeba w różnych celach. No ale proponuję zakończyć te dyskusję - będę chodził jak splinter cell po osiedlu ;>
A co do spisku przeciw muzykom, to coś w tym jest... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:05, Mateusz9214 napisał:

nie noś koszulek z metalowymi bandami, nie noś kolczykow,i nie ubieraj sie na czarno jesli
chcesz byc bardzo przezorny.
a w sumie dlaczego ktos ma cie wziasc za metala np Avril L. jest metalem chociaz gra na gitarze
?...nie, a rockowe zespoly bierze sie za metali? tez nie wiec spokojnie mozesz kupic sobie
gitare i ubierac sie jak chcesz (ja sie ubieram na ciemne kolory bo je wole, ale za metala
duzo osob mnie nie uwaza)

Nie kręci mnie czarny kolor, metal też nie, nie noszę kolczyków. W moim otoczeniu wystarczy sama gitara ;>
Wiesz, u mnie za metala jest brany Paweł Gawliński, cały zespół Myslovitz itd.. taki stereotyp, że muzycy są do kitu.. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 12:48, hammerfall87 napisał:

czy pozer hiphopowcow.

POPIERAM! Łańcuchy, szerokie spodnie, najlepiej jeszcze jakąś babkę na smyczy jak Snoop Dogg. Jasne, uważajcie, bo uwierzę, że tak jest na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:10, WorldWar3PL napisał:

> nie noś koszulek z metalowymi bandami, nie noś kolczykow,i nie ubieraj sie na czarno jesli

> chcesz byc bardzo przezorny.
> a w sumie dlaczego ktos ma cie wziasc za metala np Avril L. jest metalem chociaz gra na
gitarze
> ?...nie, a rockowe zespoly bierze sie za metali? tez nie wiec spokojnie mozesz kupic sobie

> gitare i ubierac sie jak chcesz (ja sie ubieram na ciemne kolory bo je wole, ale za metala

> duzo osob mnie nie uwaza)
Nie kręci mnie czarny kolor, metal też nie, nie noszę kolczyków. W moim otoczeniu wystarczy
sama gitara ;>
Wiesz, u mnie za metala jest brany Paweł Gawliński, cały zespół Myslovitz itd.. taki stereotyp,
że muzycy są do kitu.. ;>

to lepiej w ta gitare wbuduj sobie jakieś uzi tak na wszelki wypadek :D
ale takie stereotypy sa chore, niech tylko wroci era metalowcow to kazdy kto bedzie mial gitare bedzie cool xD a kto lubi Hip hop bedzie gnebiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:16, hammerfall87 napisał:

eh ja niechce zeby wrocila beda armie kinder metali :( masakra i kinder nastek ja tego niechce

spokojnie ja tylko zartowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:17, Mateusz9214 napisał:

> eh ja niechce zeby wrocila beda armie kinder metali :( masakra i kinder nastek ja tego
niechce
spokojnie ja tylko zartowałem



serio przeraziles mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:21, Koziar the mag napisał:

powiedziałbym że hiphopowcy już zaczynają być gnębieni... a tak w ogóle to niektózy kolesie
chodzą w jeansach z krokiem poniżej kolan (autentyk!) i biegnij w tym na autobus xD

Hiphopowcy gnębieni?... Pokaż sie na mojej dzielni i to powiedz... zobaczymy co sie stanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować